Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LUTY   2020 r.

VII Niedziela zwykła
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
 
 
 
 

Już jest! Długo wyczekiwany klub „Skawińska 13” wystartował [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W poniedziałek 19 listopada uroczyście zainaugurowano w Krakowie działalność klubu „Skawińska 13”. Dokonano poświęcenia lokalu oraz odbyło się spotkanie. Pierwszym gościem klubu był redaktor naczelny PCh24 Krystian Kratiuk. Prezentujemy videorelację z wydarzenia i zapraszamy na kolejne spotkania!

 

W najbliższy poniedziałek, 26 listopada, gościem klubu „Skawińska 13” będzie zastępca redaktora naczelnego PCh24 Łukasz Karpiel, który odpowie na pytanie: „Kler i co dalej?”.

 

W środę, 28 listopada, wykład pt. „Rewolucja i kontrrewolucja w historii współczesnej” wygłosi historyk myśli politycznej profesor Jacek Bartyzel.

 

Z kolei w poniedziałek, 3 grudnia, w klubie przy ul. Skawińskiej 13 w Krakowie odbędzie się spotkanie z redaktorem naczelnym magazynu „Polonia Christiana”. Sławomir Skiba wygłosi wykład pt. „Ona zniszczy homoherezję!”.

 

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wstęp wolny.

 

 


DATA: 2018-11-21 08:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.