DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Módlcie się,ale te słowa nic nie znaczą przeciw przemianom cywilizacyjnym.Historia wiele mówi o walkach Kościoła z przemiany,które potem zaakceptował.
6 miesięcy temu / nn
 
Trochę bez sensu, Chrystus powiedział, że będą błogosławieni ci którzy cierpią prześladowania w jego imię. Więc to tak jakbyśmy zabierali mu te łaski swoimi działaniami, niech cierpi będzie szczęśliwszy. Poza tym co to za cierpienia i co to za bohaterstwo? Tak naprawdę nic mu nie grozi więc i bohaterstwo raczej słabe.
6 miesięcy temu / Miś
 
A ja mam propozycję, niech bp Jędraszewski poprosi swoich kolegów biskupów proszę pamiętać o kolegialności niech jeden z nich weźmie Krzyż - tak jak to zrobił młody Jakub Baryła w Płocku i niech staną z otwartą przyłbicą przed aktywistami LGBT. To byłaby prawdziwa postawa biskupa, a nie gadanie trzy po trzy z ambony.
7 miesięcy temu / Krzysztof
 
Brawo Księże Arcybiskupie!!!!
7 miesięcy temu / Jakub
 
Abp. Marek Jędraszewski powiedział parę słów prawdy i już lewactwo się na Niego rzuciło! Jak słusznie mówi przysłowie: konia z rzędem temu, co powiedział prawdę, żeby wsiadł i szybko uciekał!
7 miesięcy temu / Kliff
 
Do Piotr. POPIERAM. POPIERAM. POPIERAM.
7 miesięcy temu / AbcD
 
Przwielebny Księże Arcybiskupie chciałbym wyrazić najwyższe uznanie za odwagę piętnowania szatańskiego zła i grzechu którym nawet brzydzi się sam Lucyfer czyniąc to spełnił Arcybiskup swoje zadanie i posłannictwo piętnowania zła w najobrzydliwszej jego postaci a do obozu rządzącego zwracam się z apelem o ustawę ANTY LGBT która sprecyzuje tę organizację oraz wszelkie jej działania jako ANTY POLSKIE i ANTY KATOLICKIE i zdelegalizuje ją na terenie całej Polski LGBT to ZBOCZEŃCY i bestie dążący do legalizacji pedofilii i nazwania ją "orientacją seksualną" Bóg Zapłać Księże Biskupie niech Matka Niepokalana Chroni Księdza wraz ze Świętym Michałem Archaniołem !!! Amen
7 miesięcy temu / Piotr
 
Opamiętajcie się.
7 miesięcy temu / bb
 
Moim skromnym zdaniem zwracamy zbyt dużą uwagę na szatańskie prowokacje ze strony grup tak zwanych lgbt czyli różnych dewiantów.Czynimy im w ten sposób z naszej strony niezamierzoną reklamę.Dziękuję abp. Jędraszewskiemu za odważne słowa prawdy , lecz na tym powinniśmy poprzestać.Ta grupa tchórzliwych , wyjątkowo perfidnych i zakłamanych zwyczajnych pospolitych "zboków" nigdy nie odważy się skrytykować , ośmieszyć czy zaatakować na przykład muzułmanów .Oni udają , że nie zauważają w jaki sposób są tam traktowane na przykład kobiety.Nie, to im tam nie przeszkadza!.Ci tchórze i hipokryci zwyczajnie się boją , aby nagle nie zaczęli "fruwać w kawałkach" jak to miało miejsce w pewnej francuskiej redakcji.Tą żałosną grupą obrażającą Matkę Boską i naszą wiarę w Polsce powinna stanowczo zająć się prokuratura!!!.Obrażanie naszych uczuć religijnych jest karalne!.
7 miesięcy temu / Emski
 
Ohydna kreatura.
7 miesięcy temu / Na szczęście
 
Jestem Bogu wdzieczna ze dal nam tak wielkiego Kaplana na tak trine czasy gdzie szerzy sie ta okropna zaraza teczowa.
7 miesięcy temu / Barbara
 
Nie ma większej zarazy niż katolicka indoktrynacja która zeruje na obywatelach Polski a poza tym prawdziwy katolik szanuje i kocha każdego i nie nawołuje do nienawiści przeciwko innym ludziom
7 miesięcy temu / impla
 
Wiatr niesie słowa i jak liście pozostaną bez śladu.
7 miesięcy temu / nn
 
Jestem wdzięczna abp Jędraszewskiemu za mądre kazanie.Odważył się powiedziec to, co powinno już z ambon wybrzmiec dawno!
7 miesięcy temu / Jaga
 
Popieram Biskupa Jedraszewskiego.!Krótko i na temat.!!!
7 miesięcy temu / Matis
 
Prawy, odważny i wspaniały człowiek abp Jędraszewski, nazywa rzeczy po imieniu, nie pozwala zakadzić nieukierunkowanych umysłów chorą, przenikliwą ideologią wyniszczającą człowieka od wewnątrz. Polska chyba już do końca będzie historycznym przedmurzem chrześcijaństwa. Tyle że kiedyś ze wschodu, a tym razem z zachodu. I w tym wypadku to raczej bastionem
7 miesięcy temu / Stefanos
 
Wizerunek MATKI BOSKIEJ w Częstochowie stał się głównym wizerunkiem, w którym czci się Ją jako Królową Polski. Ten właśnie wizerunek jest szczególnie znieważany, plugawiony przez środowiska sodomickie i innych ludzi z piekła rodem, inspirowanych przez samego szatana, lub ludzi zaprzedanych szatanowi.
7 miesięcy temu / Ryś
 
biskup Jedraszewski jest chluba Polski swoim odwaz ym mądrym wystąpieniem wyrazl myśli i uczucia milionów Polaków którzy myślą tak jak biskup.Majac takiego fantastycznego i odważnego biskupa Polska nie utopi się w bagnie LGBT bagnie które pogrąży wielu.Nie ma słów żeby wyrazić jak bardzo dziękuję biskupowi Jedraszewskiemu za jego kazanie pełne mocy wiary i czystej prawdy.
7 miesięcy temu / konwalia
 
Zdecydowanie popieram słowa abp. Jedraszewskiego i jestem pełen uznania za odwagę wypowiedzenia prawdy. Oby jak najwięcej tak heroicznych duszpasterzy. Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / Dariusz
 
Popieram całkowicie niestety przed tak podstępnymi atakami trudniej się bronić ale to nie oznacza poddania się wręcz przeciwnie uczę moje dzieci co jest świętością nieraz wyśmiewaną ale za nią walczyli nasi pradziadkowie dziadkowie i mój tata w czasach PRL chodźmy tylko dlatego musimy bronić naszej wiary
7 miesięcy temu / Mariusz
 
Popieram Arybiskupa Jedraszewskiego, jest bardzo odwazny i patriota ! Dziekuje mu za wyrazenie prawdy o wrogach Kosciola Kstolickiego i Polski ! Halina Morawska.z Gdanska Siostrzenica Zyunta Szendzielarza Lupaszki
7 miesięcy temu / Halina Morawska
 
Mnie nie bedzie bo jestem daleko od Krakowa ale o 15 godz bede sie loczyc duchowo Niech Pan strzeze i ma w swojej opece arcybiskupa
7 miesięcy temu / Seba
 
Franciszkanie świeccy z Grodziska modlą się za arcybiskupa popieramy
7 miesięcy temu / Marian.pl.87
 
Przyjdziemy!
7 miesięcy temu / Aga
 
Popieram w 100% abp. Jędraszewskiego i jego słowa. W Krakowie nie będzie mnie osobiście, ale okażę wsparcie również modląc się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
7 miesięcy temu / Łysy
 
Prawdziwy pasterz.
7 miesięcy temu / N
 
Czy można mieć nadzieję, że wyrażając poparcie dla Arb. Jędraszewskiego, wezmą udział w publicznej modlitwie inni hierarchowie i takie osobistości jak np. Kard. Stanisław Dziwisz ??? Czy nawet nie ma się co łudzić, że stoją po tej samej stronie co nasz KOCHANY KS. ARB. MAREK JĘDRASZEWSKI ???
7 miesięcy temu / Daro
 
TAK dla PRAWDY. NIE dla KŁAMSTWA. TAK dla Arb. Marka Jędraszewskiego !!! NIE dla szatańskiej ideologii śmierci pod nazwą LGBT !!!
7 miesięcy temu / Daro
 
Popieram .Słowa Arcybiskupa to mowa tak tak nie nie.
7 miesięcy temu / Dana
 
a nie przyszło wam do głowy ze broni się winnych? ,czy to tylko potrzeba wspólnej modlitwy ? poczucia wspólnoty? co innego poparcie
7 miesięcy temu / rety
 
Popieram ks.biskupa Marka Jędraszewskiego za odwagę powiedzenia prawdy.
7 miesięcy temu / Michał
 
Niech mu Bóg daje siłę do walki ze złem!
7 miesięcy temu / !!
 
Popieram w całości ks.biskupa Marka Jędraszewskiego. Postaram się pojawić wraz z dziećmi na modlitwie na Franciszkańskiej
7 miesięcy temu / Sylwia
 
Inicjatywa wsparcia arcybiskupa Marka Jędraszewskiego potrzebna . Jest podziękowaniem za słowa prawdy.
7 miesięcy temu / Halina
 
Szacun dla odwagi i prawdomówności ks. A. Biskupa Jędraszewskiego. w sobotę będę duchowo z ks A. Biskupem i Krakowianami na Franciszkańskiej 3 . Tak jak byłem tam, jak w oknie pojawił się JP II. Ks. A.Biskupie powiedziałeś to , o czym wie większość Polaków , jestem murem za Ekscelencją. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony.
7 miesięcy temu / Koleś z Kielc
 
Abp Jedraszewski jest wielką postacią polskiego Kościola
7 miesięcy temu / Mieczyslaw Usta
 
Nareszcie słowa otuchy dla przygnębionych wyśmiewanych obrażanych katolików Bogu dzięki za takich Pasterzy
7 miesięcy temu / Stefan
 
?Biskupi metrop. krak. wydali oświadczenie, w którym wyrażają pełne zaufanie do nunc. apost. w Polsce, abpa Kowalczyka, w obliczu bezpodstawnych pomówień o współpracę z organami wywiadu PRL? 2009 r. A dlaczego teraz jest milczenie gdy poniewierany jest metropolita krakowski ? Gdzie kardynałowie?
7 miesięcy temu / zgorszony
 
Popieram Abp stop dewiacjom lgbt
7 miesięcy temu / józef
 
To jakiś żart chyba!!!
7 miesięcy temu / Ja
 
Takich kaplanow jak Ks Arcb Marek Jedraszewski nam trzeba i takiej odwagi wszystkich nas Polakow ! Dziękujemy,bo przed nami obrona Kosciola,a przez Kosciol naszej Ojczyzny Polski !
7 miesięcy temu / Stanislaw
 
Ksiądz miał rację, powiedział słowa prawdy które jak kamienie uderzyły, prawda.
7 miesięcy temu / Joanna
 
Popieram. Tych łotrów przepędzić raz na zawsze z Polski.
7 miesięcy temu / Zbyszek
 
Chociaż nie będę mógł przyjechać, duchowo będę załączony z Tymi, którzy będą się modlić w intencji abp Marka Jędraszewskiego i jak ufam w intencji wszystkich Polaków i Katolików o uwolnienie od przeklętej. zboczonej grupki pomyleńców, którym zamarzyło się zawojować świat ...ale na szczęście "...Jezus Chrystus zwyciężył..."!!! SKŁADAM WYRAZY SZCZEGÓLNEGO SZACUNKU ABP MARKOWI JĘDRASZEWSKIEMU. Będę się modlił w ta sobotę gdziekolwiek będę... Krzysztof Jasik
7 miesięcy temu / Krzysztof Jasik
 
Murem i modlitwa za ARB.jan i Kasia Modlimy się.wspolnie bedziemy
7 miesięcy temu / Galaktyka5
 
Takich odważnych i zdecydowanych wypowiedzi należy się spodziewać także od innych hierarchów. Arcybiskup nie może się czuć osamotniony w walce z lewackim obłędem. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że robią wielką krzywdę osobom mającym problemy z psychoseksualną samoidentyfikacją. Osoby homoseksualne są narażone na wiele przykrości właśnie z powodu tego, co dzieje się na tzw. marszach równości, które przypominają kabaret dewiantów a nie ludzi, którzy chcą wesprzeć osoby mające ten problem. Jeżeli ktoś chociaż raz był świadkiem tego, co się dzieje na tzw. postępowych Zachodzie, wie o czym piszę. Podkreślam stanowczo: szanuję wszystkich ludzi, ale nie ideologię, którą reprezentują i którą chcą krok po kroku przeflancować do naszej Ojczyzny.
7 miesięcy temu / polo
 
Jak wspaniałym i bezkompromisowym człowiekiem jest abp to my łodzianie wiemy i modlimy się za niego zawsze.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Dziękuję za słowa prawody. Będę wspierać modlitwą.
7 miesięcy temu / Maria
 
W pełni popieram
7 miesięcy temu / [email protected]
 
Dziękujemy za odwagę w głoszeniu prawdy będziemy pamiętać w modlitwie
7 miesięcy temu / Anna
 
Wreszcie ktoś nazywa po imieniu tęczową zarazę !!! Brawa dla Biskupa...!!! Wszyscy zdrowi obywatele a jest Nas większość stoimy za Biskupem.
7 miesięcy temu / Jacek
 
Bog Zaplac za slowa prawdy . Zgadzam sie 100% ze slowami naszgo Pasterza Wspieram modlitwa
7 miesięcy temu / Teresa
 
w jakiś sposób wygrywają te lgcszbok:D wszyscy z atencją używają L ITD:D
7 miesięcy temu / szpulas11
 
Mamy bronic tak wspanialych ksieze,jak archbishop Marek Jedroszewski,modlic sie i bronic ksieze,to jest nasz obowiazek katolicki.
7 miesięcy temu / Irena Bogdan
 
Nie wiem, czy umiem się modlić, ale jestem z Wami i z Nim, oby abp Marek nie uległ naciskom, nam to jest potrzebne, a my Jemu, by wytrwał
7 miesięcy temu / lolazcelulozy
 
Popieram.Nie dam rady być osobiście ale będę łączyć się w modlitwie
7 miesięcy temu / Dorota
 
Wreszcie długo oczekiwane słowa potępienia dla bezbożników, szydzących ze Mszy św. i obrazów naszej Matki i Królowej. Matka Boża i Jej Syn nie zapomni tego wspaniałego gestu Waszej Ekscelencji. Oni ściągają na naszą Ojczyznę nieszczęścia.Blużnierstwa P. Bóg w nieskończoność tolerował nie będzie. Marne i wyrodne te dzieci, które boją się narazić sługusom szatana w obronie swojej Matki.
7 miesięcy temu / Czciciel Maryi
 
Popieram. Nie będę osobiście ale łączę się w modlitwie
7 miesięcy temu / Anna
 
jestem za i dziś na Apelu Jasnogorskim w parafii Jedlnia Let będę pamiętał o dzielnym Pasterz - ks AM
7 miesięcy temu / [email protected]
 
Popieram abp Jedraszewskiego. Chce żeby moje dzieci mogły dorastać w kraju katolickim bez zboczeńców.
7 miesięcy temu / Magda
 
Dla terrorystów też?
7 miesięcy temu / @Laslo
 
Polska jest jedną i jest w niej miejsce dla wszystkich.
7 miesięcy temu / Laslo
 
I tak trzymać. Jest wielka potrzeba by się przeciwstawić "tęczowe u" zgorszeniu. Nadszedł czas by nie chować głowy w piasek...
7 miesięcy temu / PZ
 
Zdecydowanie bronię stanowiska abpa Jędraszewskiego i bpa z Płocka. Odróżniam ideologię od człowieka.
7 miesięcy temu / BJK
 
Dzięki takiej postawie naszych kapłanów jak Abp Marek Jędraszewski czuję, że jestem Polakiem. Niech dobry Bóg ma Go w swej opiece. O. Gużyński powinien się wstydzić i poważnie rozważyć przejście w stan spoczynku.
7 miesięcy temu / Obywatel RP
 
Tylko prawda nas wyzwoli ze zlem trzeba waiczyc i bronic wartosci katolickich
7 miesięcy temu / Aster
 
Mądry, odważny kapłan.
7 miesięcy temu / Kurdybanek
 
Odwazny Kaplan to nadzieja dla nas wierzacych. dziekuje za slowa prawdy
7 miesięcy temu / tenia
 
Abp Marek Jędraszewski jest szlachetnym obrońcą a nawet Rycerzem Niepokalanej. Rycerswo Niepokalanej założył sw. Maksymilian Maria Kolbe w 1917r, gdy kościół Katolicki był atakowany.
7 miesięcy temu / Gabi
 
popieram abp Jędraszewskiego. Dewianci seksualni nie mogą narzucać swojej ideologii społeczeństwu !!!!! Pedofile to również dewianci seksualni, bo przecież tacy się urodzili. Zabronić marszy LGBT, bo gorszą dzieci.
7 miesięcy temu / większość
 
popieram arcybiskupa i zgadzam się z tym co mówi
7 miesięcy temu / darek
 
Dybol73 jak byś zechciał zauważyć mowa jest o ideologii a nie o człowieku
7 miesięcy temu / Korbi
 
Podzielam poglądy arcybiskupa to jeden z prawdziwych kapłanów. Jestem zbudowany jego postawą, widać ile odwagi trzeba mieć aby przeciwstawić się permanentnej rewolucji
7 miesięcy temu / Pinus
 
Arcybiskupie Marku Dziekuje Ci za odwagę i głoszenie prawdy,która dla wielu jest niewygodna.Życze Tobie opieki Bożej i otaczam modlitwą.Bóg zapłać.
7 miesięcy temu / KASIA
 
W pełni zgadzam się z Biskupem, który miał odwagę powiedzieć tak ważne i prawdziwe słowa
7 miesięcy temu / Gość
 
Zgadzam się z Biskupem na 100%
7 miesięcy temu / Joanns
 
Stoję murem za abp Jedraszewskim
7 miesięcy temu / Jola
 
Popieram arcybiskupa
7 miesięcy temu / Miro
 
Popieram arcybiskupa
7 miesięcy temu / Katolik
 
Co za naród. Jeżeli w drugim człowieku niezależnie kim by był nie widzicie człowieka to jak możecie czuć się i być katolikami. Żal mi Was pseudo wierzący.
7 miesięcy temu / Dybol73
 
Popieram, dosyć tej chorej ideologii
7 miesięcy temu / Mir
 
Z całego serca popieram słowa Księdza Arcybiskupa i modlę się aby takich głosów i takiej odwagi w Kościele było jak najwięcej. W tych coraz bardziej relatywizowanych czasach wartości nieprawdopodobnie mocno potrzebne są głosy jednoznaczne - autorytetów przede wszystkim kościoła, przypominające nieustannie i nazywające wprost zarówno dobro jak i zło.. Bo rolą Kościoła jest strzec wiary tych którzy zawierzyli.. Szczęść Boże Księże Arcybiskupie i Wszelkich Łask Bożych w Długim Życiu..
7 miesięcy temu / Tak sobie
 
Nie popieram.... Człowiek bez względu na orientację seksualną jest przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!!!
7 miesięcy temu / Taka Ja
 
Każdy normalny człowiek popiera abp Jędraszewskiego.
7 miesięcy temu / Punkt
 
Prawda Was wyzwoli!!!popieram prawdę co powiedział abp. JEDRASZEWSKI
7 miesięcy temu / Polka
 
Drogi Księże Arcybiskupie, dziękuję za służbę Prawdzie! Codziennie modlę się za Księdza Arcybiskupa za pośrednictwem Niepokalanej, Przyczyny naszej radości i Matki Dobrej Rady.
7 miesięcy temu / Janka
 
Boże blogoslaw ks.biskupowiza Jego słowa i odwagę
7 miesięcy temu / Elżbieta
 
Jestem za ABP JEDRASZEWSKIM
7 miesięcy temu / Allis
 
Popieram biskupa.
7 miesięcy temu / Paulina
 
bardzo popieram słowa abpa m. jędraszewskiego w homilii dot. tzw. tęczowej zarazy.to są mocne słowa prawdy.
7 miesięcy temu / C.S.
 
Będę się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia ze swojego miasta, połączę się sercem! Arcybiskupie, jestem za Tobą! Niech Bóg Cię błogosławi zawsze i we wszystkim. Amen
7 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Popieram arcybiskupa Marka Jędraszewskiego powiedział odważnie prawdę oby było więcej takich pasterzy kościoła. Będę się za niego modlić. Megi
7 miesięcy temu / Megi
 
Popieram Wysokie Słowa arcybiskupa Marka Jedraszawskego . Niech Pan Bog z wojskskem Aniołów wstanę na obronę biskupa.
7 miesięcy temu / Bernarda
 
Ks. Arcybiskup powiedział prawdę. Nareszcie mamy Pasterza na obecne czasy. Wszyscy biskupi powinni mówić to samo. Niech Bóg wspiera Arcybiskupa Piotr T.
7 miesięcy temu / Piotr
 
Dziękuję Księże Arcybiskupie Będziemy Cię wspierać modlitwą
7 miesięcy temu / Ewa
 
Bóg zapłać za prawdę, która oczyszcza i wyzwala. Pokój i Dobro
7 miesięcy temu / Marek
 
Jestem za arcybiskupem Jędraszewskim ,dziś jest ogromna potrzeba ,aby mówić ,że zło atakuje coraz głośniej. Wszyscy Biskupi powinni zająć takie samo stanowisko.Basia P.
7 miesięcy temu / jestem za bisku
 
Dziękuję za wsparcie Księże Arcybiskupie. Dzięki Tobie jesteśmy silniejsi .
7 miesięcy temu / Małgorzata R-
 
Będę się modlić nie tylko w sobotę. Ten Biskup to prawdziwy Apostoł, Przywódca Duchowy i wzór odwagi w obronie wiary i Boga. Tak kiedys chyba postępowali pierwsi Apostołowie, nie bali się nawet zginąć za wiarę. Dziękuję Bogu za takiego Biskupa!
7 miesięcy temu / Barbara
 
Stoję murem za ABP Jedraszewskim
7 miesięcy temu / Ika
 
Episkopat o wiele wcześniej powinien zająć takie stanowisko.jak arcybiskup Jedraszewski
7 miesięcy temu / [email protected]
 
Zgadzam się ze słowami abp. Jędraszewskiego.Powiedział prawdę i cieszę się że to zrobił.Nie dam rady przyjechać ale będę się modliła razem z Wami.Zostańcie z Panem Bogiem ????
7 miesięcy temu / Katia
 
To co powiedział to cała prawda. Niech uciekają z ulicy nie obrażają nas. Niech korzystają z prawa cywilnego które obowiązuje wszystkich. Od dzieci i małżeństw wara Chcą małżeństwa mogą je zawrzeć w innym państwie europy jak tak batrdzo się kochają i mogą tam sie nawet przeprowadzić tego nikt im nie broni . NIECH PRZESTANĄ WYPRAWIAĆ CHAMSKIEGO ZACHOWANIA NA ULICY I PROWOKACJI W STOSUNKU DO WIĘKSZEJ CZĘŚCI SPOŁECZEŃSTWA.
7 miesięcy temu / vgq
 
Nie dam rady przyjechać ale pomodlę się oczywiście o 15j
7 miesięcy temu / Marcin
 
Wyrazy poparcia dla ks. Arcybiskupa Jędraszewskiego! Zło i niemoralność trzeba nazywać złem i niemoralnością. Nie będzie grupa zboczeńców tworzyć nowej definicji i uczyć nas co jest dobre i moralne a co nie jest takie. To już inni, mądrzejsi niż ta hołota, zrobili wcześniej!
7 miesięcy temu / lechistan
 
Zgadzam sie ze słowami abp. Marka Jedraszewsskiego. Powiedział prawdę i ciesze sie ze to zrobił!
7 miesięcy temu / Zorka
 
Niech żyje arcybiskup Jędraszewski ! Niech żyje cb Polska !
7 miesięcy temu / Gość
 
A jak ktoś nie zna żadnej modlitwy, to jak ma się pomodlić..?
7 miesięcy temu / Bożena
 
https://www.youtube.com/watch?v=v6DMB5p5AkA Słuchajcie jak to działa
7 miesięcy temu / Darek
 
W łączności modlitewnej Ewa kucharska Łódź
7 miesięcy temu / Ewa kucharska
 
Błogosławieństwa Bożego życzę.Bogu Dzięki za odważnych i prawych kapłanów. Brawo!!!
7 miesięcy temu / Gosia
 
Niestety, do Krakowa nie przyjadę, ale łączę się duchem w tej godzinie i modlę się z matecznika arcybiskupa. Dodam, ze podły atak na Niego także ze strony niektórych kapłanów, a także milczenie hierarchów świadczy o tym, ze słowa Arcybiskupa są prawdziwe, słuszne, mocne i potrzebne.
7 miesięcy temu / Maryna
 
"Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"
7 miesięcy temu / A.B
 
Brawo KS.biskupie Marku ,Zofia Klepacka nie jest sama..Nie będą dewianci pluć nam w twarz i dzieci nam demoralizować SZCZĘŚĆ BOŻE...
7 miesięcy temu / Irek
 
Takich odważnych kapłanów Polska potrzebuje. Módlmy się by było ich jak najwięcej.
7 miesięcy temu / Andrzej R
 
Drogi Arcybiskupie , Bog zaplac za obrone nas ,katolikow
7 miesięcy temu / slazaczka
 
Przyjdziemy całą rodziną. Dziękuję Bogu za takiego odważnego i mądrego Arcybiskupa!!!
7 miesięcy temu / B.
 
To wspaniałe że w końcu kościół katolicki się odezwał i stanął w prawdzie .
7 miesięcy temu / Katarzyna
 
Drogi ekscelencjo prawda boli tych co najbardziej krzyczą z pod znaku Lgbt sieją nienawiść i budują cywilizację śmierci. Musimy obudzić się, bo będzie za późno !!! STOP ZARAZIE LGBTQ
7 miesięcy temu / Roman
 
Kochani wspieramy piszemy maile do Kurii ze wsparciem dla duszpasterza !
7 miesięcy temu / Zosia
 
Brawo Jedraszewski
7 miesięcy temu / Jhhgg
 
popieram stanowisko Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. W moim odczuciu Dyktatura zboczeńców jest zagrożeniem Polski.
7 miesięcy temu / kazik
 
Piękna słowa abp.Jędraszewskiego. Mądry człowiek i pięknie mówi.Zawsze w moim serc
7 miesięcy temu / S. Katarzyna
 
Oczywiście, święta racja!
7 miesięcy temu / BZ
 
Słowa prawdy o wynaturzeniach ludzi powołanych do wiecznej szczęśliwości z Bogiem - to obowiązek pasterski każdego biskupa. Oby wszyscy biskupi otworzyli się na łaskę głoszenia tej trudnej, ale koniecznej prawdy. Ci, którzy milczą, skazują siebie na wieczną karę z tymi, którzy uwikłali się w propagowanie tych wynaturzeń.
7 miesięcy temu / WojciechBB
 
A ja nie popieram i nie jestem lewakiem. Za to do kościoła chodzić już nie będę. Moje dzieci też nie
7 miesięcy temu / Basia
 
że Polska jest murem za krakowskim arcybiskupem Markiem Jędraszewskim. Prawda o zarazie tęczowej jest oczywista dla każdego rozumnego człowieka
7 miesięcy temu / Każdy to wie
 
arybiskupie! Jak Polska długa iszeroka Polacy są z Tobą. TA PRAWDA BYŁA KONIECZNA DO POKAZANIAJEJ ŚWIATU.Prawda o zarazie tęczowej.
7 miesięcy temu / Spoko
 
Brawa dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.Nareszcie głośno powiedziana prawda na temat zarazy tęczowej. Ludzie i to w 90% to wiedzą i czują, ale jakoś nie powiedzieli głośno. A teraz cieszą się, że wydobyła sięta wiedza na światło dzienne. BRAWO ZA ODWAGĘ ARCYBISKUPIE!
7 miesięcy temu / Poparcie
 
Popieram słowa wypowiedziane przez arcybiskupa Jędraszewskiego
7 miesięcy temu / Marek
 
Zło jest krzykliwe.,, Nie daj się złu, ale zło dobrem zwyciężaj''Prawda nas wyzwoli. Pewne rzeczy, w tym przypadku neomarksistowską ideologię trzeba nazywać po imieniu. Brawo Arcypasterzu, Jesteś głosem wszystkich co podobnie myślą, ale na forach internetowych są banowani lub wytacza się im procesy za rzekomą nietolerancje. To czasy gdy głoszenie prawdy i nazywanie rzeczy po imieniu stało się heroizmem. Murem za Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim.
7 miesięcy temu / Misiek
 
Bronmy naszych wartosci,naszym obowiazkim bronic tak Wspanialego Kaplana.Prawda nas wyzwoli
7 miesięcy temu / Maria
 
Jestem z Wrocławia. Popieram Arcybiskupa Jędraszewskiego, mądry, rozsądny, propolski.Brawo, takich chierarchów i duszpasterzy trzeba Kościołowi. O 15.00 wstawiam się do Boga za Arcybiskupa Jedraszewskiego by trwał w swoich przekonaniach.
7 miesięcy temu / eli
 
Na emigracji... Też się będę modlić i zamówię mszę.
7 miesięcy temu / Grzegorz
 
Murem i modlitwą za Arcybiskupem
7 miesięcy temu / Erty
 
Jestem Z Poznania i też będę się modlił za abp Jędraszewskiego.
7 miesięcy temu / PrPr
 
Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski - godny następca św. Stanisława i św. Jana Pawła II.
7 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Manipulacja środowisk lewicowych i ich mediów sięga zenitu. Przecież z wypowiedzi ks. biskupa wynika wyraźnie, że nie uderza od w osoby homoseksualne czy z innymi problemami ale w ideologów neomarksistowskich, którzy znaleźli nowy proletatiat w postaci wyżej wymienionych. To tak jakby wmawiać ludzkości, że antykomunizm jest walką z klasą robotniczą i chłopami.
7 miesięcy temu / Kociewiak
 
Mam za daleko do Krakowa, ale obiecuję, że w domu pomodlę się. Głowa do góry, Księże Arcybiskupie ! Bóg z nami, któż przeciw nam ?!
7 miesięcy temu / Krystyna
 
Czy będzie list poparcia za prawym Arcybiskupem? lista osób popierających będzie ogromna. A co z innymi biskupami - nikt nie ma odwagi stanć w szeregu obok Arcybiskupa? Czy zwierzchnik p. Gużyńskiego podejmie odpowiednią decyzję w zwizku z jego skandaliczną wypoeiwdzią?
7 miesięcy temu / vera
 
Uważam, że arcybiskup Marek Jędraszewski słusznie potępił szerzącą się ideologię lesbijek, gejów biseksualistów i transeksóalistów. Arcybiskup jako hierarcha kościoła katolickiego ma obowiązek głosić prawdę o zagrożeniach na jakie narażeni są jego wierni. Nie znieważył imiennie żadnego człowieka, ale bronił prawdy o człowieku stworzonym przez Boga kto mężczyzna i kobieta.
7 miesięcy temu / Izabella
 
hm? biskup zapomniał ze wiara nakazuje mu "miłować nieprzyjaciół"? a jeśli uważa ich za upośledzonych to ze powinien podać pomocna dłoń ? a nie nazywać "zarazą"
7 miesięcy temu / smutna
 
Popieram biskupa Jedraszewskiego Jego slowa swiete bo to prawda Ataki na krzyz i Matke Boska to niedopuszczalne dla mnie katolika Oni nie wiedza co czynia Bede sie modlic za biskupa oraz za te osoby ktore obrazaja co Swiete o przemiane ich serca Polska krajem katolickim
7 miesięcy temu / Barbara.
 
Całą rodziną popieramy ks arcybiskupa Jędraszewskiego. Takich pasterzy nam potrzeba w tym czasie zamętu. Dziękujemy i otaczamy modlitwą różańcową sprawy naszej Ojczyzny
7 miesięcy temu / sara
 
Dobra akcja
7 miesięcy temu / M
 
Zdecydowanie popieram ks. abp. Marka. Dołączam się w modlitwie z Gniezna
7 miesięcy temu / Szymon
 
Utożsamiam się z tym co powiedział arcybiskup' Gender to tęczowa zaraza, która infekuje umysły dzieci i młodzieży. Żałuję, że tylko On z pastrzy miał tyle odwagi, by tę Prawdę wypowiedzieć publicznie. Tu nie ma pogardy dla ludzi z zaburzeniami lecz napiętnowanie systemu który ich takimi czyni.Amen
7 miesięcy temu / Luba
 
Wielce Szanowny Księże Biskupie W tle za księdzem biskupem podczas eucharystii widziałem księdza Palmowskiego z Morawicy, mojego kapelana internowanych w Wojskowych Obozach Internowania w latach 1982-1983. Ogromny szacunek dla tak prawych i znamienitych kapłanów.Będziemy się modlić cała rodziną za księdza Biskupa i o nawrócenie błądzących w oparach szatańskiej tęczy ona ma sześć kolorówBoska siedem.Mam pewność że Różaniec jest najlepszą odpowiedzią na tą falę nienawiści wobec księdza Biskupa, świętych wizerunków i naszej wiary.Przez różaniec i serce Maryi do zwycięstwa. Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / Gruda 1912
 
Popieram Arcybiskupa Jędraszewskiego,powiedział prawdę a to boli. Stańmy murem za Arcybiskupem. ??????????????????
7 miesięcy temu / Krystyna
 
Arcybiskupie prawdziwi Polacy sa z Arcybiskupem.Szacunek za odwage i gloszenie prawdy o teczowej zarazie
7 miesięcy temu / Polak
 
Popieram Arcybiskupa, powiedział prawdę, a to jest coś czego,, inni" nie rozumieją.
7 miesięcy temu / Krystyna
 
Calym sercem popieram arcybiskupa Jedraszewskiego! cale duchowienstwo powinno brac przyklad z arcybiskupa
7 miesięcy temu / magi61
 
lgbt to bezwzględny biznes ,który ma na celu czerpanie zysków z;aborcja,adopcja, handel ludźmi dziećmi i organami , dochody z nierządu itd...
7 miesięcy temu / A...
 
Dziękuję bardzo ks. biskupowi za głoszenie prawdy. Prawda nas wyzwoli. Dla przeciwników Kościoła prawda to mowa nienawiści. W sobotę będę łączyć się w modlitwie.
7 miesięcy temu / Anna
 
Popieram Abp . Taka jest prawda.
7 miesięcy temu / Basia
 
Tu raczej chodzi o zamanifestowanie poparcia, niż jakąś obronę. Proste, nie ma co wydziwiac.
7 miesięcy temu / do iskierka
 
Oczywiście, należy się modlić i wspierać zarówno Ks. arcybiskupa jak i innych, którzy głoszą prawdę. Ale skoro tak dużo się teraz wokół tego dzieje i tak cała sprawa jest rozdmuchiwana, należało by się zastanowić, co się dzieje poza tym. Czy ktoś nie knuje czegoś jeszcze gorszego przeciwko nam.
7 miesięcy temu / L
 
Prawdziwy uczciwy pasterz bardzo mądrze i trafnie powiedzial
7 miesięcy temu / Mieszko1362
 
Trzeba zło i sodome nazywać po imieniu tylko prawda nas wyzwoli. Jestem za biskupem który mówi prawdę. Odwagi
7 miesięcy temu / Marianna
 
Nie dojadę, ale będę sie modlił w domu lub kościele razem z wami.
7 miesięcy temu / Robert
 
Brawo! Należy twardo walczyć z tymi zboczeńcami, nie ustępując im nawet na krok! Mam dość tej homopropagandy! Czuję się atakowany i obrażany przez tych tęczowych zboczeńców! Dla jasności: zwykli homo mi nie przeszkadzają - oni/one robią to sobie w swoich czterech ścianach i nic mi do tego. Ale nie ma i nie będzie nigdy zgody na to, aby ci tęczowi zboczeńcy demoralizowali dzieci i młodzież! Polski rząd jakikolwiek by nie był powinien stanowczo zakazać takich praktyk! To jest sabotaż na polskim narodzie!
7 miesięcy temu / Rafał
 
PANIE JEZU CRYSTE, blagamy o łaskę Takich Pasterzy którzy staną i Obronią Prawdę Chwała Panu za Odwagę, prosimy o Takich Hierarchów!!!
7 miesięcy temu / ZENON
 
Murem za arcybiskupem. Pamiętajmy w modlitwie. Dziękuję Bogu za odważnego Kapłana. Księże Popiełuszko wstawiam się za nim.
7 miesięcy temu / Lidka
 
Co znaczy > stań w obronie ? Przecież Pasterz, który głosi w Prawdzie Ewangelię światu powinien mieć świadomość , że podzieli Drogę Krzyżową Pana Jezusa a jeśli nawet zostanie ukrzyżowany do zostanie świętym a Jego Krew wzbudzi Życie. Nadto - przed kim mamy bronić Biskupa ? Przecież żyjemy w państwie Prawa a ataki werbalne ze strony lewicy i ludzi nienawidzących Kościoła były i SĄ zawsze. Obawa przed DEMONAMI czyli światem duchów też jest przesadzona .MOC BOŻA jest po stronie świętych Pasterzy. Zatem o jaki lęk chodzi ? Czyżby o SKARGĘ ludzi szanujących swoją GODNOŚĆ i WOLNOŚĆ do Papieża. Kultura DIALOGU , którą zaleca nowy Kościół i którą się praktykuje na co dzień WYKLUCZA LĘK.
7 miesięcy temu / iskierka
 
Zorganizujcie tez w Warszawie. Chętnie z mężem się wybierzemy.
7 miesięcy temu / Isia
 
Absolutnie zgadzam sie z wypowiedzia abp
7 miesięcy temu / Marek
 
Niedawno jeden z publicystów wydał książkę o św. Stanisławie. Widziałem też jego wypowiedź w internecie. Dowodzi on, że św. Stanisław przeciwstawił się herezji króla, który być może chciał przejść na prawosławie. Słusznie jest nazwany męczennikiem broniącym wiary. Abp Jedraszewski jest wiec obrońcą czystosci wiary. Zbyt dobrze zna nauczanie Chrystusa, św. Pawła, Kościoła na temat ludzkiej seksualności. Zna więc Bożą Prawdę, której postanowił bronić, jak św. Stanisław. Chrystusowa Ewangelia kosztuje, gdyż historia Kościoła zna wielu heretykow i odstępców od wiary. Również w Polsce...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Jestem po stronie arcybiskupa uczynił to co kapłan powinien upomnieć gdy się bladzi
7 miesięcy temu / aurelia
 
Modlę się za pasterza który nas broni
7 miesięcy temu / Eewa
 
Popieram Abp .Powiedział prawdę.
7 miesięcy temu / Barbara
 
Święta Faustyna zapisała słowa Pana Jezusa: wszyscy kapłani są moimi najbliższymi synami bez rozróżniania, baczcie więc, gdyż mówicie o Mnie !.
7 miesięcy temu / stan
 
Popieram!
7 miesięcy temu / Cava
 
Abp. Marek Jędraszewski to bohater,ma odwagę mówić prawdę DZIĘKUJE
7 miesięcy temu / cichy
 
A gdzie głos prymasa Polaka przeciwko zarazie sodomitów i wszelakich zboków ?! Gdzie głos reszty chierarchów ?! Czy zostaliśmy opuszczeni przez naszych arcy... najemników ?! Słychać arb. Jędraszewskiego, arb. Dzięgę, bp. Milewskiego i ... długo, długo nic a potem cicho sza. To tragedia Kościoła w Polsce. "Po owocach ich poznacie" - powiedział JEZUS CHRYSTUS. Panie Jezu ratuj swą owczarnie bo pasterze okazali się najemnikami i giniemy !!! PANIE JEZU CHRYSTE, RATUJ NAS !!! JEZU UFAMY TOBIE !!!
7 miesięcy temu / Daro
 
Arcybiskup Marek powiedzial to co powinien powiedziec prymas i papiez. Cenimy odwage Arcybiskupa i laczymy sie z nim w modlitwie .
7 miesięcy temu / Paraty
 
Kobieta piękna nie czerwona mężczyzna dzielny nie brunatny rodzina zdrowa nie tęczowa dzieci nadzieją nie ofiarą.
7 miesięcy temu / ela
 
Wczoraj odmówiłem koronkę do św. Michała Archanioła i 9 Chórów Anielskich w intencji Kościoła, a w szczególności za księdza arcybiskupa
7 miesięcy temu / Michal
 
Modle się za ks.abp.Marka Jędraszewskiego od chwili gdy stanął na czele Kościoła łódzkiego.Dla nas wielka strata
7 miesięcy temu / andrzej
 
Oto stan Kościoła w Polsce! Gdzie są bracia w biskupstwie? Jak fatalnie milczą i nie bronią Abp Jędraszewskiego. Skandal!
7 miesięcy temu / Katopol
 
Do Ryś- chyba z Brukseli zachodu Europy.
7 miesięcy temu / Gosc
 
A gdzie i kiedy w Warszawie ?! Chętnych nie brak !
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
"Nie czerwona, ale tęczowa." Nie z Moskwy, ale z Waszyngtonu.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Mam prawie 400km, ale postaram się tam jechać, może się uda... Do zobaczenia ????
7 miesięcy temu / Polka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.