DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Justin Bieber wyznaje: byłem uzależniony od seksu. Teraz żyję w czystości

Justin Bieber wyznaje: byłem uzależniony od seksu. Teraz żyję w czystości
fot. X17online.com/FORUM
#OBRONA RODZINY    #VOGUE    #JUSTIN BIEBER    #BIEBER    #SEKS    #MAŁZEŃSTWO    #RODZINA    #ŚLUB

- Mój związek trwa dzięki decyzji o życiu w czystości – powiedział Justin Biber, gwiazdor muzyki pop w rozmowie z magazynem „Vogue”. Przyznał również, że przez wiele lat był uzależniony od seksu.

 

Piosenkarz w odważnym wywiadzie, opowiedział o swoim związku z modelką i prezenterką telewizyjną, Hailey Baldwin. Znają się od 10 lat, a ślub cywilny wzięli w ubiegłym roku. Teraz planują ceremonię ślubną w kościele.

 

Jak wyznaje Bieber, przez wiele lat jego relacje z kobietami pozostawiały wiele do życzenie. Był uzależniony od seksu, nie dochowywał czystości. Miało to miejsce także w relacjach z Baldwin. Jednak, gdy zdecydowali się najpierw na ślub cywilny, postanowili, że od tego momentu do momentu właściwej ceremonii ślubnej, będą żyli w czystości.

 

- Bóg nie dlatego prosi nas o życie w czystości, bo chce byśmy po prostu przestrzegali jakiejś suchej reguły. On chce nas chronić przez zranieniem i bólem. Sądzę, że seks może sprawić wiele cierpienia. Czasami ludzie decydują się na taką relację tylko dla lepszego samopoczucia albo podniesienia własnej wartości. Ja wolę poświęcić się Bogu. To lepsze dla kondycji mojej duszy – wyznał Bieber.

 

 

Bieber nie pierwszy raz składa deklaracje, które nie są popularne w świecie popkultury, zdominowanym przez lewicową ideologię. Już w 2011 roku, jeszcze przed swoim nawróceniem, wyznał, że „nie wierzy w aborcję” jako coś dobrego, bo jest to po prostu „zabójstwo dziecka”.

 

 

Źródło: LifeSiteNews

ged


DATA: 2019-02-11 09:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
23
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wierzę w szczerość jego słów, ale przede wszystkim cieszę się, że wreszcie jest ktoś, kto może mieć bardzo dobry wpływ na młodych.
9 miesięcy temu / Aelia
 
Oby więcej tak śmiałych decyzji i tak pięknych odważnych ludzi. Tak trzymaj a może za Twoim przykładem pujdą następni. Błogosławieństwa i wytrwałości. Zostań w pokoju.
9 miesięcy temu / Grzegorz.pachucki
 
Pozostaje modlić się za nich oboje i wierzyć, że zarówno on, jak i Hailey odnajdą drogę powrotną do Owczarni, czyli do Kościoła Rzymskokatolickiego. Tam będą mogli swoje duchowe pragnienia gasić u samego źródła. I tylko tam ich dusze będą całkowicie bezpieczne. Oby wydali oboje tylko dobre owoce. Oby porzucili wszystko to, co się Bogu podobać nie może.
9 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Jestem przerażona niektórymi komentarzami do tego wpisu. Trzeba się radować z tej jednej odnalezionej owcy, a nie od razu wyzywać go od hipokrytów itd. Najważniejsze jest to że zauważył do jakiego zła zaprowadził go grzech i chce z tym skończyć. Kto z nas nie grzeszy? Ja co dzień obiecuję sobie, że będę cierpliwa, nie będę się denerwować i będę kochać każdego bliźniego, a wiadomo... najczęściej mi to nie wychodzi. Ale najważniejsze to starać się podnieść z grzechu i próbować dalej! Trzymam kciuki za tego Pana w jego walce o czystość!
9 miesięcy temu / Magdzia
 
Właśnie nieprawością jest nazywanie naiwnymi ofiarami obłudy tych, co wierzą w możliwość prawdziwego nawrócenia grzesznika.
9 miesięcy temu / do Janek
 
?Jezus powiedział do swoich uczniów: Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! 
9 miesięcy temu / Janek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.