Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

John Westen w Sejmie RP: „Poświęćmy nasze rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi!”


– W setną rocznicę Objawień Fatimskich należy przypomnieć, iż Matka Boża ostrzegała nas, że ostateczna bitwa pomiędzy Jezusem Chrystusem a szatanem będzie rozgrywać się o rodzinę i małżeństwo, ale dała nam również rozwiązanie. Powiedziała, że Pan Jezus chce, abyśmy poświęcili świat Jej Niepokalanemu Sercu. Najpewniejszą drogą do Chrystusa jest Maryja – Jego ukochana Matka – mówił w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej John Henry Westen, wybitny katolicki dziennikarz i publicysta, znany na całym świecie działacz pro-life, założyciel i redaktor naczelny portalu LifeSiteNews.com. Mąż jednej żony i ojciec ośmiorga dzieci.


DATA: 2017-10-20 11:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

tylko przez najswietsza Maryje mozemy uprosic pana Boga litosci aby nam grzesznym ludziom przebaczal tak wielkie grzechy, nalezy jak najczesciej modlic sie Do SW Maryji przez rozaniec.
7 miesięcy temu / max
 
100% popieram
7 miesięcy temu / Ano
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.