DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Jest śledztwo prokuratury w sprawie „Strajku Lempart”. Chodzi o trzy przestępstwa

Jest śledztwo prokuratury w sprawie „Strajku Lempart”. Chodzi o trzy przestępstwa
Marta Lempart. Fotograf:Mateusz Wlodarczyk/Archiwum:Forum

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie organizatorów „Strajku Kobiet”. Śledczy przyjrzą się manifestacjom z końca października, a w grę wchodzą „trzy przestępstwa, w które mogą być zamieszane Lempart i jej ekipa” – ustalił portal wPolityce.pl.

 

Pierwszy wątek to dotyczy „sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób” w związku z organizacją manifestacji w trakcie epidemii. Takie działanie miało być niezgodne z prawem, bo łamało obostrzenia sanitarne obowiązujące od 9 października.

 

Druga sprawa wiąże się z dewastacjami i atakami na świątynie w całej Polsce, wdzieraniem się do kościołów, wyzywaniem wiernych i kapłanów oraz plugawieniem symboli religijnych.

 

Śledczy przyjrzą się także słowom, jakie padły z ust Marty Lempart na antenie Radia Zet. „Nawoływała w nim do wdzierania się do kościołów w czasie mszy świętych i publicznie propagowała ten akt wandalizmu ideologicznego” – podaje wpolityce.pl.

 

Oprócz śledztwa Prokuratury Okręgowej w Warszewie protestami anarchistycznymi zajmują się prokuratury w całym kraju, do których napływają zawiadomienia dotyczące np. czynów chuligańskich wobec kościołów.

 

„Media zblatowane z lewicową rebelią już rozpoczęły nagonkę na dzielnych śledczych, którzy rozpoczęli egzekwowanie prawa i zakończyli bezkarność bojówkarzy, którzy kpią sobie z prawnych ograniczeń wynikających z koronawirusa” – podaje serwis wpolityce.pl.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

MWł

 

 


DATA: 2020-11-26 12:03
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rozliczyć stare sprawy i sprawki.
1 miesiąc temu / I jeszcze
 
Nie pochwalając wulgaryzmów i agresji podczas strajków kobiet, nie aprobując aborcji i ataków na kościoły, trzeba przyznać, że pani Marta Lempart wykazała się dużą i autentyczną determinacją w walce o prawa kobiet, a przy okazji i o prawa innych, zwykłych ludzi uciemiężonych prawem doraźnie wymyślanym przez niemających kontaktu z rzeczywistością dotychczasowych tzw. wybrańców narodu... Przymusowi i Sile przeciw zwykłym ludziom mówimy wobec tego nie! Odwalcie się wreszcie od narodu! Won z chorymi, antyspołecznymi i antynarodowymi pomysłami! Niech się prokuratura zajmie ściganiem przestępców na szczycie!
1 miesiąc temu / ...
 
Bardzo dobrze. Śledczym życzę wytrwałości i odwagi. Takie czyny nie mogą pozostać bezkarne.
1 miesiąc temu / Sedum
 
Nie za kratami!!! Nie, tam byłoby im za dobrze!! Kule przy nogach kilofy do ręki i do kamieniołomu albo rowy kopać tępymi łopatami za miskę starej kaszy i pajdę czerstwego chleba.
1 miesiąc temu / Ślązak
 
Czas by wróciła do swojej ojczyzny Iz i tam się panoszyła
1 miesiąc temu / Wiu
 
Pani lempart wraz z ekipą już dawno powinna być za kratami!!
1 miesiąc temu / Przeciwnik stra
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.