DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2018 r.

XXIII Niedziela zwykła
Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

„Jestem przeciw aborcji, ale…”. Słowa Katarzyny Nosowskiej zirytowały lewicowe aktywistki

„Jestem przeciw aborcji, ale…”. Słowa Katarzyny Nosowskiej zirytowały lewicowe aktywistki
Fot. Lukasz Dejnarowicz/FORUM

W wywiadzie dla magazynu „Uroda życia” Katarzyna Nosowska zadeklarowała, że jest przeciwniczką aborcji. Choć piosenkarka przyznała również, że jej zdaniem „kobiety mają prawo decydować same o sobie”, to jednak wystarczyło, aby na wokalistkę grupy Hey posypały się lewackie gromy.

 

Powiem to pierwszy raz – jestem przeciwna aborcji. Chcę to wytłumaczyć. Jestem absolutnie za tym, by kobiety miały prawo same o sobie decydować, ale wiem też z własnego doświadczenia, że niektóre decyzje są potem bardzo ciężkie do udźwignięcia, a ich konsekwencje kaleczą duszę. Ja w duszę wierzę – właśnie te słowa artystki spowodowały natychmiastową reakcję Aborcyjnego Dream Teamu.

 

„A nawet jeśli decyzja o aborcji była złą decyzją, to czy my jako dorosłe osoby nie możemy podejmować złych decyzji? Dlaczego akurat przed tą decyzją na siłę próbuje się nas ochronić? Katarzyno Nosowska - nie chcesz aborcji? To jej sobie nie rób, ale zaufaj decyzjom innych osób" – to treść wpisu, którym lewicowe aktywistki odpowiedziały na słowa artystki.

 

Przypomnijmy, że o Aborcyjnym Dream Teamie zrobiło się głośno po skandalicznej okładce „Wysokich obcasów”, czyli „kobiecego” dodatku do „Gazety Wyborczej”, gdzie trzy feministki pojawiły się w koszulkach z napisem „aborcja jest ok”.

 

Więcej czytaj: Zabij swe dziecko tabletką – nowy etap wojny aborcjonistów

 

 

luk

 

  


DATA: 2018-06-27 15:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdyby twoje podejrzenia był słuszne, ilość aborcji z czasem powinna maleć, gdyż w społeczeństwie rośnie udział "wyedukowanych", a "niewyedukowani" umierają bądź wchodzą w wiek bezpłodny. Ponieważ ilość morderstw dzieci nie spada, twoje podejrzenia są bezpodstawne.
4 miesiące temu / do trooper
 
@do trooper Podejrzewam, że może najmniej z aborcji w tym czasie korzystały właśnie nieletnie. Czyli zachodziły ale i rodziły. Dojrzałe kobiety nie podlegały edukacji seksualnej i takie efekty.
4 miesiące temu / trooper
 
No właśnie, w wyjątkowych przypadkach spadła liczba ciąż, ale ilość aborcji nie spadła. Czyli procentowo wzrosła. I taki jest właśnie efekt kompleksowej seksedukacji o treści: "staraj się nie zajść, ale jeśli zajdziesz to bez problemu usuń".
4 miesiące temu / do trooper
 
@do trooper Nie znam takiego przypadku ale w książce "Mity edukacji seksualnej" napisano, że po wprowadzeniu edukacji seksualnej w Szwecji i Luizjanie spadła liczba ciąż wśród nieletnich. Przed wprowadzeniem edukacji seksualnej Luizjana była stanem o największej ilości nieletnich ciąż.
4 miesiące temu / trooper
 
"decyzja o aborcji była złą decyzją, to czy my jako dorosłe osoby nie możemy podejmować złych decyzji(...)zaufaj decyzjom innych osób". Z wpisu aktywistek wynika, że wiedzą o tym, że aborcja jest złem ale walczą o możliwość czynienia zła i braku karania za popełniane zło.
4 miesiące temu / razar
 
To podaj przykład kraju gdzie po wprowadzeniu seksedukacji jej skutkiem był spadek ilości mordowanych nienarodzonych dzieci.
4 miesiące temu / do trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.