DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Jutro „czarny wtorek”. Zwolennicy zabijania nienarodzonych dzieci znów wyjdą na ulice

Jutro „czarny wtorek”. Zwolennicy zabijania nienarodzonych dzieci znów wyjdą na ulice
Zdjęcie ilustracyjne (Czarny Protest, 2016). Fot. Grazyna Myslinska/FORUM

Pod szyldem „obrony praw kobiet”, organizacje feministyczne i lewicowe ponownie chcą wyprowadzić kobiety na ulice. Będą domagać się aborcji na życzenie i zbierać podpisy  pod projektem liberalizującym obowiązujące dziś przepisy.

 

Organizatorki „czarnego protestu” mobilizują swoich sympatyków i ogłaszają, że walka o „prawa kobiet” trwa i nie składają parasolek. O inicjatorkach projektu obywatelskiego „Zatrzymaj aborcję” mówią jako o „organizacjach antykobiecych”.

 

Feministki twierdzą, że „PiS spłaca w kobietach dług wyborczy Kościołowi”, a ustawa, pod którą trwa zbiórka podpisów, ma większe szanse na przyjęcie niż inicjatywa „Stop aborcji”, gdyż jest mniej radykalna.

 

Organizacje lewicowe także szykują swój projekt obywatelski. Zamierzają bowiem po raz kolejny zgłosić projekt „Ratujmy kobiety”, zakładający możliwość zabicia dziecka w łonie matki do 12 tygodnia ciąży. Po tym terminie aborcja byłaby także możliwa - w trzech przypadkach określonych w obowiązującej obecnie ustawie.

 

Działaczki lewicowe o ochronie życia mówią ponownie w kategoriach „okrucieństwa” i „zabijania medycyny prenatalnej”. Równocześnie proponowane zabijanie nienarodzonych określają mianem... ratunku dla kobiet.

 


Źródło: „Gazeta Wyborcza”

MA

DATA: 2017-10-02 08:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem zdziwiona, że tyle kobiet jest za aborcją:-(
8 miesięcy temu / A.
 
są to czarne marsze-msze sterowane przez funcyjnych,opłacanych przez masonerię(lucyferian) sterujących ue(to ich twór). Reszta w czarnych marszach-mszach,to lemingowi pożyteczni idioci.
8 miesięcy temu / jac
 
Jeśli uznamy jako społeczeństwo, że aborcja na życzenie nie jest zbrodnią, to nie będziemy mogli róznież uznać za zbrodnię dokonywanie takich zabiegów przymusowo. Bo czym się różni rozrywanie dziecka niechcianego od chcianego? Jeśli pierwszemu odebrano człowieczeństwo to automatycznie i drugie go nie może mieć. Nie trzeba być specjalnie bystrym, aby widzieć dokąd zmierzamy....
8 miesięcy temu / obserwator
 
Dobro zwyciezy , ale zlo robi wiecej halasu - Benedykt XVI ,.,Swieta racja ..,kolor ich protestu swiadczy o ich sumieniu...Ma sie az ochote powiedziec cos niemilego ale nie w tym sztuka.Sztuka jest wdobroci
8 miesięcy temu / Weronika
 
Znowu czarownice będą wykrzykiwać swoje zbrodnicze hasła. Ostatnio szłam z córeczką za rękę a one darły się do megafonów, że zbierają podpisy na legalne usuwanie ciąży. Jak one mogą patrzeć na matkę z dzieckiem i takie rzeczy wykrzykiwać? Zachowują się jak potępione pomioty szatana. Przykro patrzeć na taki upadek kobiety.
8 miesięcy temu / kobieta i matka
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.