DZIŚ JEST:   16   LUTY   2019 r.

Św. Daniela i towarzyszy
św. Faustyna z Brescii
 
 
 
 

„Jestem przeciw aborcji, ale…”. Słowa Katarzyny Nosowskiej zirytowały lewicowe aktywistki

„Jestem przeciw aborcji, ale…”. Słowa Katarzyny Nosowskiej zirytowały lewicowe aktywistki
Fot. Lukasz Dejnarowicz/FORUM

W wywiadzie dla magazynu „Uroda życia” Katarzyna Nosowska zadeklarowała, że jest przeciwniczką aborcji. Choć piosenkarka przyznała również, że jej zdaniem „kobiety mają prawo decydować same o sobie”, to jednak wystarczyło, aby na wokalistkę grupy Hey posypały się lewackie gromy.

 

Powiem to pierwszy raz – jestem przeciwna aborcji. Chcę to wytłumaczyć. Jestem absolutnie za tym, by kobiety miały prawo same o sobie decydować, ale wiem też z własnego doświadczenia, że niektóre decyzje są potem bardzo ciężkie do udźwignięcia, a ich konsekwencje kaleczą duszę. Ja w duszę wierzę – właśnie te słowa artystki spowodowały natychmiastową reakcję Aborcyjnego Dream Teamu.

 

„A nawet jeśli decyzja o aborcji była złą decyzją, to czy my jako dorosłe osoby nie możemy podejmować złych decyzji? Dlaczego akurat przed tą decyzją na siłę próbuje się nas ochronić? Katarzyno Nosowska - nie chcesz aborcji? To jej sobie nie rób, ale zaufaj decyzjom innych osób" – to treść wpisu, którym lewicowe aktywistki odpowiedziały na słowa artystki.

 

Przypomnijmy, że o Aborcyjnym Dream Teamie zrobiło się głośno po skandalicznej okładce „Wysokich obcasów”, czyli „kobiecego” dodatku do „Gazety Wyborczej”, gdzie trzy feministki pojawiły się w koszulkach z napisem „aborcja jest ok”.

 

Więcej czytaj: Zabij swe dziecko tabletką – nowy etap wojny aborcjonistów

 

 

luk

 

  


DATA: 2018-06-27 15:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdyby twoje podejrzenia był słuszne, ilość aborcji z czasem powinna maleć, gdyż w społeczeństwie rośnie udział "wyedukowanych", a "niewyedukowani" umierają bądź wchodzą w wiek bezpłodny. Ponieważ ilość morderstw dzieci nie spada, twoje podejrzenia są bezpodstawne.
7 miesięcy temu / do trooper
 
@do trooper Podejrzewam, że może najmniej z aborcji w tym czasie korzystały właśnie nieletnie. Czyli zachodziły ale i rodziły. Dojrzałe kobiety nie podlegały edukacji seksualnej i takie efekty.
7 miesięcy temu / trooper
 
No właśnie, w wyjątkowych przypadkach spadła liczba ciąż, ale ilość aborcji nie spadła. Czyli procentowo wzrosła. I taki jest właśnie efekt kompleksowej seksedukacji o treści: "staraj się nie zajść, ale jeśli zajdziesz to bez problemu usuń".
7 miesięcy temu / do trooper
 
@do trooper Nie znam takiego przypadku ale w książce "Mity edukacji seksualnej" napisano, że po wprowadzeniu edukacji seksualnej w Szwecji i Luizjanie spadła liczba ciąż wśród nieletnich. Przed wprowadzeniem edukacji seksualnej Luizjana była stanem o największej ilości nieletnich ciąż.
7 miesięcy temu / trooper
 
"decyzja o aborcji była złą decyzją, to czy my jako dorosłe osoby nie możemy podejmować złych decyzji(...)zaufaj decyzjom innych osób". Z wpisu aktywistek wynika, że wiedzą o tym, że aborcja jest złem ale walczą o możliwość czynienia zła i braku karania za popełniane zło.
7 miesięcy temu / razar
 
To podaj przykład kraju gdzie po wprowadzeniu seksedukacji jej skutkiem był spadek ilości mordowanych nienarodzonych dzieci.
7 miesięcy temu / do trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.