DZIŚ JEST:   20   WRZEŚNIA   2020 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
 
 
 
 

Już 42 000 osób przeciwko koncertowi Madonny!

Już 42 000 osób przeciwko koncertowi Madonny!

 „Nie idę na Madonnę!” to hasło protestu przeciwko warszawskiemu koncertowi kontrowersyjnej „artystki” zwanej Madonną, który organizuje Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi. Sprzeciw wobec tego obscenicznego i bluźnierczego wydarzenia wyraziło już ponad 42 000 osób. Zachęcamy do dalszego udziału w akcji i odwiedzenia strony www.protestuj.pl!

 

Madonna wielokrotnie prezentowała brak szacunku do naszej Ojczyzny. Własną medialną legendę oparła na obrazoburstwie i bezczeszczeniu chrześcijańskich symboli. Obrażanie Jezusa Chrystusa, podpalanie krzyży i zakładanie korony cierniowej i skandaliczne wykorzystywanie postaci Maryi stały się dla niej głównym elementem taktyki marketingowej. Zorganizowanie jej koncertu 1 sierpnia, w dniu kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, świadczy jak najgorzej o intencjach organizatorów tego wydarzenia.

 

Taka koincydencja czasowa staję się już regułą, jeśli chodzi o organizowanie występów skandalizującej piosenkarki. W 2009 roku Madonna wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, kolejny raz prowokując katolików. Protest przeciwko jej koncertowi, zorganizowany przez Krucjatę Młodych, podpisało wówczas 25 000 osób.


W tym roku udało się już zebrać ponad 42 tysięcy głosów sprzeciwu. Jest to niewątpliwy sukces organizatorów, wszak akcja trwa niewiele ponad 2 tygodnie. Warto zwrócić uwagę, że podobną ilość zebrały lewackie środowiska podczas swojej akcji zbierania podpisów pod projektem ustawy ułatwiającej zabijanie dzieci. Aborcjoniści pomimo zaangażowania blisko trzydziestu organizacji oraz dysponowania ogromnymi środkami finansowymi nie zdołali zebrać wymaganych 100  tysięcy podpisów pod swymi projektami. A próbowali robić to przez trzy miesiące. Okazało się, że Polacy sprzeciwiają się zmianom prawnym ułatwiającym zabijanie nienarodzonych. Im więcej osób poprze protest Krucjaty tym większy będzie wstyd i porażka bezbożnych i lewackich grup oraz stojącego za nimi kapitału.

 

Akcja „Nie idę na Madonnę” spotkała się ze sporym odzewem medialnym, zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Największe liberalne media nie mogły, choć zapewne chciały, zamilczeć tak dużej akcji społecznej.  Każdy kolejny podpis, pokaże medialnym gigantom, że świat, który kreują nie jest światem, w którym chcą żyć Polacy. Obsceniczność, wulgarność i panseksualizm tak mocno promowany w mediach nie znajdują uznania u zwykłych ludzi, a są jedynie projekcją chorych wyobrażeń ich twórców.

 

Doniesienia medialne z koncertów piosenkarki, w pełni potwierdzają najgorsze przypuszczenia z czym będziemy mieć do czynienia na jej spektaklach. Inscenizowanie spowiedzi, bezwstydne stroje i zachowania to wszystko wywołuje jeszcze większe oburzenie. Nie pozwólmy by na Stadionie Narodowym, wybudowanym z naszych podatków, miały miejsce te gorszące sceny!


 

Łukasz Karpiel 


DATA: 2012-07-26 16:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem człowiekiem ,który KOCHA Jezusa oraz Boga! Lecz kocham także Madonnę! Bóg mówi że mamy kochać ,każdego! Sami zaprzeczacie Bogu! Już parę dobrych miesięcy mija od koncertu Madonny w Warszawie i będę modlił się do Boga żeby ona jeszcze wróciła do Polski i dała kolejny koncert!
ponad 7 lat temu / Prawda
 
Beata, Polska nie jest krajem chrześcijańskim, to, że dużo ludzi wyznaje w Polsce religię chrześcijańską, to nie oznacza, że jesteśmy krajem religijnym. Sprawdź to Beata, to są dwie różne rzeczy. Prawo Polskie jest nadrzędne w stosunku do Prawa Kościelnego. Prawo Polskie pozwala się zrzeszać różnym organizacjom czy religiom, a więc może być również wyznawana każda inna religia w Polsce. Prawo Polskie nie jest budowane na podstawie Prawa Kościelnego, owszem, ono może być uznawane i mogą być również rozpatrzone przypadki dla Prawa Kościelnego, ale Prawo Polskie jest najważniejsze na terenie Polski, dopiero na drugim miejscu może być Prawo Kościelne, ale jest ono traktowane jak wewnętrzna struktura i organizacja jakiejś organizacji lub zrzeszenia. Ludzie, Jesteśmy w innych czasach, to jest tak samo jak ludzie po dziś dzień myślą, że jak złożą jedno CV to powinni dostać pracę, mamy demokrację, a więc i inny system, państwo to już nie sponsor i inwigilator, to jest system z konkurencj
ponad 8 lat temu / totton
 
Nie zgadzam się alby ktoś taki jak Madonna występowała w Polsce. Nie wszystkim musi to odpowiadać. Dlaczego mam się godzić na wszystko co dziś świat serwuje?
ponad 8 lat temu / Wiola
 
Basia ma rację,Polska jest krajem chrześcijanskim...a twoim zdaniem totton jesli nie chrześcijanskim to może muzułmanskim???
ponad 8 lat temu / beata
 
Zwykły Polski zaścianek niech każdy robi co chce ktoś lubi Mandonne niech idzie a kto niech nie idzie . A po pierwsze im więcej protestu że skandal ze to to tym więcej biletów się sprzeda róbcie dalej takie akcje a ona zarobi więcej
ponad 8 lat temu / Michał
 
Ludzie, jeżeli jesteście chrześcijanami, to zaakceptujcie to, nikt z was nie musi iść na jej koncert a tymbardziej większość nie mieszka w Warszawie, gdzie ten koncert się odbędzie. Chrześcijanie mają kochać wszystkich ludzi nie zważając na wiarę, pokazujecie tym, że jesteście dnem, cały was Jezus powinien się za was wstydzić! Nasz kraj nie jest chrześcijański. I nie chodzi o to, że pozostali to sataniści, bo przeciwnie istnieją osoby, które są agnostykami, ateistami itd. nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Dajcie ludziom wybór, może was to oburza, ma prawo, ale tą postawą pokazujecie, że to WY właśnie jesteście gorsi. Pozdrawiam:) + pewien starszy człowiek mówił, który brał udział w powstaniu "warto pamiętać, ale nie można całe życie opłakiwać, trzeba cieszyć się z tego co mamy i na przykład dał koncert" natomiast ambitni 30-sto latkowie wiedzą tyle o powstaniu co o zeszłorocznym śniegu:| Wstyd..
ponad 8 lat temu / arny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.