DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

„Jeśli któreś do mnie trafi w oddział...” Studentka położnictwa grozi działaczom pro-life

„Jeśli któreś do mnie trafi w oddział...” Studentka położnictwa grozi działaczom pro-life
źródło: pixabay.com
#PRO LIFE    #OBRONA ŻYCIA    #POŁOŻNA    #STUDENTKA    #GROŹBY    #LEWICA    #SLD    #MEDYCYNA    #PACJENT    #ZNĘCANIE

Studentka położnictwa grozi prolajferom! – alarmuje stronazycia.pl i publikuje skandaliczne wpisy osoby mającej w przyszłości zajmować się pacjentami, także tymi najmłodszymi.

 

„O agresji lewicowych aktywistów piszemy ostatnio dużo, bo też jest o czym pisać. Blokowanie naszego samochodu, pobicie wolontariusza na Wilczej w Warszawie, pogryzienie wolontariusza w Sopocie (sic!) - to są przykłady z ostatnich dwóch miesięcy” – podaje stronazycia.pl.

 

Jak przypomina, jedną z blokujących w Poznaniu samochód Fundacji Pro - Prawo do Życia okazała się pewna lewicowa aktywistka – ta sama, która zakłócała modlitwę działaczy pro life prowadzoną pod szpitalem. Kobieta próbowała pomóc uciec przed policją napastniczce wyrywającej wcześniej mikrofon uczestnikowi zgromadzenia.

 

Aktywistka, jak się okazuje, kilka miesięcy temu wypowiadała się w lewicowej grupie, pod wpisem atakującym kobietę, która pomogła uratować dziecko przed aborcją. „Lewica naturalnie uznaje aborcję za jedyny słuszny wybór - tak też było w tym przypadku” – pisze stronazycia.pl

 

Wpis aktywistki jest skandaliczny. „Niech no ja sobie zapamiętam te buźki... Jeśli któreś do mnie trafi w oddział, to choćby wszędzie były zielone i różowe wenflony, to z podziemi k… wyciągnę biały” – grozi i wyjaśnia, że biały wenflon jest „jednym z większych”.

 

Jak zauważają prolajferzy, okazuje się, że „jeśli jesteś za życiem, Ty i Twoje dziecko nie możecie czuć się bezpieczni na polskiej porodówce”. Bo położne takie jak lewicowa aktywistka mogą chcieć „napawać się Twoim cierpieniem”. I dodają kolejny cytat aktywistki: „Na górze róże na dole bzy, miałam dać miligram, a dałam trzy”.

 

Jak wskazuje stronazycia.pl opisywana agresywna kobieta jest studentką położnictwa, startowała w 2019 roku do Sejmu z poznańskiej listy SLD. Jej postawa nie jest odosobniona. Otóż jej koleżanka, również zakłócająca modlitwę różańcową pod szpitalem i broniąca napastniczki, studiuje medycynę, a w swoich komentarzach w tym samym wątku pisze m.in.: „Ba, jak już będę lekarką, to u mnie w przychodni poczekają sobie kilka godzin”.

 

„Jak widać, lewica tak głośno krzycząca o tolerancji, mająca na sztandarach tęczowe flagi, gdy przychodzi im spotkać osoby o innych poglądach, wręcz fantazjuje o robieniu im krzywdy” – pisze stronazycia.pl. Działacze pro life deklarują, że o postawę obu studentek UM w Poznaniu zapytają władze uczelni. „Chętnie dowiemy się, co uniwersytet sądzi o znęcaniu się nad rodzącymi kobietami oraz chorymi w poczekalni” – dodaje stronazycia.pl

 

Źródło: stronazycia.pl

MA


DATA: 2020-09-23 12:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

?jeśli jesteś za życiem, Ty i Twoje dziecko nie możecie czuć się bezpieczni na polskiej porodówce?, "?Chętnie dowiemy się, co uniwersytet sądzi o znęcaniu się nad rodzącymi kobietami..." te słowa słabo przystają do polskich realiów. Niezależnie od poglądów rodzących, warunki na polskich porodówkach pozostawiają wiele do życzenia. Do standardów oczekiwanych w kraju cywilizowanym niestety często jest daleko, a żeby faktycznie czuć się bezpiecznie, to trzeba mieć sporo pieniędzy, albo szczęście, żeby trafić na bardziej ludzkiego lekarza i położną. Pojawiały się inicjatywy, jak np. "Rodzić po ludzku", ale niestety wiele się nie zmieniło. Nawet jeżeli wprowadzono lepsze standardy, to na papierze, a ze stosowaniem ich w praktyce bywa różnie. Sam temat zapewnienia rodzącym godnych warunków jest mocno przemilczany, zarówno w polityce prorodzinnej obecnej władzy, jak i w środowiskach konserwatywnych wzywających do wielodzietności.
1 miesiąc temu / rndm1234
 
Usunąć te osobe z Uczelni .
1 miesiąc temu / Eva
 
Szkodę można zrobić też venflonem "żółtym". Ta kandydatka na "położną" to nie ma pojęcia co pisze i czym grozi. Z zasady zawsze zakładam venflon "zielony" bądź biały. Po takich deklaracjach, powinna wyleciec z uczelni.
1 miesiąc temu / Ratownik Medycz
 
To jest lewicowe rozumienie równości i tolerancji - rewolucja francuska miała hasło: "wolność, równość, braterstwo albo śmierć" - tak "śmierć" na końcu to była przeznaczona dla wrogów rewolucji i wygląda na to, że, lewica dalej to tak pojmuje - jak ktoś jest przeciw, to równość i tolerancja nie ma już wobec niego zastosowania
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
Nie potrafie się pomodlić z nich...też czuję agresję i projektuję sobie zrobienie im krzywdy
1 miesiąc temu / ZbijGniew
 
No mam nadzieję, że ta lewaczka tylko udaje studentkę. Jeżeli nie to już powinna być wyrzucona.
1 miesiąc temu / Gandalf
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.