Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Jesteśmy w przededniu nowego ludobójstwa chrześcijan! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Inwazja Turcji na Syrię, odradzające się Państwo Islamskie w Afryce, brutalne gwałty i bestialskie morderstwa na chrześcijanach w Nigerii. Czy początek XXI wieku rozpoczął nową erę męczenników za wiarę w Chrystusa Króla? Czy uda się zatrzymać ten antychrześcijański obłęd?

 

Z ks. Rafałem Cyfką z Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie rozmawia Tomasz D. Kolanek.


DATA: 2019-12-26 20:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Talmudyczna chrystofobia, tajemnica nieprawości,oddziaływanie demona,te czynniki wpisane są w odwieczną doczeną historię ludzi,jako cena godności związanej z wolnścią wyboru - respektowaną bezwarunkowo przez Stwórcę. Bój się toczy o gigantyczną "stawkę" jaką jest wieczny los człowieka. Zwalczany jest Nowy Testament,chrześcijaństwo a zwłaszcza zohydza się KK na wszelkie dostępne demonowi sposoby aby człowiek opowiedział się przeciwko Bogu.
1 miesiąc temu / t
 
To, że państwa nie bronią swoich obywateli-chrześcijan, to wiadomo kto nami rządzi zawsze zauważa się to już po wyborach. Ale dlaczego nie mówią o tym hierarchowie kościoła łącznie z z tym chorym na ekologiczną lewiznę papieżem ? Dlaczego w kościołach nie modlimy się za mordowanych chrześcijan, ale za nachodzców ?
1 miesiąc temu / Stas57
 
Żyjemy w czasie "wielkiego ucisku". Będzie coraz gorzej. Ale Bóg to powstrzyma, bo "nikt by się nie ostał".
1 miesiąc temu / Noe
 
Mamy dziwnie krótką pamięć. Ludobójstwo chrześcijan, głównie "wschodnich" rozpoczęło się cn. w 2014 roku wskutek walk wewnętrznych pomiędzy państwami i wyznaniami islamskimi /osławione ISIS/.
2 miesiące temu / Grzegorz
 
"Kto mieczem wojuje od miecza zginie." ...
3 miesiące temu / @Jot
 
@ jet Niestety, chrześcijanie zostali rozbrojeni. Sam Kościół nie życzy sobie państw katolickich. W tej sytuacji, ma być tak jak jest. Przypominam sobie pewne spotkanie z Siostrą zakonną, ktora wróciła z jednego z państw arabskich. Klasztor, w którym służyła został napadnięty, a ona sam była jedną z nielicznych, co przeżyła. Ciekawe jak oceniła to wydarzenie: "nasi bracia muzułmanie ZROBILI to co uważali, że POWINNI BYLI ZROBIĆ". Pełna ekumenia, ale i zupełne rozbrojenie i zupełny amoralizm pobożnej katolickiej Siostry.
3 miesiące temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.