DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


cyt klik "niezgoda na wkraczanie do szkół powinna się odbywać na platformie urzędowej ,na pismach i dokumentach ,przejście przez miasto tego nie załatwi - działanie ,marsz tylko demonstracja
ponad 1 rok temu / @Adrian
 
ależ tak właśnie ,cicho pokornie jak pierwsi chrześcijanie z myślą o życiu wiecznym a nie doczesnym a zdziwiłbyś się co ma największą moc-otóż przykład
ponad 1 rok temu / do Adrian
 
Do 'klik': jasne, siedźmy cichutko, nie wychylajmy się, żadnej ostentacji, żadnych marszy, bo po co. Ważne żeśmy "dobrzy ludzie" i staruszkę czasem przeprowadzimy przez ulicę... I, oczywiście, jesteśmy gorącymi katolikami, tylko żeby niewygodnie nie było i nie trzeba było się spocić.
ponad 1 rok temu / Adrian
 
Uważam, ze nachalne i brutalne eksponowanie nagości, odbiegających od normy nawyków powinno być karalne. Nic mnie ani moich bliskich, znajomych nie obchodzi ze na Zachodzie dochodzi do bezeceństw. My żyjemy w Polsce tu i teraz i mamy prawo do normalności. Nie może być tak ze jakaś grupa społeczna na sile forsuje wynaturzenia a władze z obawy o wyniki i tchórzostwo przed władzami UE nic nie reaguja z obawy przed władzami UE.
ponad 1 rok temu / Solidarna
 
@Izydor Oracz Żart niskich lotów.
ponad 1 rok temu / ollek
 
Homo-marsze to tylko wierzchołek góry lodowej. 30, a może nawet 40% Polaków nie ma lub nie chce mieć dzieci. 10 mln naszych rodaków lekceważy sobie instytuję małżeństwa i uchyla się od obowiązku rodzicielskiego. Oni nie biorą udziału w homo-marszach, a z nim też coś trzeba zrobić.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
pobyt w kościele jest dla ciebie "zamknięciem" ? a nasz wpływ na innych to przykładne życie a nie małpowanie pochodów i chodzenie po ulicach ,znajomi ateiści byli w tym czasie pomagać w hospicjum było mi ciut wstyd i głupio
ponad 1 rok temu / ale ale
 
Lewackie ideologie chciałyby zamknąć katolików w kościołach i ograniczyć nasz wpływ na życie społeczne do minimum. Ci ludzie chcą wymazać wszystko, co kojarzy się z religią z przestrzeni publicznej.Maszerujmy więc i gromadźmy się na modlitwie z radością, to wzmacnia i daje siłę.
ponad 1 rok temu / Babunia
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Do Aha: Nie jedna skrajność przeciw drugiej, tylko ład Boży nie może zgodzić się na chaos i nieuporządkowanie zachowań, które prowadzą do piekła. I tyle w temacie! O tempora, o mores! Powiedziałby nie jeden filozof grecki. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / Yamamoto
 
jak mówiłem -,niezgoda na wkraczanie do szkół powinna się odbywać na platformie urzędowej ,na pismach i dokumentach ,przejście przez miasto tego nie załatwi-a ważniejsze jak jest W DOMU,za PRL w szkołach uczono o ideach marksizmu a jednak miał kto powitać JPII
ponad 1 rok temu / klik do Johny
 
@klik Najgorsze,że ta ideologia chce wejść do szkół i za 15 lat masz tęczową Polskę,tak jak to jest na Zachodzie i targi erotyczne w Święta Bożego Narodzenia jak w Niemczech.Oni tak realizują cele krok po kroku.Za 15 lat będzie nowe wychowane już na gender pokolenie. Nie mam NIC do zwykłych homo,gejów czy lesbijek,oni na tym cierpią,bo nie biorą udziału w paradach.
ponad 1 rok temu / Johny Mnemonic
 
Ave Maria! Moim zdaniem marsze dla życia i rodziny mogą po pierwsze podobać się Bogu, być wyrazem Jego Woli, a to już wystarczające uzasadnienie ich wielkiej wartości. Poza tym dają możliwość solidaryzowania się w pięknym celu, poczucie, że nie jest się samotnym w dobie otaczajacej nas cywilizacji śmierci i ateizmu. Jeżeli jeszcze na tych marszach odmawiany jest różaniec, to już jest duchowa potęga. Warto iść!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Jedna skrajność przeciw drugiej
ponad 1 rok temu / Aha
 
mam nieco inne zdanie na temat marszy i parad,jeśli ich potępiamy to nie naśladujmy ,nie ścigajmy się które marsz czy parada ma więcej ludzi ,my mamy się gdzie spotykać -w kościele ,te parady same by padły jakby nikt ich nie oglądał i nie komentował,niezgoda na wkraczanie do szkół powinna się odbywać na platformie urzędowej ,na pismach i dokumentach ,przejście przez miasto tego nie załatwi
ponad 1 rok temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.