DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Blisko 100 osób nie żyje, a ten 10 m-cy?!!! Albo pół roku?! Śmiech na sali. To nie dziwota, że jak przez błąd urzędasa bankrutuje Kowalski, to urzędas jest puszczany wolno. Jak za śmierć 100 najważniejszych osób w państwie dostaje się 10 m-cy, to ile za Kowalskiego? Chyba premia!
5 miesięcy temu / kid
 
Ale ogromna kara za czyn o takich konsekwencjach jak śmierć prawie stu osób, w większości najważniejszych .
5 miesięcy temu / panda
 
Dziwny?Zaoczny wyrok,gdy badająca komisja w Rosji ustaliła,że winni są piloci oraz chyba ci,którzy nimi dyrygowali w czasie lotu.Wiele hałasu jakby o nic. Tyle HAŁASU Komisji Macierewicza oraz milionowe wydatki,a wyrok jak za wybryk chuligański, jeszcze na osobie niewinnej. W zawieszeniu?,Gdyby jeszcze raz taka katastrofa zdarzyła się w ciągu dwu lat.No, to wtedy kara kilku miesięcy do odsiadki. A przecież lot organizował sam prezydent Lech Kaczyńskidyktator samobójca.Tak mówią dokumenty.Już Polsce nie jest potrzebny wrak samolotu.Sprawa zamknięta.
5 miesięcy temu / ktoś
 
Prezydent RP nie ma żadnego prawa do uprawiania własnej polityki zagranicznej bez zgody MSZ. Pozwolę sobie przytoczyć kilka znamiennych dla sprzawy ministra Arabskiego cytatów : 1. Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego - z pisma szefa Kancelarii Prezydenta RP Władysława Stasiaka. 2. Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy - Jarosław Kaczyński. 3. Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku , Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać - Lech Kaczyński.
5 miesięcy temu / wwm
 
Wyrok w zawieszeniu oznacza, że jakby się powtórzyło jego drugi raz to musiałby ponieść karę????
5 miesięcy temu / ŻAk
 
Skandalicznie niski wyrok. Ale jest więcej smaczków. Również lot Donalda Tuska dwa dni wcześniej odbywał się na nieczynne ? lotnisko. Lotnisko zostało zamknięte jesienią 2009 r., już po rozmowie Tusk-Putin na molo w Sopocie. Czy nasz wywiad wojskowy nie zauważył tego faktu? Czy nie było o tym wiadomo w wojskach lotniczych i pułku specjalnym? Osób odpowiedzialnych za wystawienie prezydenta i delegacji na ryzyko było więcej i na wyższych stanowiskach niż pan Arabski. Jednym z pierwszych tropów był wpis blogera Łążący Łazarz pt. "Gruppenfuerer KAT". Ustalając chronologię wydarzeń związanych z organizacją lotu Prezydenta RP do Smoleńska i składem jego delegacji ŁŁ przedstawił hipotezę zbiorowego działania i rozmycia odpowiedzialności w trójkącie Komorowski-Arabski-Tusk KAT. Czy wszystkie wątki tej sprawy zostały zbadane, czy skończy się na pogrożeniu przez Temidę palcem panu Arabskiemu?
5 miesięcy temu / Krakus
 
kozły ofiarne
5 miesięcy temu / ewa
 
To chyba jakaś kpina. Niech mnie ktoś uszczypnie
5 miesięcy temu / IzajaszGB
 
Czy kancelaria prezydenta RP miała wogóle prawo organizować uroczytości na terenie obcego państwa, bez zaproszenia drugiej strony? Jak zareagowalibyśmy gdyby Angela Merkelova w towarzystwie Eriki Steinbach chcxiała zorganizować uroczystości w Łambinowicach i zarządała dostępu do polskiej bazy lotniczej?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Kiedy zobaczymy za kratkami Herr Tuska?
5 miesięcy temu / Jurek
 
wyrok w zawieszeniu to tak naprawdę uniewinnienie. A zatem koalicja pisu z po trwa w najlepsze.
5 miesięcy temu / Gość
 
Za mało za niedopełnienie obowiązków. Co z urzędnikami Kancelarii Prezydenta, którzy nie dopełnili obowiązków, Dudą i Sasinem?
5 miesięcy temu / Stormer
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.