DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Już w czwartek wieczorem! Redaktor naczelny PCh24.pl w programie „Warto rozmawiać”

Już w czwartek wieczorem! Redaktor naczelny PCh24.pl w programie „Warto rozmawiać”

W czwartkowym programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” gościć będzie Krystian Kratiuk. Audycja rozpocznie się o godzinie 22:20 w TVP1.

 

Redaktor naczelny PCh24.pl rozmawiać będzie między innymi o akcji Polonia Semper Fidelis.

 

W jej ramach już ponad 100 tys. polskich katolików zaapelowało do hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce, by dokument wprowadzający w życie papieską adhortację Amoris Laetitia bronił tradycyjnego rozumienia małżeństwa, rodziny i sakramentów świętych.

 

Serdecznie zapraszamy w czwartkowy wieczór do oglądania programu Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”. Początek o godzinie 22:20 w programie 1 Telewizji Polskiej.

 

A już teraz zachęcamy do obejrzenia programu Krystiana Kratiuka „Ja, katolik”!

 

Wciąż można ponadto dołączyć do akcji Polonia Semper Fidelis. Aby podpisać apel do Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski należy kliknąć TUTAJ.

 

 

 

MWł

 

 


DATA: 2018-02-09 07:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szok. Nareszcie rozmowa o tym co najważniejsze. Szalone tempo. Ks.A.Kobyliński najwyraźniej nie nadążał i zdawał się być przestraszony. Jakby po raz pierwszy brał udział w rozmowie z ludźmi merytorycznymi i konkretnymi. Brawo dla p. G.Górnego, T. Terlikowskiego. Mogli by mieć swój program i >dzielić się < wiedzą w ciągłości nauczania i w zgodzie z tradycją [bez wazeliny i w wolności]. Przecież jest zgoda Kościoła na świadectwa. Publiczne wypowiedzi hierarchów i modernistycznych księży tylko wyzwalają ZŁE EMOCJE i mogą prowadzić do zgorszenia. Odnosi się wrażenie, że niektórzy pasterze traktują wiernych jak ograniczonych umysłowo [ks.Kneblewski używa pojęcia medycznego - jak debili.]. Brawo dla red. Pośpieszalskiego , którego bystre i inteligentne reakcje na słowa ks. Kobylińskiego wzbudziły zachwyt. Słowa podziękowania dla Pana Krystiana Kratiuk za Akcję i odwagę wyjścia do TVP. Trzymamy kciuki prosimy o więcej. Nie lękajcie się. Szczęść Boże.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
"W pierwszej części gośćmi będą: prof. Bogdan Musiał (historyk), prof. Arkadiusz Stempin (historyk, Wyższa Szkoła Europejska), Maciej Skotnicki (Studenci dla RP); zaś w części drugiej: ks. dr hab. Andrzej Kobyliński (filozof, etyk, UKSW), Grzegorz Górny (publicysta, "Sieci") oraz dr Tomasz Terlikowski (filozof, publicysta, "Do Rzeczy")." - jakoś nie widzę na liście gości Krystiana Kratiuka ....
ponad 1 rok temu / mk
 
Wspaniale ale czekaliśmy na takie spotkanie bardzo długo.
ponad 1 rok temu / Maria
 
powodzenia!
ponad 1 rok temu / krj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.