Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   LISTOPADA   2020 r.

I Niedziela Adwentu
Św. Franciszka Antoniego Fasaniego
Św. Saturnina, biskupa
 
 
 
 

Jest tylko jedno nauczanie moralne Kościoła!


Odtwórz w YouTube
 

Dzięki wierze i nadziei możemy zwyciężyć bitwę o rodzinę! Jest tylko jedno nauczanie moralne Kościoła. Prawda moralna polega na małżeństwie i rodzinie – uważa prof. Roberto de Mattei.


DATA: 2015-12-31 10:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"Jest jedno nauczanie moralne Kościoła." uważa prof. Robert de Mattei. A co na to papież Franciszek ?
ponad 3 lata temu / Iskierka
 
Gdyby tak było nie byłoby księży i zakonników. Jest wiele dróg, które wiodą do celu. Bóg nam je wskazuje. Jak pokazuje nam nasze życie nie wszystkie które wskazuje Kościół podobają się Bogu. Człowiek ma sumienie i empatję. i stąd wiemy jaką drogą iść. W aktualnej rzeczywistości akademicka moralność nie nadąża.
ponad 4 lata temu / janran
 
Wyklad bardzo dobry. Tlumaczenie nie najlepsze. Momentami ciezko wylapac sens, poniewaz Pani, ktora tlumaczy, przekazuje mysl w sposob niejasny. Znam Kosciol w Niemczech bardzo dobrze, poniewaz mieszkam i duszpasterzuje tu od paru lat. "Kosciol niemiecki" jest na wskros kosciolem heretyckim. Spotkalem i sluchalem wielu ksiezy, wszyscy byli za rewizja dotychchczasowej nauki Kosciola na temat malzenstwa i rodziny.
ponad 5 lat temu / Ks. Roman Viktor
 
nie dotrwałam do końca tego wykładu - bardzo \'ciężkie\' tłumaczenie..
ponad 5 lat temu / pandzia
 
Zwracam uwagę, że mówienie o osobach które ponownie wstąpiły w związek małżeński jest przekłamaniem. One żyją grzesznie w nowym związku ale nie w religijnym rozumieniu małżeństwa. Należy sprawę określać precyzyjnie.
ponad 5 lat temu / DNA
 
,,jest tylko jedno nauczanie Kościoła,,. Odstępcy to antykościół, o czym rzadko się mówi - przez ,,delikatność,,.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.