DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Już ponad 10 000 osób poparło akcję „Obiecaliście!” w obronie życia i rodziny

Już ponad 10 000 osób poparło akcję „Obiecaliście!” w obronie życia i rodziny

Apel Centrum Życia i Rodziny o odwołanie posłanki Lewicy Razem Magdaleny Biejat z funkcji przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, podpisało ponad 10 000 osób. Apel skierowany jest do przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS Ryszarda Terleckiego
i wzywa do wypełnienia zobowiązań do ochrony życia i rodziny z programu wyborczego PiS.

 

Centrum Życia i Rodziny poprzez akcję „Obiecaliście!” apeluje do władz Prawa i Sprawiedliwości o wypełnienie zobowiązań zawartych w programie z 2019 r., który zawiera jasne zobowiązanie by „stanowczo bronić życia” i podkreśla, że „szacunek dla życia rozciąga się na całe jego trwanie”. Ten sam dokument zawiera także jednoznaczną deklarację, że Prawo i Sprawiedliwość „będzie stanowczo bronić rodziny naturalnej”, opierającej się na „trwałym związku kobiety i mężczyzny”.

 

– A to właśnie głosami posłów PiS (z chlubnym wyjątkiem Dominiki Chorosińskiej i Elżbiety Dudy) na przewodniczącą Komisji Sejmowej Polityki Społecznej i Rodziny została wybrana posłanka Lewicy Razem Magdalena Biejat, nie kryjąca swoich skrajnie lewicowych poglądów w kwestii aborcji na żądanie czy adopcji dzieci przez pary homoseksualne – podkreśla Wiceprezes Centrum Życia i Rodziny Kazimierz Przeszowski.

 

Słuszność obaw Centrum Życia i Rodziny potwierdzają najnowsze wypowiedzi medialne Magdaleny Biejat. Nowowybrana przewodniczącej Komisji Sejmowej Polityki Społecznej i Rodziny stwierdza m.in.: „jestem gorącą zwolenniczką praw kobiet i za prawo kobiet uważam również prawo do legalnej aborcji do 12. tygodnia [ciąży]” („Tak jest"  TVN24, 20.11.2019 r.) i „uważam, że małżeństwa jednopłciowe powinny mieć prawo do adopcji dzieci” („Sygnały dnia” Polskie Radio, 21.11.2019 r.).

 

– Dlatego jako Centrum Życia i Rodziny zapewniamy, że „nie odpuszczamy” i będziemy patrzeć władzom partii rządzącej na ręce we wszystkich zagadnieniach dotyczących obrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnego kresu oraz rodziny opartej na trwałym małżeństwie kobiety i mężczyzny! – mówi wprost Prezes Centrum Życia i Rodziny, Kamil Zwierz.

 

Do apelu w obronie życia i rodziny można dołączyć na www.obiecaliscie.pl a także na platformie protestuj.pl.

 

 

źródło: Centrum Życia i Rodziny

TK


DATA: 2019-12-20 07:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

wprowadzają obrót bezgotówkowy płatność plastikowymi kartami? Wprowadzili technologie 5 G bez konsultacji społecznych ?będzie więcej chorób nowotworowych ? chcą wprowadzić euro?Zmiana na stanowisku przewodniczącego komisji nic nie zmieni P I S kieruje się etyką sytuacyjną
7 miesięcy temu / Tomasz
 
Świeżutki kwiatek do korzucha,przypominacie sobie P jak PiS robił szum w poprzedniej kadencji,w sprawie p dyr obozu w Oswiecimiu,nie da się odwołać ,bo umowa i co umowa się skończyła i dziś p dyr Cegielski ręka p prem Glinskiego został ponownie na 3 letnia kadencje dyr muzeum w Oswiecimiu. To jest ta dobra zmiana,ja jestem szczęśliwy bo już od wyborów do PE i wyborów do sejmu nie jestem pisiorem,zaryzykowałem i głosowałem na ruskie onuce czyli konfederacje, i widzę ze dobrze zrobiłem. Rosnie w sile. A UW w PiS-ie ma się super dobrze,i wydaje mi się ze już pomału topi PiS przykro mi bo przez lata byłem pisiorem.
7 miesięcy temu / Kazimierz
 
po co ją odwoływać? przeciez PiSowiec też nic nie zrobił, nie robi i nie zrobi pozytywnego w sprawie zatrzymania morderstw eugenicznych.
8 miesięcy temu / Michał
 
Nigdy więcej ta partia, czyli PiS, nie dostanie ode mnie głosu. Z tego właśnie powodu, choć nie tylko. Tchórzostwo i oszustwo. Tak się od dziś nazwijcie.
8 miesięcy temu / Ks Dariusz Kiel
 
TO ZE LEWICA ZA SPRAWA PIS MA SIE OPIEKOWAC POLSKIMI RODZINAMI ODCZYTUJE JAKO PERFIDNA ZEMSTE KACZYNSKIEGO ZA OBRONE ZYCIA NIENARODZONYCH INACZEJ TEGO NIKT NIE WYTLUMACZY
8 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Ja już mam dosyć wszelkiego rodzaju akcji z podpisami. Nigdy to nie odniosło żadnego skutku. Mają nas głęboko.
8 miesięcy temu / Mirrro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.