DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jest mi żal tych ludzi, którzy są dumni z własnego grzechu. Jest mi ich żal, że nie odróżniają dobra od zła, że aż tak nisko upadli i stali się bezwstydni. Są w niebezpieczeństwie, że po śmierci wpadną do piekła. A piekło istnieje naprawdę.
ponad 1 rok temu / Grażyna
 
Panie Daniels czy uważa Pan że Bóg jest dumny z marszu homoseksualistów?, jest Pan Żydem? Zna Pan zdanie Boże bardzo dobrze?
ponad 1 rok temu / Żaneta
 
To już św. Paweł apostoł przewidział, że będą ludzie chełpiący się tym, czego powinni się wstydzić.
ponad 1 rok temu / Konrad Turzyńs
 
Koniecznie wysłać do Ojca Rydzyka, który przecież postrzega tego typa z jak najlepszej strony
ponad 1 rok temu / IWO
 
@Abberacja a Putin przecież kazał kongresmenom us przegłosować 447 a póżniej rozkazał Trumpowi ją podpisać? Aberracja jakaś.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Iskierka ....bo nie dopowiedzialeś do konca- ludzie KONFEDERACJI sympatyzują z Putinem a o ile wiem to obecnie jedyny realny wróg Polski. Oczywiscie molosmicy Rosji inaczej patrzą na historię z carem , Stalinem i Putinem
ponad 1 rok temu / Abberacja
 
Ostatnio PiS wszczął ostrą kampanię przeciwko KONFEDERACJI sugerując ZDRADĘ. Warto zauważyć, że każda partia ma swoich współpracowników i współpracuje albo z Niemcami PO/Tusk Angela M. , albo z Żydami czego przykładem p. Daniels z bogatym życiorysem zaprzyjaźniony z Premierem Morawieckim, prezesem J.K. a nawet x. T.R. w Toruniu. Stąd pytanie DLACZEGO służby kontrwywiadu NIE REAGUJĄ w stosownym czasie badając jawnych współpracowników jak p. Daniels tylko tuż przed wyborami i to w stosunku NARODOWOŚCIOWCÓW ?
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Niech ten dzialacz dziala w Telavivie!
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
To ten przyjaciel o. Rydzyka i Radia Maryja?
ponad 1 rok temu / NOP
 
Szczery do " bulu" ekspert polskiego "prawicowego rządu
ponad 1 rok temu / Aj waj
 
Kto to jest? i kto go wylansował? i po co?
ponad 1 rok temu / kkk
 
Jak tak dalej pójdzie to Bóg nie zostawi tam kamienia na kamieniu.. Dostali szanse na własne państwo ponownie, życie razem obok siebie - na lepsze wspieranie się nawzajem w wierze. A nie widać w nich wiary w Słowo Boże Starego Testamentu nie widać przestrzegania przyjazania "nie morduj" wielokrotnie giną niewinni i dzieci w odwetowych atakach rakietowych. W Starym Testamencie można przeczytać że cierpliwość Boga po tym jak wyciągnął rękę do swojego ludu trwała góra kilkadziesiąt lat - jeśli nie zaczną przestrzegać Zakonu to niedługo spadnie karzącą ręka ponownie.
ponad 1 rok temu / Realista
 
Już nie wracaj.
ponad 1 rok temu / Kris
 
no no no...życzy Tel Awiwowi losu Sodomy i Gomory, kto by się spodziewał.
ponad 1 rok temu / John
 
Zawsze gdy słyszę takich cudaków jak ten Daniels, przypinam sobie słowa, jakie pozostawił potomnym M.Wańkowicz, kiedy po wykładzie na Oxfordzie, ok.1962 roku, poprosił studentów, aby mu odpowiedzieli na pytanie: Jakim trzeba być dzisiaj człowiekiem, aby zrobić karierę ? - odpowiedź brzmiała mniej więcej tak; "musi być żydem; mieć poglądy komunistyczne; musi być homoseksualistą iii . . . koniecznie konwertować na Katolicyzm". Jeżeli ktoś nie wierzy w te słowa mogę podać źródło, ale na razie niech się okaże, czy ktoś w ogóle znał ten tekst?! potem, jakie te słowa wywołują refleksje dzisiaj AD 2019!?
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
cieszę się jego szczęściem, to cudowne, iż po latach tułaczki znalazł swoje miejsce, ukochany Tel Awiw i nigdzie się nie będzie stamtąd ruszał. żegnaj.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
I "naród wybrany" sodoma pochłonie.....???
ponad 1 rok temu / Życzliwy
 
Dziwne... Judaizm piętnuje homoseksualizm, a nie pochwala...
ponad 1 rok temu / Aha
 
Na jakiej podstawie siedzi tyle czasu w Polsce? Ma obywatelstwo? Kto mu je dał? Za co tu żyje? Kto mu płaci? Takie pytania mnie interesują.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Jonny Daniels pozytywnie o marszu LGBT: jestem dumny, że mieszkam w otwartym mieście........To ja pytam: co ty robisz w Polsce?
ponad 1 rok temu / Airam
 
Co ten Dyzma jeszcze w Polsce robi
ponad 1 rok temu / ela
 
Słownik - "duma" : człowiek ?mający poczucie własnej godności i wartości?. Jak można "być" dumnym z zamieszkiwania ?? A może ten aktywista nie rozumie co oznacza słowo duma i nie ma domu w Tel Awiwie . Dlatego musi pałętać się po świecie i cieszy się , że ma dach nad głową. W szczególe jak mu się podobają parady homosex. to powinien uczestniczyć w nich w Izraelu ? Jednego nie rozumiem jak Ks. Rydzyk mógł zaprosić do R.M. człowieka, któremu podobają Parady SODOMITÓW.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
A ja nie jestem dumny ze mieszkasz w Polskim miescie.
ponad 1 rok temu / Mrobert
 
Zboczence! Za dużo ich! Jak można chwalić grzech!?
ponad 1 rok temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.