Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Jest odpowiedź na dyktaturę LGBT! Marsze Rodzin kontrą dla homo-parad!


Odtwórz w YouTube
 

Masz dość nachalności środowisk LGBT+? Obawiasz się o przyszłość Twojej rodziny i dzieci? Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny. W programie "Prawy prosty" Łukasz Karpiel rozmawia z Kazimierzem Przeszowskim z Centrum Życia i Rodziny.


DATA: 2019-08-21 08:41:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

cyt klik "niezgoda na wkraczanie do szkół powinna się odbywać na platformie urzędowej ,na pismach i dokumentach ,przejście przez miasto tego nie załatwi - działanie ,marsz tylko demonstracja
ponad 1 rok temu / @Adrian
 
ależ tak właśnie ,cicho pokornie jak pierwsi chrześcijanie z myślą o życiu wiecznym a nie doczesnym a zdziwiłbyś się co ma największą moc-otóż przykład
ponad 1 rok temu / do Adrian
 
Do 'klik': jasne, siedźmy cichutko, nie wychylajmy się, żadnej ostentacji, żadnych marszy, bo po co. Ważne żeśmy "dobrzy ludzie" i staruszkę czasem przeprowadzimy przez ulicę... I, oczywiście, jesteśmy gorącymi katolikami, tylko żeby niewygodnie nie było i nie trzeba było się spocić.
ponad 1 rok temu / Adrian
 
Uważam, ze nachalne i brutalne eksponowanie nagości, odbiegających od normy nawyków powinno być karalne. Nic mnie ani moich bliskich, znajomych nie obchodzi ze na Zachodzie dochodzi do bezeceństw. My żyjemy w Polsce tu i teraz i mamy prawo do normalności. Nie może być tak ze jakaś grupa społeczna na sile forsuje wynaturzenia a władze z obawy o wyniki i tchórzostwo przed władzami UE nic nie reaguja z obawy przed władzami UE.
ponad 1 rok temu / Solidarna
 
@Izydor Oracz Żart niskich lotów.
ponad 1 rok temu / ollek
 
Homo-marsze to tylko wierzchołek góry lodowej. 30, a może nawet 40% Polaków nie ma lub nie chce mieć dzieci. 10 mln naszych rodaków lekceważy sobie instytuję małżeństwa i uchyla się od obowiązku rodzicielskiego. Oni nie biorą udziału w homo-marszach, a z nim też coś trzeba zrobić.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.