DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Już 30 tysięcy osób zaapelowało do rządu o wypowiedzenie groźnej konwencji genderowej!

Już 30 tysięcy osób zaapelowało do rządu o wypowiedzenie groźnej konwencji genderowej!
Fot.Michal Kosc/FORUM

„Oczyszczenie polskiego prawa ze szkodliwej ideologii gender jest na wyciągnięcie ręki. Wspólnie musimy jednak postawić ostatni krok i uzyskać od rządzących spełnienie wielokrotnie składanej obietnicy” – piszą organizatorzy protestu na stronie zatrzymajgender.pl.

 

Na ich wezwanie odpowiedziało już ponad 30 tys. osób, które zaapelowały do premiera Mateusza Morawieckiego o wypowiedzenie konwencji stambulskiej.

 

„Konwencja podpisana w 2014 roku przez rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego zagraża naszej wierze, tradycji i kulturze, a jej obowiązywanie od kilku lat niesie ze sobą tragiczne skutki dla rozwoju i przyszłości polskich rodzin” – czytamy w liście skierowanym do szefa rządu. Treść apelu trafia także do wiadomości prezesa PiS.

 

„Wprost o szkodliwości konwencji stambulskiej mówili: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, zapewniając przy tym, że ta konwencja zostanie wypowiedziana” – przypominają rządzącym osoby, które podpisały apel. Podkreślają przy tym swoje rozczarowanie dotychczasową polityką rządu Prawa i Sprawiedliwości, który „nie zrobił nic, aby naprawić błąd swoich poprzedników”.

 

„Jak długo będą utrzymywane te niebezpieczne zobowiązania, które uderzają w wartości chrześcijańskie i zagrażają polskim rodzinom?” – pytają uczestnicy akcji wyrażając oczekiwanie spełnienia przez PiS przedwyborczych obietnic.

 

Wciąż można podpisać apel do premiera Mateusza Morawieckiego. Aby to zrobić należy kliknąć TUTAJ:

  

  


DATA: 2019-02-12 07:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

KSIEGA RODZAJU 2, Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem
2 miesiące temu / ROBERT FATYGA
 
PiS nie wypowie tej konwencji,bo jest partią lewacką,hołdującą poplitycznje poprawności i postmodernizmowi.
2 miesiące temu / marek
 
Skończyć z genderowcami wysłać do Makaron, Makreli no jeżeli by zechciał to i do Putina . NIech uwolnią POLSKĘ od tego tałatajstwa i głupiej propagandy głoszonej przez PO Nowoczesną i wszelkie lewactwo
2 miesiące temu / satyr50
 
to nic nie da oni musza realizowaac ten program a to widaac po oultystycznej "klatwie" "klerze" itp na co dobra zmiana daje pieniadze a chodzi o to ze POLSKA ma byc przejeta przez obcych a w sumie przez to ze otumanieni wybieramy zawsze obcych a nie narodowwych tak nam wplyneli na podswiadomosc
2 miesiące temu / zbigniew
 
Winien ten rząd , który te dewiacje zaakceptował i wpuścił do polski już od 2013r. w szkołach były plany "kształcenia" dzieci w kierunku upadku. Konwencja CEDAW z 2014r. wprowadzana przez PO/PSL i zlecona do stosowania w instytucjach. Kto ich rozlicza? Jest łatwo zmienić, jeżeli w instytucjach pracują ludzie wychowani na G.Wyborczej kształtującej, dostarczanej za nasze podatki na biurka 20-25 lat do 2015r.? Dlaczego zawsze oczekujemy, zamiast zacząć: Zyc na swe czasy, czcić czasy ubiegłe i sad zasadzić, a i dom postawić i sławy Ojców za siebie poprawić, i do kościoła dodać chociaż cegłę. I źródło dobyć, a i księgę nową na starą półkę położyć dębową. I dobyć serce i dzieci wychować i młodą duszę w życiu pokierować. Utwierdzić w wierzę, w Miłości do Kraju i co godziwe podać w obyczaju.......
2 miesiące temu / Dariusz
 
STOP Genderom.
2 miesiące temu / Kowalski
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "65978"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.