DZIŚ JEST:   27   MAJA   2019 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wierzę w szczerość jego słów, ale przede wszystkim cieszę się, że wreszcie jest ktoś, kto może mieć bardzo dobry wpływ na młodych.
3 miesiące temu / Aelia
 
Oby więcej tak śmiałych decyzji i tak pięknych odważnych ludzi. Tak trzymaj a może za Twoim przykładem pujdą następni. Błogosławieństwa i wytrwałości. Zostań w pokoju.
3 miesiące temu / Grzegorz.pachucki
 
Pozostaje modlić się za nich oboje i wierzyć, że zarówno on, jak i Hailey odnajdą drogę powrotną do Owczarni, czyli do Kościoła Rzymskokatolickiego. Tam będą mogli swoje duchowe pragnienia gasić u samego źródła. I tylko tam ich dusze będą całkowicie bezpieczne. Oby wydali oboje tylko dobre owoce. Oby porzucili wszystko to, co się Bogu podobać nie może.
3 miesiące temu / Czytelniczka
 
Jestem przerażona niektórymi komentarzami do tego wpisu. Trzeba się radować z tej jednej odnalezionej owcy, a nie od razu wyzywać go od hipokrytów itd. Najważniejsze jest to że zauważył do jakiego zła zaprowadził go grzech i chce z tym skończyć. Kto z nas nie grzeszy? Ja co dzień obiecuję sobie, że będę cierpliwa, nie będę się denerwować i będę kochać każdego bliźniego, a wiadomo... najczęściej mi to nie wychodzi. Ale najważniejsze to starać się podnieść z grzechu i próbować dalej! Trzymam kciuki za tego Pana w jego walce o czystość!
3 miesiące temu / Magdzia
 
Właśnie nieprawością jest nazywanie naiwnymi ofiarami obłudy tych, co wierzą w możliwość prawdziwego nawrócenia grzesznika.
3 miesiące temu / do Janek
 
?Jezus powiedział do swoich uczniów: Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! 
3 miesiące temu / Janek
 
Deo gratias. Pani Tobie go polecam.
3 miesiące temu / katolik
 
Jesteś naiwną ofiarą obłudy skoro odrzucasz możliwość prawdziwego nawrócenia choćby największego grzesznika. A jak jest z tobą, co? Skoro uważasz że nie masz belki w oku, to jesteś świętym nie wymagającym nawrócenia, czy raczej grzesznikiem fałszywie przekonanym o własnej świętości?
3 miesiące temu / do Janek
 
Do tych wszystich którzy uwierzyli w poprawę: Jesteście naiwnymi ofiarami obłudy, wierzycie w prawdziwe nawrócenie grzesznika, w cykliwą historyjkę dla mediów. Polecam lekturę o Ewangelikalnym Hillsong Church do którego należy Biber, a potem pisanie o jego rzekomej pobożności.
3 miesiące temu / Janek
 
O proszę. A jak zaczynał karierę to twierdził, że będzie prawiczkiem aż do ślubu.
3 miesiące temu / trooper
 
Zdaje się, że Biber wygrywał jakieś muzyczne nagrody zanim był pełnoletni więc sam się w ten światek nie wpakował. Tym bardziej wszyscy chrześcijanie powinni cieszyć się, że siłom zła nie udało się zniszczyć człowieka. Jeśli ktoś cieszy się z kary dla grzesznika, a nawet potępienia za grzechy, to cieszy się razem z szatanem. A do Janek: twój komentarz brzmi jakbyś zazdrościł tego "pofolgowania sobie" - jakby to było coś bardzo pożądanego, tylko zakazanego - to co Cię przed tym powstrzymuje - tylko świadomość kary? Już nawet świadectwo tego Bibera mówi, że lepsze jest życie z miłością; do Boga i człowieka od życia bez wstrzemięźliwości. Tylko trzeba ją odnaleźć i poznać, a nie zamykać się przed światem i grzesznikami.
3 miesiące temu / Radość
 
Prawda że prawdziwe nawrócenie powinno być trwałe. Jako osoba publiczna mówi jednak dobre rzeczy. Są w końcu i tacy co żyją dobrze a mówią złe rzeczy.
3 miesiące temu / Tak
 
Takie nawrócenie przydałoby się miley cyrus
3 miesiące temu / Robik
 
Naprawde??a co mnie obchodzi jakis biber ,juz nie macie co pisac
3 miesiące temu / RobertM
 
Bóg sądzi serce jego.
3 miesiące temu / Do Janek
 
Jakoś religijne wyznania celebrytów mnie nie przekonują. Już wielu było takich celebrytów wierzących bardziej od papieża a potem i tak żyli po swojemu. Przyznaję, że sam mam pretensje do Katolików, że tak łatwo wybaczają grzesznikowi, który po paru wyznaniach nagle staje się autorytetem moralnym. Moim zdaniem to jest słabe i wcale nieprzekonywujące.
3 miesiące temu / Łukasz
 
# Janek jeżeli gorszy cię nawrócenie J. Bibera, to co będzie jeżeli poznasz życiorys św. Pawła, św. Augustyna i innych? Janek nie bądź jak brat marnotrawnego syna.
3 miesiące temu / no nick
 
@Janek: Przecież Pismo Święte, jest pełne takich historii, z bagna do nieba. Po to nam jest Pan Jezus potrzebny, i mnie i tobie i celebrycie.
3 miesiące temu / bvr
 
Za takie niepopularne deklaracje zasługuje na szacunek. Hipokryzja będzie wtedy, gdy życie i wygłaszane poglądy nie będą przylegały do siebie. A na razie chyba chłopak żyje, jak mówi.
3 miesiące temu / postpodolanin
 
Każdy moment w życiu każdego człowieka jest dobry na nawrócenie. Więc nie oceniajcie. Poznamy po owocach. Chwała Panu za kolejną nawróconą duszę.
3 miesiące temu / Bruno
 
Brawo, Młodzieńcze! Oby tylko ta przemiana okazała się szczera i trwała...
3 miesiące temu / Karol
 
?W niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia". (Łk 15,7)
3 miesiące temu / sorcier
 
Dobrze Justin,teraz usuń jeszcze te tatuaże, bo to się nie godzi katolikowi.
3 miesiące temu / marco
 
Taa nastepny katocelebryta, najpier sobie pofolgować, a później mówić o czystości, czysta hipokryzja.
3 miesiące temu / Janek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.