DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Już ponad 10 tys. osób sprzeciwiło się ideologicznemu atakowi LGBT na polskie dzieci!

Już ponad 10 tys. osób sprzeciwiło się ideologicznemu atakowi LGBT na polskie dzieci!

W odpowiedzi na „tęczowy piątek” administratorzy serwisu protestuj.pl rozpoczęli akcję wysyłania listów do ministra edukacji narodowej oraz polskich kuratoriów. Osoby podpisujące petycję prosiły o pozyskiwanie i udostępnianie informacji o szkołach planujących włączyć się w akcję homopropagandy. Przypominano także o odpowiedzialności, jaka spadnie na dyrektorów godzących się na tego typu imprezy w swojej szkole.

 

„Wydarzenie organizowane przez Kampanię Przeciw Homofobii, pod pozorem troski o poszanowanie takich wartości jak równość i tolerancja, ma za zadanie oswajać dzieci i młodzież z homoseksualizmem i innymi praktykami promowanymi przez lobby LGBT” – czytamy w petycji podpisanej już przez ponad 10 tys. osób.

 

„Pragnę zwrócić uwagę, że Ministerstwo Edukacji Narodowej podkreśla, iż niedopuszczalne jest organizowanie wydarzeń takich jak tęczowy piątek bez zgody rady rodziców. A nawet gdyby rada rodziców wyraziła taką zgodę, to nadal rodzice mają prawo do decydowania o tym, jakie treści wychowawcze są przekazywane ich dzieciom w szkole” – piszą osoby wspierające protest.

 

„Przypomnę również, że Ustawa „Prawo oświatowe” jednoznacznie w swojej preambule określa, że nauczanie i wychowanie prowadzi się w naszym kraju „respektując chrześcijański system wartości”. Natomiast działania Kampanii Przeciw Homofobii to jawny przejaw promocji homoseksualizmu, co pozostaje w sprzeczności z tym system wartości” – zauważają autorzy listu wspartego przed 10,5 tys. osób.

 

„Dlatego apeluję do Państwa o pilne pozyskanie i udostępnienie publicznie informacji, w których szkołach planowane są zajęcia w ramach akcji tęczowy piątek” – piszą do ministra edukacji narodowej oraz kuratoriów sygnatariusze protestu.

 

 

Ciągle można do nich dołączyć! Aby podpisać apel należy kliknąć TUTAJ.

 

 

Polecamy również najnowszy numer naszego e-tygodnika.

Aby pobrać „PCh24 Co Tydzień” wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

  


DATA: 2019-10-25 10:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Trzeba koniecznie uświadamiać ludzi skąd to zjawisko się bierze, kto konkretnie za tym stoi i jakie ma intencje. Wielu myśli, że te piątki tęczowe, marsze i parady moralnej degrengolady to jakieś spontaniczne akcje. Musimy wymóc na tej władzy zablokowanie tego konkretnymi ustawami, jeśli tego nie uczyni wywieźmy ją na przysłowiowej taczce tak jak dawniej wywożono władzę z niejednego zakładu pracy. Bo dawniej to było prostsze, szarość dnia codziennego sprawiała, że ludzie chętnie wychodzili na ulice by od tej szarości uciec i walczyli o wolność, dziś kiedy tę wolność chcą nam odebrać i zniewolić nas i nasze dzieci walczy się przed ekranem komputera, a na ile jest to skuteczne ? - odpowiedzmy sobie sami. Przeciwnik wychodzi na ulicę, wchodzi do szkół, urzędów i zdobywa coraz więcej przestrzeni, a my śpimy. Fakt, że robi to za wielkie pieniądze płynące z zagranicy, dlatego my musimy obudzić w sobie do walki polskiego, katolickiego ducha i odbić ulicę, odbić szkoły etc
3 miesiące temu / tak tylko
 
10 tys. w prawie 40-milionowym narodzie to chyba nie jest powalający wynik?
3 miesiące temu / marmar
 
Mamy piątek, a rząd siedzi cicho.
3 miesiące temu / grimm
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.