Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Jesteśmy w przededniu nowego ludobójstwa chrześcijan! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Inwazja Turcji na Syrię, odradzające się Państwo Islamskie w Afryce, brutalne gwałty i bestialskie morderstwa na chrześcijanach w Nigerii. Czy początek XXI wieku rozpoczął nową erę męczenników za wiarę w Chrystusa Króla? Czy uda się zatrzymać ten antychrześcijański obłęd?

 

Z ks. Rafałem Cyfką z Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie rozmawia Tomasz D. Kolanek.


DATA: 2019-12-02 14:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Mamy dziwnie krótką pamięć. Ludobójstwo chrześcijan, głównie "wschodnich" rozpoczęło się cn. w 2014 roku wskutek walk wewnętrznych pomiędzy państwami i wyznaniami islamskimi /osławione ISIS/.
24 dni temu / Grzegorz
 
"Kto mieczem wojuje od miecza zginie." ...
25 dni temu / @Jot
 
@ jet Niestety, chrześcijanie zostali rozbrojeni. Sam Kościół nie życzy sobie państw katolickich. W tej sytuacji, ma być tak jak jest. Przypominam sobie pewne spotkanie z Siostrą zakonną, ktora wróciła z jednego z państw arabskich. Klasztor, w którym służyła został napadnięty, a ona sam była jedną z nielicznych, co przeżyła. Ciekawe jak oceniła to wydarzenie: "nasi bracia muzułmanie ZROBILI to co uważali, że POWINNI BYLI ZROBIĆ". Pełna ekumenia, ale i zupełne rozbrojenie i zupełny amoralizm pobożnej katolickiej Siostry.
26 dni temu / Ryś
 
Dzisiejsza ewangelia: ... podniosą na was ręce i będą was prześladować.... wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich." Dziwne jest jeśli prześladowań nie ma, a nie to że są.
26 dni temu / abc
 
Chrześcijanie nie moga byc rozbrojeni mentalnie i fizycznie. Należy kupic miecz aby można było czynic dobre uczynki - ratowanie mieczem przed deprawacją, zabójstwami, gwałtami. Macie broń?
26 dni temu / Jot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.