DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Polska zawiodła Żydów: A może Żydzi zawiedli Polskę pożyczyli pieniądze od Polski w 1764 roku i zapomnieli, że trzeba oddać dług a dług to rzecz honorowa, ale co wymagać od Żydów honoru jak oni Żyją kłamstwem i oszustwami i tylko chcą nas Polaków Żydzi okraś wmawiając, że my im coś jesteśmy im winni niech oddadzą dług Polakom a wtedy niech mówią o swoich roszczeniach i od tego powinni malusińscy żydzi zacząć. Żydzie oddaj najpierw 17 bilionów 900 miliardów Polsce a w tedy możemy rozmawiać a tak przyjaźni między naszymi krajami nie będzie złodziejski narodzie i zakłamany. I nigdy nie była przyjaźń między Polakami ani Żydami i najlepiej Żydzie wyjedź z naszego kraju, bo przyjdzie dzień, że nie będziesz pewny czy dożyjesz dnia.
12 dni temu / Ryszard
 
Za co płacić? Niech oddadzą nam kasę za 250 lat oszustw Sejmu Czterech Ziem i pieniądze które Polska przeznaczyła przed wojna na założenie panstwa żydowskiego w palestynie.Złodzieje.Jak ich podliczymy od razu zamkną mordy.
3 miesiące temu / Antyk
 
Zero płacenia za zdrajcą ojczyzny! Bramy powitalne robili najeźdźcą i wyłapywali polskich żołnierzy!zgładzonych żydów mienie to morze gruzów w powojennej polsce.Na dodatek mienie bez spadkobiercy przechodzi na skarb państwa takie prawo dotyczy wszystkich Polaków a żydzi mieszkający w Polsce polskie obywatelstwo mieli.
3 miesiące temu / Polak
 
".....No albo zdecydowanie wbrew odczuciom opinii publicznej, że należy jednak płacić, bo opieka Waszyngtonu jest tego warta? ? proponuje publicysta ?DGP?. Moim zdaniem ta opcja jest nie do przyjęcia, bo oznaczałoby to iż uznajemy iż byliśmy sprawcami holocaustu,co nie jest prawdą. Moim zdaniem należy tworzyć polskie lobby w USA bo mamy dość Polonusów oraz podobnie działać jak Orban ale zacieśniać kontakty z Japonia, Koreą pd oraz Chinami.
4 miesiące temu / Andrzej
 
żydostwo u władzy da swoim,nie głosuję na żydów ich popleczników
4 miesiące temu / anna
 
W 1960 roku zostalo przez Polska Rzeczpospolita wyplacone 40 milionow dol.odszkodowania i mysle ze sa na to papiery,wiec skonczona dyskusja
6 miesięcy temu / eli
 
żadnych ustępstw ten rząd w Polsce nie powinien robić, wobec wyimaginowanych pretensji. Wszystkie roszczenia prawidłowe spłaciliśmy i nic więcej nie będzie.
6 miesięcy temu / MET
 
Niemcom też przyjdzie płacić.
6 miesięcy temu / Bogusław
 
Ani złamanego grosza!zero i gonić !!!
6 miesięcy temu / Artykul
 
Czy moja opinia cos znaczy czy "nasz" rząd liczy sie z opinią narodu,zrobia co zechcą,ka mysle ze nie powinnidmy płacic,bo te żądania nie da zgodne z naszum prawem
6 miesięcy temu / Danuta Wacławi
 
"Dasz palec..wezma reke" nic nie dawac. Uczyc sie od nich. Manipulowac I na zwloke grac. Na pomoc Zachodu nie liczyc zawsze swinski byl i bez zasad. Na arenie miedzynarodowej mowic Jaka OFIARE PONIOSLA POLSKA I POLACY W czasie II Wojny Swiatowej..Zaskarzyc ustawe 447 ..odwolania pisac..ale nie liczyc tu na wiele, bo rzad amerykanski jak marionetka robi to co oni chca..a isc do niesprawiedliwego po sprawiedliwosc zakrawa na glupote. Grupe Wyszechradzka budowac. Era Donaldow czy tego z Disneylandu, czy unijnego tuska czy pro-zydowskiego trumpa przemija..powoli sie juz konczy. Wiec na wstrzymanie sobie DAC..a im nic nie dawac. Na zwloke grac/lawirowc. Reszte zrobia Chinczycy i Muzulmanie. Czekac i z przyvzajki obserwowac..dzialac powoli.I NIC NIE DAWAC Z nimi jak z kobietami..manipulija zawsze z ukrycia..najlepiej unikac. Good luck ! God bless!!!
7 miesięcy temu / Milka
 
Takjak Piotr..zaskarzyc ustawe447..odwolania do SaduNajwyzszego pisacna gruncie ameryk/i lobby budowac.Na gruncie polskim..uchwalic ustawe oddajaca mienie bezspadkowe gminom z przeznaczeniem na odszkodowania dla Polakow-ofiar wojny. Na arenie miedzynarodowej,domagac sie odszkodowan od Niemcowod zaklamanejRosji nie warto probowac?Ponadto naglasniac na forum miedzynarodowym/medialnie JAKA OFIAREponiosla Polska W czasieII WojSwiat.Dodatkowo zblizyc sie do narodow na ktore mozna liczycZachod byl zawsze swinski/bez zasadczyli Unia Wyszechradzka ale patrzac na los tych,ktorzy chcieli stworzyc unie np.afrykanska..Kadafi.to ryzykowna sciezka. Z nimi jak z kobietami zawsze manipulujacymi z ukrycia.ciezko cos zrobic..najlepiej unikac..Albo naslac braci na braci,zeby sie soba zajeli.Bo przeciez z jednego ojca sa..oni i ci z matki niewolnicy egipskiej..ale na to za slaba ta Polin,ktora tak bardzo ukochali.Trudna rada.."dasz palec wezma reke".Nie dawac nice.lawirowac/na zwloke grac:
7 miesięcy temu / Milka
 
1 Zaskarżyc ustawe 447 w USA, i ciagnac odwołaniami aż do ich sadu najwyższego 2 Uchwalić ustawę w Polsce oddającą całe mienie bezspadkowe w ręce gmin z przeznaczeniem na odszkodowania dla polskich ofiar wojny
8 miesięcy temu / Piotr
 
Placic to mozna obywatelom polskim pochodzenia zydowskiego w innym przypadku stowarxyszeniom zydowskim jak dostaniemy kase od Niemcow.W innym przypadku jest to niemozliwe.
8 miesięcy temu / Gal
 
Niech się zgłoszą do Niemiec po odszkodowania. A tak prawdę mówiąc zastanawia mnie fakt dlaczego Donald Tramp podpisał ustawę 447 . Nie sądzę, że nie wiedział, jakie konsekwencje ona ze sobą niesie. No chyba ze chodziło o finsnse, które są w rękach żydów.
8 miesięcy temu / Nowa
 
nikt nami nie będzie się opiekować ,za obronność Polska i tak płaci nadmiarze. Nie chcemy oddawać Polski żydom.
8 miesięcy temu / mmmm
 
Cudze ręce lekkie, ale niepożytne - mówi polskie przysłowie ludowe...
8 miesięcy temu / Antoni
 
Wszyscy mówią, że Polska ma płacić, płacić...a ktoś Polsce płaci za wyrządzone jej szkody.? Nie może być braku symetrii w tej kwestii i ceńmy siebie i własne oraz nabyte dobra. Polacy są tak samo ludźmi nie gorszymi od innych mający swoją kulturę.
8 miesięcy temu / Antoni
 
...możliwe ale na pewno narodowa prawica nie chce sojuszu z Rosją. To już ta propaganda widać całkiem chyba przeniknęła do świadomości... Z Rosją nigdy jedynie umowy handlowe i tyle ale nigdy sojusz!!!
8 miesięcy temu / Piotr K
 
Z terrorystami się nie rozmawia
8 miesięcy temu / Jaro
 
Istnieje Prawo Miedzynarodowe i tego sie trzymajmy.
8 miesięcy temu / eugen
 
Ja bym postawił na zbliżenie w ramach trojmorza , oraz najwyższy czas zacząć zbliżenie z Turcją państwami islamskiej i Chiński jeśli amerykanie mają nas gdzieś.
8 miesięcy temu / Kris
 
Gzdura narodowcy nic nie mowia o zblieniu z rosja, mowia o prowadzeniu polityki na wzór Orbana
8 miesięcy temu / spodlasa
 
Po co nam opieka USA gdy damy żydom takie pieniądze? Żydzi się nami "zaopiekują" a Polski po prostu nie będzie.
8 miesięcy temu / Anna
 
A my jeszcze za swoją kasę chcemy budować Amerykańskiemu wojsku bazę wojskową .To czysty debilizm.
9 miesięcy temu / jack
 
Informacje zamieszczone w artykule już nie aktualne.Senat USA z poparciem Prezydenta Trampa już przyjął ustawę 747 ,którą także nasi posłowie nie wszyscy zaakceptowali a teraz tylko musi podpisać Prezydent i jesteśmy w niewoli Amerykańsko Izraelskiej.Musimy im zapłacić 300 miliardów euro.
9 miesięcy temu / jack
 
Przed I i II Wojną Światową, Polska też miała sojuszników, którzy potem jak Judasz sprzedała Polskę ... Po drugiej wojnie światowej po raz drugi została sprzedana... tak i teraz cały sojusz jest nic nie warty tak jak wtedy..
9 miesięcy temu / noname
 
Nie chcemy opieki nieudolnych zbrodniarzy USA . Wykorzystują Polaków jak niewolników i "mięso armatnie". Wolimy być pod kuratelą Rosji , żydów też mamy już dosyć.Chcemy powrotu do potęgi PRL
9 miesięcy temu / von
 
Są jeszcze Chiny i możliwość stworzenia nawet z ich częściową pomocą Międzymorza. Opcja Chińska świetnie też działała by w negocjacjach jako straszak na USA. Ale żeby tak lawirować trzeba mieć jaja.
11 miesięcy temu / cd
 
Jeszcze POLSKA nie zginęła kiedy MY POLACYżyjemy.
11 miesięcy temu / konfederat
 
Skonczy sie to tak, zaplacimy, nic w zamian nie dostaniemy, a jak juz przyneta chwyci, to na koncu okaze sie ze jest malo, i wciaz malo, i tak bez konca..ani zlotowki!! Pieniedzy nie ma, ochrony tez nie, a jak nie ma interesu to USA odwraca sie plecami, i jestesmy w punkcie wyjscia, tylko o kilkaset bilionow w plecy..Te roszczenia sa tak absurdalne ze nie wiadomo czy sie smiac, czy za bron chwytac i udac sie z misja do Izraela..o czym my w ogole debatujemy???
11 miesięcy temu / Myslacy
 
Będziemy mieli Judeopolonię a nam przypadnie rola Palestyńczyków
11 miesięcy temu / jacek
 
Nigdy nie było z Rosją partnerskich stosunków? Tezie tej przeczy prosterity Królestwa Polskiego z carem - krolem Polski.
11 miesięcy temu / hen!
 
Żydzi będą naciskać, ponieważ potrzebują tych 300 mld tym bardziej że widzą iż polskojęzyczny nierząd się płaszczy przed nimi. Te pieniądze są im konieczne potrzebne, ponieważ zamierzają odbudować trzecią świątynię i muszą w jakiś sposób spłacić muzułmanów, by pozwolili im ją zbudować, bo na razie w tamtym miejscu jest meczet. Więc może to drogo kosztować. Na chwilę obecną, chcą przekupić Palestyńczyków i odbudować im domy. Żydzi mają już przygotowany ołtarz do świątyni jest przygotowany w częściach i gotowy do złożenia. Mają też czerwonego "rudego" cielca, do złożenia go na ołtarzu, jest to jałówka, bez skazy pierwsza taka od 2000 lat, muszą się więc spieszyć, bo niedługo może stać się krową i będą musieć czekać kolejne lata. No dobrze, tak naprawdę nie wiem, ile taka jałówka może czekać, ale widać że jest dziwne przyspieszenie. Tramp, przeniósł już im stolicę do Jerozolimy. Wygląd że czas Apokalipsy już jest..
11 miesięcy temu / ot co
 
Zdecydowanie nie chcemy opieki Waszyngtonu. Boże chroń nas od przyjaciół. Z wrogami, poradzimy sobie sami. Ale niestety dopiero po tym, jak wywalimy tych rusofobicznych dziadów od koryta. Najlepiej jest lawirować jak Orban, wtedy każdy będzie chciał przeciągnąć na swoją stronę, a wtedy mamy szansę.
11 miesięcy temu / taki 1
 
NIE CHCEMY !!!
11 miesięcy temu / gosc
 
"...Natomiast sojusz na warunkach, choć z grubsza przypominające partnerskie, nigdy się nie zdarzył. A jeśli coś się nie zdarza przez pierwsze 700 lat kontaktów, to należałoby w końcu założyć, iż jest po prostu ni niemożliwe..." Za to Teheran, Jałta, Poczdam to wzór partnerstwa w rozumieniu Anglosasów. Ustawa 447 tylko potwierdza, że się nic nie zmieniło w tym względzie.
11 miesięcy temu / Xer
 
Nie uginać się przed USA.A kto odda ziemie odebrane przez zaborców Polakom.?Jeżeli rząd odda 300 mld żydom, to ja żadam zwrotu ziem w okolicach Miechowa, które zaborcy zabrali rodzinie mojej Mamy po powstaniu styczniowym.
ponad 1 rok temu / Peter 166
 
Gwarancje USA dla Polski są jeszcze mniej warte niz te brytyjskie w 1939 roku, Aa tym czasem kasa której Żydzi sie dopominaja jest dużo bardziej realna i nawet nic nie mówi że jak zapłacimy to cos z tego będziemy mieli. Za winy bogatych rabusiów Niemców mamy zapłacić my, biedni Polacy bogatym Żydom z Ameryki. Najgorsze jest to że tu się gada i gada a rząd ciągle tym Żydom jakieś ustępstwa rabi i płaci i daje a nic za to tylko plucie i szkalowanie dostajemy w zamian. No i jeszcze co popatrzcie na Izrael. To państwo wojuje ze wszystkimi swoimi sąsiadami. Deficyt budżetowy pokrywają ze dofinansowania Żydów na całym świecie. A teraz chcą się z tym komunistycznym niewydajnym systemem rosprzestrzeniac na Europę wschodnią. Lebensraum im potrzebny i to z mięsem roboczym.
ponad 1 rok temu / Greg Szy
 
Ależ p. Trump przedstawił to na piśmie całemu światu podpisując się pod Act 447 JUST.
ponad 1 rok temu / Rob
 
Hańba! Co za bezczelność! To nie opieka tylko HARACZ.
ponad 1 rok temu / J24
 
Hmmm za tyle kasy, to można sobie kupić bezpieczeństwo. Stabliniejsze to ponadto niż gwarancje sojusznicze. Ukrainie USA też gwarantowało bezpieczeństwo, byleby pozbyła sie głowic jądrowych. Anglia gwarantowała Polsce bezpieczeństwo w 1939. Taaak, jednak wolałbym kupić sobie to bezpieczeństwo sam. Za tyle kasy, ile wynoszą żydowskie roszczenia, to stać nas będzie na bezpieczeństwo.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Żydom w Polsce należy się bezwzględny i natychmiastowy zwrot... ich prawdziwych nazwisk !
ponad 1 rok temu / Tylko
 
Gwarancja USA może pełnić funkcję ochronną celem dokonania cesji Polski na rzecz POLIN. Może się to okazać największym oszustwem i zdradą w historii państwowości polkskiej.
ponad 1 rok temu / Jeremiasz
 
Z USA gwarancja taka jak podczas 2ws angli i Francji nie oszukujmy się. Żydom podoba się Polska i chętni zrobili by z niej polin. Chcecie tego bo ja nie
ponad 1 rok temu / Kenez
 
Jest takie polskie powiedzenie ze "za dobre czasem zlem placa", "jezeli dasz ludziom troche to chca czasem od Ciebie wszystko." To jest Swieta Prawda! Ludzie zapominaja kiedy im dzialo sie zle I zostali obsypani miloscia. Ciocia opowiadala mi ze miala sasiadow zydow. I kiedy zabierali jej sasiadow do Oswiecimia jej sasiadka poprosila aby uratowala jej dwie coreczki, ktore zawsze bawily sie z cioci dwiema coreczkami. Oczywiscie ciocia zgodzila sie na to I szanowala je jak swoje corki. Ale komus tam sie to nie podobalo I zdradzil to Niemcom. Przyjechal zandarm I zastrzelil wszystkie cztery dziewczynki. Ilu polakow stracilo zycie za zydow? Nie wiem. Pan Bog rozwiaze ten problem. Poprzez cale ziemskie zycie uczymy sie zyc. Jezeli Trump wydal by jakiekolwiek roszczenia wobec Polski to powinien to przedstawic polskiemu rzadowi I polakom na pismie ze swoim wlasnym podpisem. Tego nie widzielismy.
ponad 1 rok temu / Anielka
 
@komar Zakon Szpitalny Bonifratrzy, zwani ongiś czubkami, pomocą służyć mogą. Bo i śluby wielkie mają, szpitalnictwa co znaczy się ,,troski o chorych,,
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
?Mamy nadzieję, że polski rząd zrozumie, że trzeba się zająć odszkodowaniami?. Dlaczego do Polaków nie dociera że chodzi o zajęcie się reparacjami od Niemiec i Rosji. Polski rząd powinien stanąć na jasnym stanowisku w tej sprawie i zaprosić Żydów do pomocy. Tylko ścisła koalicja z Izraelem i USA usadzi Niemcy i Rosję tam gdzie ich miejsce - na marginesie świata zachodniego!
ponad 1 rok temu / komar
 
kto mysli, że zapłacenie haraczu da nam święty spokój, ten nic nie wie o mafiach. Zapłacenie żydom za mienie bezdziedziczne byłoby napluciem na groby naszych, którzy zginęli walcząc za ojczyznę i ratowali żydów. Także napluciem na groby rodziny Ulmów.
ponad 1 rok temu / grimm
 
Po roszczenia do Merkel!
ponad 1 rok temu / ona
 
to niech sobie wezma zloty pociag
ponad 1 rok temu / hd
 
Wolę być pod ruskim butem niż opłacać się zydoameryce. Anglosasi znają tylko jeden model współpracy - absolutne podporządkowanie się ich woli. To widać po naszych "dokonaniach". W czasie najgorszej komuny tylko raz Ruscy zmusili nas do wysłania wojska - do Czechosłowacji, gdzie nie było prowadzonych działań wojennych, ale już do Afganistanu nikt nie musiał jechać. Teraz Ameryka zmusza nas do współfinansowania ich wojen - w Iraku, w Afganistanie i Bóg wie jeszcze. Prędzej Ruscy będą umierać za Warszawę, niż Anglicy, Francuzi, czy Murzyni z Luizjany za Gdańsk.
ponad 1 rok temu / Assad Palestyń
 
Izrael otrzymal 100mld marek od Niemiec odszkodowania za zamordowanych Zydow, tudziez polskich obywateli mowimy o mieniu bezspadkowym, wiec to Izrael jest nam winien te pieniadze. Pozwole sobie dodac, ze tenze izrael najpierw skradl nam miliony zmarlych obywateli, o ktorych groby Polska ma dbac ostatnio 100mln zl., bo ich groby sa w Polsce a teraz chce skonfiskowac ich mienie.
ponad 1 rok temu / PeterJ
 
"Narodowej prawicy już marzy się porzucenie Zachodu i zbliżenie z Kremlem." Co to za bzdury?
ponad 1 rok temu / mnka
 
Jak się tak przyjrzeć historii ?Waszyngtonu? to tak naprawdę oni nic innego nie robią tylko opiekują się tym światem. A to misja pokojowa, a to stabilizacyjna misja oczywiście, a to wojna z terroryzmem ajaja. Odpowiedź jak będzie wyglądała opieka, a ściślej, kto będzie ją sprawował przedstawił w 1961 r. John Kennedy. Prezydent, który powiedział prawdę. Nie miejmy złudzeń, będzie jak zawsze, jak w ałcie - 2/45 i spokój.
ponad 1 rok temu / wall
 
"Polska była dla Rosji zawsze albo śmiertelnym wrogiem, albo podbitą, eksploatowaną gospodarczo kolonią." Jak widać, Ameryka nie musiała nawet podbijać, aby eksploatować. Tak jest kochana przez polskiego premiera.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
szok! oni to naprawdę powiedzieli: "warto płacić" haracz za ochronę!
ponad 1 rok temu / Damian
 
nie placcie za co mamy placic pis I po to zdrajcy narodu precz z 447.wolna niezalezna Polska.
ponad 1 rok temu / polak
 
Akurat za czasów Królestwa Kongresowego to kadłubowa Polska prosperowała i nawet okresie zamordyzmu po 1864 r. miliony Polaków porobiło kariery w Rosji. Dmowskiego i całej tej profesorskiej elity, która go popierała też nie szargajcie bo stawiając na Rosję wiedzieli co robią. Normalizacja z tym krajem wydaje się możliwa.
ponad 1 rok temu / normalny
 
Krajewski pomija zasadniczy fakt: terytorium na którym leży Polska jest potrzebne USA i Niemcom i Rosji do prowadzenia globalnej polityki. Wszyscy oni "interesują się" Polską poprzez żydowską agenturę z uwagi na jej możliwości wywiadowcze. Przykład tego co Żydzi mogą zrobić w Polsce przedstawił Gąsiorowski na konferencji w 2016r. Np. Żydzi mogą zarządzać naszym terytorium tak jak zarządzają Singapurem: np. jeśli tubylec przyklei gumę to 500 USD i baty. Jak się przeciwstawić takim planom? Dopóki mamy swoje państwo możemy zwiększyć koszty rozbiorów przez stawienie prawnego oporu. Jak uwzględnią te koszty, będą zmuszeni do negocjacji. Natomiast PiS gra na zwłokę, a przecież 11 maja?19r dostał od Polaków szansę zagrania va bank: projekt ustawy ?nie dla roszczeń? i kary dla zdrajców. Potem można, zaczynając podobnie jak w Singapurze, od tych co śmiecą w polskich samolotach i hotelach i realizować plany Morawieckiego.
ponad 1 rok temu / wjerzyel
 
Krajewski pomija zasadniczy fakt: terytorium na którym leży Polska jest potrzebne USA i Niemcom i Rosji do prowadzenia globalnej polityki, więc zapłacą. Wszyscy oni "interesują się" Polską poprzez żydowską agenturę z uwagi na jej możliwości wywiadowcze. Wizję tego co Żydzi mogą zrobić po rozbiorze Polski przedstawił Gąsiorowski. Jeśli na to pozwolimy, Żydzi będą zarządzali naszym terytorium tak jak zarządzają Singapurem: np. jeśli Polak wyrzuci "papierek" to 500 USD albo baty. Jak się przeciwstawić takim planom? Dopóki mamy własne państwo możemy zwiększyć koszty rozbiorów przez stawienie prawnego oporu. Jak zobaczą te koszty, będą zmuszeni do negocjacji. PiS niestety,gra na zwłokę a przecież 11 maja'19 dostał od Polaków szansę zagrania va bank:ustawa nie dla roszczeń i kary dla zdrajców. Potem można zacząć tak jak Żydzi w Singapurze od tych co śmiecą w polskich samolotach i hotelach.
ponad 1 rok temu / jerzyel
 
Co to za opieka, która wypruć ma z na s kiszki i ponownie rzucić w niewolę i to żydowską? My taką opiekę żydowską już mieliśmy w latach 1944-1956.
ponad 1 rok temu / Michał Kalinow
 
Pośrednio, ale jednak, to Polacy walczyli o to, aby Żydzi nie do końca wyginęli. Walczyli i ginęli począwszy od września 1939, najpierw u siebie, a potem przez 6 lat na Wschodzie, na Zachodzie i na Południu pod Monte Casino. To niewdzięcznicy Żydzi mają dług wobec Polaków i Polski, a nie odwrotnie. Uważam, że jeśli byśmy za przychylność USA mieli płacić haracz Żydom, to należałoby się od USA odwrócić i raczej się skierować na Europę, albo wręcz bardziej się otworzyć na Rosję. A to dlatego, że na sojusznika, który by miał swoją przychylność uzależniać od płacenia haraczu osobie trzeciej, w potrzebie nie wolno liczyć. Taki "sojusznik" zdradzi, bo widocznie sam interesu w wywiązywaniu się ze zobowiązań sojuszniczych nie ma. Przypuszczam, że Żydzi po prostu grają w pokera, bo USA aż tak im poddane nie są.
ponad 1 rok temu / AWar
 
Nie chcę żadnej opieki okupacyjnych wojsk amerykańskich. Nie chcemy ich w Polsce,
ponad 1 rok temu / tyr
 
to już lepsza ruska okupacja
ponad 1 rok temu / tb
 
NIE dla roszczeń - ale co na to tzw. rządzący. Oni zachowują się jakby ktoś inny rządził nad nimi - są posłuszni obcym. Myślą jak oszukać naród Polski.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
NIE dla bezpodstawnych roszczeń Żydów i oczywiście dziękujemy za tzw. wsparcie Waszyngtonu. Sami się pchają, ale my ich tu nie chcemy. To chyba jasne.
ponad 1 rok temu / Nika
 
a tu łzy lecą, Krzysztof Klenczon i Czerwone Gitary i Biały Krzyż
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Znając Polaków to żydzi sobie na nas ząbki stępią ... o proizraelski rząd pójdzie w odstawkę...
ponad 1 rok temu / czytelnik
 
Atak ekonomiczny na Polskę jest kwestią czasu. Koniec tego roku?
ponad 1 rok temu / xyz
 
USA i Rosja są po jednych pieniądzach. USA nas sprzedali a Rosja kupiła w niewolę. Stosunków partnerskich, tak z Rosją jak i z USA, nie mieliśmy, nie mamy i mieć nie będziemy. Jeśli ktoś myśli, że amerykańscy chłopcy, byliby skłoni ginąć w obronie Polski, to współczuję mu niepoczytalności. Takiego psycholodzy nie są w stanie wyleczyć. Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską a Polak Polakiem!
ponad 1 rok temu / obiektywny
 
Płacić za amerykańskie bazy i jeszcze dać Żydom 300 mld dolarów. B. kosztowne bazy. Za tę forsę można sobie kupić niezły arsenał rakiet i obyć się bez jankesów.
ponad 1 rok temu / Marek
 
Należy mówić o tym, że, pomijając, czy mienie bez spadkowe od Polski należy się żydowskim organizacjom, czy nie, Żydzi nie zostawili takiego majątku, który można by oszacować na krociowe sumy, czy to 300 mld dolarów, czy 65 mld apetyt rośnie w miarę jedzenia? Ojciec mówił mi, że większość Żydów przed wojną to była straszna biedota. Nie mieli wiele więcej ponad to, co na grzbiecie i kupę bachorów. Dlatego tylu Żydów było komunistami. W czasie okupacji rabowało Żydów i to bardzo efektywnie, tak samo, jak rabowało polskie fabryki, dzieła sztuki, itp państwo niemieckie, kradnąc systematycznie nawet szmaty i pierzyny, potrzebne na froncie wschodnim. Dzisiaj przeczytałam felieton Katarzyny TS na portalu wprawo.pl i ona potwierdza danymi z innych źródeł te informacje, które ja mam od ojca pamiętającego okres tuż przed wojną i okupację niem. W niem. źródłach są dokładne szacunki, co udało się Niemcom odebrać Żydom przed ich zamordowaniem
ponad 1 rok temu / Historyk
 
> Polska była dla Rosji zawsze albo śmiertelnym wrogiem, albo podbitą, eksploatowaną gospodarczo kolonią. Natomiast sojusz na warunkach, choć z grubsza przypominające partnerskie, nigdy się nie zdarzył. Z USA TEŻ NIE!
ponad 1 rok temu / ratio 2019
 
To teraz już wiadomo po co wcisneli amerykańkie wojska
ponad 1 rok temu / Starsz człowie
 
Po pierwsze należ jak najszybciej skonsolidować Polonię amerykańską !!! Czyli stworzyć przeciwwagę dla żydów. Polonią powinna grac wspólnie z latynosami. Zadnych pieniędzy żydom !!!!!A co do Rosji czasy się zmianiaja i my się w nich zmieniamy. Warunek wstępny oddanie wraku. To sprawa honoru, choć podobno narody honoru nie posiadają ?
ponad 1 rok temu / leon
 
@ Kpt. Żbik. Podoba mi się treść twojego komentarza. Powołujesz się na ochronę Polski przez symbole wiary katolickiej. Wzywasz do powstania z kolan, to bardzo patriotyczne i masz rację. Czy zwróciłeś uwagę, że wszystkie zachodnie, zamożne kraje, mają symbol krzyża na fladze narodowej a królowa Anglii ma koronę zwieńczoną krzyżem? Świadczy to, że krzyż osłania te państwa przed zniszczeniem. Taka mała i bogata Szwajcaria była w epicentrum wojny i ostała się bezpieczna, lecz ma krzyż na fladze narodowej. Natomiast Polska do 1937 też miała krzyż na godle narodowym i prężnie się rozwijała gospodarczo i militarnie pokonaliśmy Rosję. Natomiast po usunięciu krzyża w 37r. doznaliśmy ciosu nie do odparcia. Najechały nas zbrojnie 4 kraje, Naziści, Komuniści, Banderowcy i bracia Słowacy, ponadto wewnętrzna V Kolumna. Moim zdaniem było to wynikiem usunięcia krzyża z godła Polski. Powiniśmy zabiegać o to aby Białemu Orłowi przywrócić Krzyż na koronie. Na fladze też.
ponad 1 rok temu / obiektywny
 
Nie ma,nie było i nie będzie czegoś takiego,jak opieka,czy ochrona jakiegoś państwa. Jeśli ktoś tak myśli to nie zasługuje ani na jedno,ani na drugie. To jest ogromna manipulacja nieświadomymi ludźmi.
ponad 1 rok temu / Prawda
 
Polskie nierządy, prowadzą najdurniejszą politykę wobec państw ościennych, skłócając je z nami. Pobielają zewnętrzną politykę Izraela, nawet wobec USA. Nie zauważają tego, że USA milionami dolarów dofinansowuje wojsko Izraela a my będziemy finansować koszt wyposażania i utrzymania jednostek wojskowych USA, które już mają prawo przemieszczać się poza poligonami, używając broni. Amerykanie zdradzili nas, sprzedając Stalinowi w niewole i pozwalając rozkradać, urządzenia przemysłowe a nawet tory kolejowe. Obecnie zdradzili nas ponownie, wymuszając bezpodstawne roszczenia judaistyczne 447. Należy pobielać politykę Orbana a nawet zawiązać ścisły sojusz z naszymi braćmi Węgrami. Na moim osiedlu, nawet najgorszy lump, nie konfliktuje się z sąsiadami.
ponad 1 rok temu / obiektywny
 
Cytuję: Sojusz chodzi o Rosję na warunkach, choć z grubsza przypominających partnerskie, nigdy się nie zdarzył. A jeśli coś się nie zdarza przez pierwsze 700 lat kontaktów, to należałoby w końcu założyć, iż jest to po prostu niemożliwe. Rozumiem, że z Niemcami przez 700 lat mieliśmy nieustające sojusze.
ponad 1 rok temu / Johnny
 
Na tym polega POLITYKA, aby takie sprawy w odpowiedni sposób rozgrywać, ale jak się myśli "byle do wyborów" to trudno sie spodziewać głębszej refleksji od naszych polityków. A Trump juz powiedział, że nie życzy sobie kłótni wśród sojuszników... są możliwości rozgrywania tej sprawy, czy nie? W USA wybory w przyszłym roku.
ponad 1 rok temu / cyran6
 
Ta opieka za 300mld zł jest bardzo droga.
ponad 1 rok temu / Maks
 
Czy za cenę "przyjaźni" z USA jesteśmy gotowi wziąć na siebie jako naród polski odpowiedzialność za zbrodnie NIMEICKIE popełnione na społeczności żydowskiej, jesteśmy gotowi zapłacić Żydom z naszych podatków odszkodowania za zniszczone przez NIEMCÓW kamienice, za skradzione i wywiezione przez NIEMCÓW mienie ? Odpowiedzmy sobie na to pytanie, bo chwilowy zryw przeciwko PiSowi może mieć na wieki konsekwencje o jakich nawet nie śnicie ....Roszczenia moga się ciągnąć w nieskończoność.... Czy na pewno Polakami są CI, którzy popierają wypłatę odszkodowań dla Żydów i jednocześnie sprzeciwiają się ubieganiu o reperacje wojenne od Niemców dla zniszczonej przez nich Polski ?
ponad 1 rok temu / Eli
 
1. Wypłacić odszkodowania to wziąć odpowiedzialność za II WŚ i holokaust ..... 2. Za co państwo polskie ma wypłacić odszkodowania ? 1 września 1939 r. Polska została najechana przez Niemcy i okupowana, niszczona, mordowana przez 5 kolejnych lat W tym czasie kiedy NIEMCY zrównywali bombardowaniami Polskę z ziemią , państwo polskie nie istniało ..... Przez 5 lat rządzili tu Niemcy budując obozy zagłady, modując w nich społeczność polską, żydowską, czeska, węgierską.... Polski rząd na uchodztwie jako jedyny podjął działania w obronie mordowanych ludzi, jako jedyny szukał pomocy w państwach sąsiednich dla gazowanych przez Niemców między innymi Żydów.... Warszawa po wojnie nie miała ani jednej całej kamienicy, zrównana została z ziemią.... inne większe miasta podobnie ... Pytam się z jakiego tytułu Państwo polskie ma wypłacać odszkodowania Żydom za mienie zbombardowane i zagrabione przez NIEMCÓW ???
ponad 1 rok temu / Olaf
 
Orban to kalwinista, Putin prawosławny, Erdogan muzułumanin. Tylko UE jest miejscem gdzie chrześcijanie mogą spokojnie żyć.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Mieliśmy już sojusz z Rosją w latach 1945-1990. Tęsknicie?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Opieka Waszyngtonu nie jest nam potrzebna. Wystarczy żyć i dać żyć innym żyć w zgodzie z sąsiadami. Żydom nic nie jesteśmy winni, pokolenie od którego żydzi żądają pieniędzy urodziło się po wojnie i żyło w czasach komuny, ustroju który niewolił i ograniczał. Nie ma powrotu do przeszłości, my cierpieliśmy bardziej niż inne nacje.
ponad 1 rok temu / ela
 
To nie nacja żydowska powinna płacić Polsce zaległy czynsz za kilkaset lat zamieszkiwania w Rzeczpospolitej ??? Cały znany świat wygonił żydostwo z powodów chyba już wszystkim znanych. Polacy ich przygarnęli , dali warunki rozwoju . Kilkaset lat w granicach państwa polskiego nacja żydowska żyła bezpiecznie. To nie statystyczny Żyd szedł bronił polskich granic, tylko robił to Polak. Dziś gdy w końcu powstało państwo żydowski, to nacja żydowska zamiast nam dziękować i zapłacić za kilkaset lat , to schizofrenicznie zaklina historię i do Polski wyciąga rękę po kasę. Widać żydzi przyzwyczajeni że przez lata Polska im pomagała, to chcieliby tak dalej. Jeżeli tak ma wyglądać nadciągająca do Polski demokracja, to ja nazwę ją po imieniu - kolonizacja. Żydom należy powiedzieć : 10 miliardów $ należy się Polsce za każdy rok wspólnej historii i dopiero potem pomyślimy o co pytają.
ponad 1 rok temu / tabasco
 
Rozluźnić sojusz z Ameryką, rozluźnić więzy z UE, zajechać czasem na Kreml i podpisać jakąś korzystną umowę handlową. Zawieźć Zimnemu Ruskiemu Czekiście dobry koniak i pogadać o interesach. Zaraz by wszystkim gacie pospadały z wrażenia a do Pana Premiera ustawi się kolejka ambasadorów z zaproszeniami do ważnych światowych stolic.
ponad 1 rok temu / Grzeg
 
najbardziej opowiada mi opcja orbana
ponad 1 rok temu / ja
 
@Stop żydowskim - bredzisz, niedouku! Akurat masoni byli PRZECIWKO powstaniu listopadowemu! Czartoryski, Chłopicki, Skrzynecki i inni masoni mieli bardzo krytyczne zdanie o powstaniu i najchętniej by je zwinęli w rulon co zresztą uczynili. A jeśli lubisz ruskich, to precz do Moskwy!
ponad 1 rok temu / Jasiek
 
Nie Panie Krajewski, ta opieka nie jest tego warta.
ponad 1 rok temu / SGGW
 
@rexrex ale o co ci sie roschodzi? przeca prezydent, premier i co tam chcesz na Ukrainie są oficjalnymi żydami. to nie rosumim o co ci się roschodzi. Przeca
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
@gogi gdyby nie Węgrzy to mówiłbyś po rosyjsku. W roku 1920 po narodzeniu Chrystusa, Węgrzy PRZEKAZALI Polsce broń i amunicję bez której byłoby pewnie gorzej. Trole budują mosty dla pana starosty, nie łażą po PCh24.pl
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Ciekawe ile Wegrzy -przypominam sojusznicy Niemców - zapłacili odszkodowań?
ponad 1 rok temu / gogi
 
może żydowskie organizacje poproszą Białoruś i Ukrainę o odszkodowania bo terytorium Polski lezało przed wojną w 58 procentach na terenie tych państw i Litwy .
ponad 1 rok temu / rexrex
 
A po co nam ta opieka USA? Jaka to opieka? Przed czym? To będzie żydowska okupacja a nie żadna opieka. Oraz groźba całkowitego nuklearnego zniszczenia terytorium Polski i zagłady narodu polskiego! USA stale prą do ostatecznej wojny z Rosją i planują użyć do tego Polaków, zacząć atak z terytorium Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich przecież. "Piękny" to sojusz, "piękne" perspektywy, nie ma co! Sojusz z USA jest totalnie bez sensu. Zwłaszcza, że Rosja nie ma interesu, aby na Polskę napadać militarnie. Rosja jedynie chce mieć bezpieczne przedpole u swoich granic zachodnich, wolne od rakiet atomowych wycelowanych w Rosję. Tylko tyle. Czy to są jakieś dziwne lub agresywne oczekiwania?
ponad 1 rok temu / Marek Bystrzews
 
Jeśli Polska nie dokona intronizacji Jezusa,to czeka nas straszna kara i żaden kraj nas nie uratuje,trzeba być naiwnym żeby wierzyć w człowieka.
ponad 1 rok temu / Bożena
 
Ala Wilk "Tak tak Rosjanie dali Polakom autonomię. Kiedy? 17 września 1939?" 17 września 1939 to akurat był Związek Radziecki, kierowany w znaczącej mierze przez Żydów.
ponad 1 rok temu / Trzeba głośno
 
A na co tym razem brakuje Izraelowi pieniądzy? Może chcą pomóc sąsiadam. Piękny gest. Dzieci będą wdzięczne i w końcu szczęśliwe. .
ponad 1 rok temu / JP
 
Jeśli nastąpi sugerowany przez Żełeńskiego reset stosunków USA-Rosja i w sojuszu wystąpią oni przeciw Chinom, Chiny stają się naszym sprzymierzeńcem automatycznie, z woli Bożej. Może warto wziąć to pod uwagę.
ponad 1 rok temu / z dopustu Boga
 
Za kilkaset miliardow, ktore chcą wyludzić te syjomistyczne złodzieje, to kozna tyle.kupic broni i zbudowac fabryk ze zaden Waszyhnton ze swoja opieką nie będzie potrzebny.
ponad 1 rok temu / MiB
 
A z Niemcami jak wygladaly ostatnie 700 lat? I prosze, dzisiaj "niemozliwe" stalo sie mozliwe. Wspolpracujemy z Niemcami, jestesmy w stworzonej przez Niemcy UE. Ocieplenie stosunkow z Rosja spowodowaloby, ze Amerykanie sami by do nas przyszli, chcac utrzymac swoje wplywy w tej czesci Europy. Juz nie jako "bodyguard" tylko jako partner. Dopoty traktujemy Jankesow jako naszego ochroniarza, nianke, i wyzwoliciela, dopoty zawsze bedziemy sie tarzac przed nimi na kolanach, a oni widzac nasza zaleznosc, wyciskac z nas beda co tylko sie da. Byly juz Jalta, Pocztam, byly top secret uklady z Jankesami z komuchami my oddamy wam wplywy, wy nam zagwarantujecie bezpieczenstwo i wolna reke w biznesie w nowej POlsce,byly deale na ich odrzutowce z demobilu po jakichs kosmicznych cenach "dla przyjaciol", jest ustawa 447, sa amerykanskie naciski na odszkodowania. Skad ta wiara w Jankesow, ja sie pytam? Ocieplenei stosunkow z Rosja zalatwi wszystkie obecne problemy.
ponad 1 rok temu / Jeremy
 
Tak tak Rosjanie dali Polakom autonomię. Kiedy? 17 września 1939?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
"Bez baczenia na to, że Polska była dla Rosji zawsze albo śmiertelnym wrogiem, albo podbitą, eksploatowaną gospodarczo kolonią." Co za bzdura! Za czasów Kongresówki Rosjanie rozwinęi Polakom przemysł i dali wielką autonomię. Dopiero masońskie powstanie listopadowe wszystko zniszczyło!
ponad 1 rok temu / Stop żydowskim
 
Rosyjska i chińska technologia jest guzik warta. Nie ma alternatywy dla USA i UE. Dlatego lepiej zapłacić niż narażać się na sankcje i skończyć jak Wenezuela. Przecież nawet najwięksi wielbiciele Rosji i Chin jeżdżą niemieckimi samochodami.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Sławek- z tymi Chinami to się nie podniecaj- Zdewastowali jesli to jeszcze było możliwe wiele państw afrykanskich ,gdy rozgrabili bogactwa naturalne ,nie dając nic w zamian....no może łapówki dla władzy
ponad 1 rok temu / licz na siebie
 
Czy to nie Roosvelt sprzedał Polskę Stalinowi, przy słabym oponowaniu Churchilla a żydowska krew jest zbyt cenna by narażac się za swoją kolonię Polin
ponad 1 rok temu / memento
 
jest opcja , zbalansujmy Jankesow Chinami, USA musi widziec ze nie jestesmy skazani wyłacznie na nich, bo oni na razie widza ze nie mamy alternatyw i wykorzystuja to bez pardonu, natomiast Chinczycy przede wszystkim chca robic interesy, export ideologii ich nie interesuje, zwlaszcza ze chinski komunizm to wydmuszka - partia komunistyczna u nich to partia wladzy bez zaplecza ideologicznego ..... na Rosje bym juz nie stawiał, bo obecnie Chiczycy ja sobie skutecznie wasalizuja
ponad 1 rok temu / slawek
 
@Antonio biorąc pod uwagę, iż żydów w us jest jakoś tak z 1,5 procenta i 0% w armii, to co będzie gdy inni będą się chcieli załapać na pinindze z Polski???
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
@serw była w Polsce ustawa z 1921 roku o urzędnikach państwa, zwłaszcza Artykuł 2 . Proszę poszukać:D byłoby to nadal niezwykle skuteczne rozwiązanie wielu problemów natury gospodarczej i majątkowej:D
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
pod opieką USA wiele państw upadło i nie może wstać
ponad 1 rok temu / liza
 
Nic nie rozumiem z tej logiki. Jeżeli chcemy opieki amerykańskiej to powinniśmy płacić amerykanom, a nie Żydom. Pomoc amerykańska jest patykiem na wodzie pisana. Przed kim miały by nas bronić Stany Zjednoczone? Jeżeli przed Rosją, to już lepiej zapłacić Rosji i mieć problem z głowy, a i wyjdzie taniej. Pan premier coś kręci.
ponad 1 rok temu / Antonio
 
@szpulas: nie zgadzam się do końca, nie pójdą do innych zajęć. Zniszczenie religii katolickiej tak, ale przejęcie terytorium Polski to jest też konieczny chronologicznie punkt planu geopolitycznego. Syjonizm bez żydow nie zdominuje świata. Stracą swój błędny sens istnienia. Mylę się?
ponad 1 rok temu / serw
 
Polska musi odnaleźć siłę w swoim Narodzie. Dobre stosunki ze wszystkimi sąsiadami tak, ale tylko na zasadach partnerskich. Uzależnianie obronności Polski od spełniania "nie uzasadnionych roszczeń" jest nie do przyjęcia. Nawet dyskusja i rozważanie na ten temat z "obcymi" jest zdradą Polski. Na wzór szwajcarski należy uzbroić polskich obywateli o polskim rodowodzie. Rozwinąć badania i przemysł zbrojeniowy. Wprowadzić w Polsce prawo bardzo surowe prawo za zdradę Ojczyzny.
ponad 1 rok temu / RAK
 
Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie.\\ Dwóch wilków jedno w lesie nadybali jagnię; \\ Już go mieli rozerwać; rzekło: "Jakim prawem?"\\ "Smacznyś, słaby i w lesie!" ? Zjedli niezabawem.\\ Tu wilków jest więcej.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Wenezuela porozumiała się z Rosją. Efekty widać.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
"Opieka"?. Taką wymuszoną "opiekę" stosują zwykli gangsterzy. Nie ma takiej opcji by uczynić z Polaków kolejnych Palestyńczyków pod pozorem poniżającej nas "ochrony". Każdy rząd który pójdzie na układ z 447 rozbójnikami, chcącymi wymusić bezpodstawnie i bezprawnie kwoty wielkiej wartości i dużą część terytorium Polski "polin" stałaby się faktem straci władzę. Całkiem możliwe że straci ją nawet demokratycznie.
ponad 1 rok temu / anty447
 
@ w komentarzach nader często pojawiają się określenia: odszkodowania czy płacić. Tu chodzi o to, iż jakaś religia domaga się pieniędzy od innej religii. A wręcz chce ją zniszczyć. Ludzie, te hamerykańskie żydy chcą rozkraść Polskę pod przykrywką religii i przynależności plemiennej. Nikt z nich nie ma żadnego ,,papieru spadkowego,, ani nawet nie wie gdzie jest ta Polska. Usłyszeli, że kazdemu żydowi któren się zgłosi to zarządzający Polską coś im ,,odpalą,,Jeśli usłyszą że ,,to jakaś pomyłka,, jasno i zdecydowanie to się rozlezą do innych zajęć
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
A może najwyższy czas naprawdę zawierzyć kraj Chrystusowi , dlaczego tak mało jest inicjatyw zmierzających do oparcia się i oddania Polski Bogu . Trzeba gorliwej modlitwy wszystkich Polaków dobrej woli w intencji Bożej opieki i o ducha rozróżnienia dla rządzących Tylko to może nasz kraj ustrzec przed kolejną utratą suwerenności
ponad 1 rok temu / Burczymucha
 
Właśnie dlatego powinniśmy się porozumiewać z Rosją, która nie ma interesu w ataku na nas i jak najbardziej nie stanowi niebezpieczeństwa do Polski bo dzieli nas od nich Białoruś i Ukraina. Nie negocjować z terroystami, a Stany w tej chwili nas terroryzują.
ponad 1 rok temu / Marcin
 
oplacanie sie bandziorom i szantazystom nigdy nie daqwalo dobrych rezultatow....
ponad 1 rok temu / marx
 
Prynitywna ta analiza i tekst słaby, nic nie wnosi. Ani ochrona USA nie będzie skuteczna - bo nigdy nie była nie było wsparcia dla Polski z USA poza sympatią samych amerykanów ani Rosja nie jest dzisiaj tak groźna, jak przed laty. Żaden rząd od 1989 r nie próbował budować samodzielności kraju, a jedynie utrzymać swoje istnienie w oparciu o któregokolwiek z dawnych okupantów. Stąd Polska od lat jest lennem okupacyjnym gospodarczo dla wszystkich potęg gosp UE i Rosji. Zarzucanie prawicowym partiom prorosyjskości jest tak głupie, i żenujące, że trudne do poważnej dyskusji. NIe ma po prostu mądrego balansowania i szacunku dla własnych obywteli.
ponad 1 rok temu / Falcon
 
Żydzi chcą 300mld a ich opieka obecna jest warta dużo mniej w obecnej chwili a wrazie konfliktu i tak ruszą na wschód
ponad 1 rok temu / Ad
 
W przypadku konfliktu z Rosją Amerykanie wyznaczyli Polakom w planach wojennych rolę analogiczną do Hamasu. Dygnitarze USA wychowali wraz z Rosją banderowców na Ukrainie i przez zakaz prowadzenia polityki wschodniej przyjęty grzecznie przez POPiS podmienili polską populację. Stworzyli zagrożenie banderowskie analogicznie do islamskiego. Izrael przejął całkowicie Ukrainę i Litwę. Polityka zniszczenia Polski i obsadzenia jej nie tylko 3 milionami młodych wyszkolonych wojskowo uzbrojonych Żydów nienawidzących Polski jest zbieżna z interesem USA. USA nie mogą rozpocząć wojny z Iranem gdy Żydzi przebywają w Izraelu. Iran musi zakręcić kurki z energią dla Chin i dopiero wtedy USA mogą rozpocząć wojnę. USA nie mogą tez odpalić islamskiej rzezi Europy, gdy żydzi w Europie Zachodniej nie znajdą bezpiecznego schronienia w Polsce. Polskę mogą obronić już tylko Chiny. PO rozgrywa Polaków wraz z Europ.Kongr. Żydów w Brukseli, PiS wraz ze Świat.Kon.Żyd.WJC w USA
ponad 1 rok temu / USA jest wrogie
 
Partnerów handlowych nie szuka się za oceanem lecz za miedzą.Ruskich nigdy nie dażyliśmy miłością i nie będziemy, natomiast trzeba utrzymywać stosunki handlowe. Bratamy się z amerykańskimi żydami, którzy w razie jakiegokolwiek konfliktu wezmą nogi za pas. Jeśli zgodzimy się na odszkodowania dla żydów to Polski nie będzie ponieważ oddamy ziemię, nieruchomości takie jak kamienice, domy czy może fabryki. Dość że jesteśmy parobkami zachodnich koncernów, które tak naprawdę są w rękach żydowskich, to zostaniemy pozbawieni naszego mienia.
ponad 1 rok temu / anty.tusk
 
Balansowanie między mocarstwami, brak jednoznacznego stanowiska po której stronie stanie Polska w rzeczywistości doprowadzi nasz kraj do upadku. Wybory są dwa komunistyczne Chiny lub wolne USA. Tego typu artykuły są wodą na młyn Rosji czy Chin #R11L
ponad 1 rok temu / Bogawojciech
 
Trzeba się wystrzegać fałszywych przyjaciół,bo mieć takich jest gorsze od zadzierania z wrogiem. Odpowiedż na zadane pytanie nasuwa się więc sama. Dodam tylko,że w razie konfliktu zbrojnego i tak będziemy się musieli sami bronić a oni będą jedynie nas dopingować do walki niczym kibole.
ponad 1 rok temu / nolepiok
 
ok no to nie chce pomocy waszyngtonu i zydki niech spadaja
ponad 1 rok temu / buk
 
W takim razie zapraszam Rosje.
ponad 1 rok temu / Nongrata
 
@Mirrro. Pan Bóg opiekuje się słabymi, prawda, ale nie głupimi.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny. Si vis pacem, para bellum łac.
ponad 1 rok temu / Riber
 
Jak mamy taką nację przy władzy, to będziemy mieli za swoje. Ze wszystkich stron straszenie Rosją. czy to nie jest zastanawiające? Opcja narodowa od ponad stu lat ma rację i dobrze przewiduje klęski, które są u progu.
ponad 1 rok temu / tom
 
Polska nie jest równoprawnym partnerem ani dla Rosji, ani dla Niemiec, ani tym bardziej dla USA co zresztą bezceremonialnie Trump okazuje. Inaczej było w wiekach poprzednich w stosunkach z Cesarstwem Niemieckim oraz Rosją carską. Polska była równoprawnym graczem dla obu i tak była traktowana wbrew poglądom autora. Nasi sąsiedzi wykorzystali zdradzieckich arystokratów do osłabienia Polski, a następnie jej rozbioru. Po rozbiorach Polska była solą w oku Niemiec i Związku Sowieckiego, dlatego oni się dogadali i dokonali kolejnego rozbioru. Po II wojnie światowej Polska stała się małym kraikiem z dużymi zniszczeniami, bez elit i z ogromnymi stratami ludzkimi. Skutki tego ponosimy do dzisiaj. Polską, tak jak przed rozbiorami rządzą zdrajcy i sprzedawczyki działający dla obcych państw, a nie dla naszego kraju. Uniemożliwiają oni rozwój naszego kraju, czyniąc kolonią Niemiec lub USA. Państwa te nie chcą Polski silnej i samodzielnej.
ponad 1 rok temu / Janek
 
Intronizacja na początku. Wystarczy. Chyba że nie wierzymy.
ponad 1 rok temu / Qwerty
 
My chcemy opieki Boga w Trójcy Jedynego, a nie amerykanów.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Podlaskie to przyczolek zydowski. Odebrali Polakom ich ziemie i dzialki budowlane. Siemiatycze przyklad a nadzor Bialystok.
ponad 1 rok temu / Dora
 
To ma być analiza? to propaganda, a za nią pójdzie wciąganie Polski w wojnę, którą USrael planuje na BW. Sens ma wspieranie rozbudowy i dobrego uzbrojenia polskiej armii, bo liczyć to można na swoich, a nie na tych zza ocean. Oni mają tu tylko swoje interesy i w razie czego w kilka dni się zwiną, a Polska będzie ziemią spaloną. Historia nic rządzacych nie nauczyła, brną w chore sojusze, a skłócają się z sąsiadami, nie mówię o Ukrainie, bo to kolejna błędna polityka dobrej zmiany i to za nasze pieniądze.
ponad 1 rok temu / finka
 
Straszenie Narodowä prawicä..Bzdura kompletna. A ta takä "odplatnä opieke" to ja dziekuje.Chcä nas zajäc i zasiedlic,bo kto chce mieszkac tam gdzie wzgörza Golan....
ponad 1 rok temu / X
 
właśnie TVP nadaje nieprzerwany potok bzdur o Via Carpatia, o tym jak to na Podlasiu będzie centrum gospodarcze Europy, jak to proszki do prania będą takie same jak w Niemczech itd itd. Po co ci ludzie plotą takie bzdury ? Niestety jedynym wytłumaczeniem jest teoria spiskowa o innych paszportach wierchuszki i pomoc od środka w załatwieniu 447 . Czuwaj
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Mam pytanie: - gdzie byli ci rzekomi właściciele po wojnie jak cały naród odbudowywał zrujnowany kraj?. Czemu wtedy nie przyszli po te sterty gruzu? Czy przypadkiem Polska już raz nie zapłaciła im - poprzez ugodę z rządem USA? Polska nie zniszczyła w czasie wojny niczyjej własnosci, a wręcz sama poniosła ogromne straty. Rozumiem ciężką sytuację obecnego rzadu w tej sytuacji, ale mam nadzieję, ze rząd coś w tej sprawie czyni i pozostaje nam go wspierać.
ponad 1 rok temu / Stanisław
 
kup broń czarnoprochową, jest bez zezwolenia
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Takie kwestie jak odszkodowania dla zydow wogole nie powinny byc przedmiotem dyskusji w naszym kraju. Praktycznie calosc majatku zydowskiego zostala zniszczona i rozgrabiona przez ruskich i niemcow tak wiec o zwroty kierunek jest znany ...
ponad 1 rok temu / Polak
 
Nie ma żadnego dowodu na wysoką "wartość" opieki amerykańskiej. Wręcz przeciwnie, wiele wskazuje na jednostronność tego egzotycznego sojuszu.
ponad 1 rok temu / Mareczeq
 
Polska posiada zbyt dużo strategicznych surowców i wojska USA odwrócą lufy karabinów w naszą stronę, gdy tylko dogadają się z Rosją. Scenariusze mogą być różne, ale w każdym z nich my jesteśmy przegrani. Winston Churchill o Polakach powiedział: "Najdzielniejsi z dzielnych, rządzeni przez najpodlejszych z podłych" i tak jest do dziś, gdyż od wieków w Polsce pracują masońskie elity żydowskie, polskojęzyczne, a ludzie dają się na to nabrać i na nich głosują. Jest jedno wyjście, to o którym mówi do nas Pan Bóg od ponad 80 lat: Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Inne narody są wezwane do tego samego. Jeżeli my to uczynimy, jesteśmy w rękach Boga, a nie w rękach naszych wrogów strategicznych i roszczeniowych. Otrzymaliśmy obietnice Jezusa Chrystusa jako Króla, więc zapoznajmy się z nimi i działajmy na rzecz Jego Intronizacji w Polsce. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / ry.janszarmach3
 
Nie płacić!!! Bez tej "opieki" się obejdziemy!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
@do CH - z Serca Jezusa idą dwa promienie: błękitny i czerwony, a nie biało - czerwona flaga Polski.
ponad 1 rok temu / HC
 
@kesja: wolisz Palestynę od Palestyny. Coś z Twoją wiedzą jest nie tak. Są inne drogi i jest przysłowie dla rządzących "jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz". Matka Boża Królowa Polski na pewno nie chce naszej kapitulacji.
ponad 1 rok temu / trzecia_droga
 
Rosja to słowianie czemu byśmy mieli się nie dogadać jak np Węgrzy. Zachód i USA to dla mnie dno moralne lepiej ich zostawić. Za pomoc USA żydzi będą nas doić przez pokolenia i to nie ma żadnego sensu.
ponad 1 rok temu / Jakubek
 
Wypłacanie oznacza potwierdzenie zasadności roszczeń! One są tymczasem nieprawne, zbójeckie i skandaliczne! W imię prawdy nie wolno nam tego zrobić! Możemy zapłacić za "opiekę" Amerykanom, a oni niech z tą kasą robią, co chcą niech nawet dadzą Żydom, ale powinno to być jasne - płacimy Amerykanom, za opiekę mafijną, a nie za wymyślone dyrdymały narodu wybranego.
ponad 1 rok temu / Samanta
 
Polska nie chce opieki USA tylko PIS opieka nie za taką cenę to Ameryce zależy na utrzymanie strefy wpływów w europie nasi politycy tego nie mogą zrozumieć .
ponad 1 rok temu / marbi
 
Zydzi powinni Polsce zaplacic czynsz za wielowiekowa goscine dach nad głową, utrzymanie i ocalenie w II WS .Pozdrawiam
ponad 1 rok temu / Polak
 
Przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy też radziecki. To z Bożą pomocą i teraz może przetrwamy. Może...
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
usrael w Terezinie forsował podpis o reparacjach - bo nie wejdziecie do MATO! weszlismy, gdzie z Moskwą ustalono brak instalacji wojskowych, NIE stworzono strategii obrony tego terytorium, a na ostatek murzyn obama w resecie pozbył się tego jak starych kalesonów! za procenty od żydowskich żądań uzbroimy się po zęby!!! ale agentura rządzi! w opozycji też!
ponad 1 rok temu / odp
 
Trzeba wybrac- albo opieka jankesow i pazernosc żydów albo okupacja rosyjska. Wolę jankesów.
ponad 1 rok temu / kesja
 
Rzad ktory ustapi tym absurdalnym uroszczeniom dokonuje jawnej zdrady stanu i zasluguje na kare smierci za zniszczenie Narodu Polskiego. Jak najszybciej powinnismy wystapic z inicjatywa ustawy specjalnej o zdradzie stanu i zakazie tajnego dzialania poza plecami Polakow w kwestii mienia bezspadkowego. Zadamy odpowiedzi od rzadu polskiego co zrobil i co robi w sprawie ochrony interesu Polskiego Panstwa. Koniec zartow, gdzie jest raport??!!!
ponad 1 rok temu / NieTenJachu
 
A dlaczego zamiast samym się zbroić, liczyć na siebie, mamy pozwalać jeździć po sobie Waszyngtonowi? USA zachowuje się jak bandyta napadając na kraje, które im się stawiają jak Irak i inni. Hańba dla władz Polski za udział w napaści na Irak, rozbiór Serbii i anty-irański szczyt.
ponad 1 rok temu / Margot
 
# 42819 Tak Na wszelki wypadek Do wiadomości Dla tych Co bez zaproszenia Chcą u Nas zagościć To niech wiedzą Że jesteśmy w stanie Budować Własne drony Do samoobrony Oraz naboje wieleostopniowe Do wyjścia w kosmos gotowe. Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol. # 2737 ...Atak... Atakując Polskę Zdegenerowane elity Izraela Doczekały się adekwatnej Odpowiedzi od Narodu Polskiego wzorem Narodu wybranego. Wzorem Narodu wybranego Żądając odszkodowania Za utratę życia podczas Ich jako polskich braci W Polsce przed zagładą Z rąk niemieckich ratowania. . Autor Janwid. March. 08/2019 # 2409? ... Returns ... Polish People for balance Jewish brothers demand Wawel Castle return to them And compensation of 240 billion PLN They will demand from the Jewish brothers Polish bravery spirit return to the Poles. Polish bravery Spirit thanks to whom They have accomplished this What God's God asked for. Author Janwid. Feb.04/2018 # 2406? ...Zwroty... Polacy Dla równowagi Braci Żydów żądania Zamku Wawelskiego zwrotu Oraz
ponad 1 rok temu / Janwid
 
Z opieka czy bez, Polacy beda tak dlugo nekani az wyplaca "odszkodowania" z procentem. A Polskie straty wojny i czasow okupacji powojennej nigdy nie zostana zrealizowane. Swiat jest pod kontrola tych co z ksiezyca na planet Ziemie spadli, bo tam na zimnej planecie wszystko co bylo mozliwe usmiercili i wykradli. RP moze ma rece uwiazane, lecz jakby dzisiaj zyl Jan Ignacy czy Jozef to Polska by ocalala od roszczen bez amerykansko-masonskiej interwencji. W Polsce brakuje glowy myslacej "Bog, Honor,Ojczyzna".
ponad 1 rok temu / Bartek
 
a tak z ciekawości, czy za czasów popissów był w tv przypomniany tubylczej ludności film ,,zakazane piosenki,,???
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
jak to szło we filmie ,,zakazane piosenki,, zdrajco i kolaborancie zostałeś skazany na śmierć , wyrok Podziemnej Polski
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Żaden rząd, żadna opcja, nie ma prawa zdgadzać sie na żydowski szantaż. Bo to jest nic innego jak szantaż! Postępować w myśl prawa: nie ma spadkobierstwa plemiennego! Jeśli nie ma spadkobierców bezpośrednich, majątek przechodzi na rzecz państwa. Tak jak w przypadku każdego innego obywatela. Stop holocaust biznes!
ponad 1 rok temu / naxa
 
Ameryka i tak nas sprzeda,bo dla niej ważniejsza sprawą jest wypuszczenie ruskich na Chińczyka.Tak jak wypuścili Hitlera na Ruskich a potem ruskich na Hitlera. Zawsze wyciągają cudzymi rękami kasztany z ognia
ponad 1 rok temu / Więzień stanu
 
Jezeli publicysta ?Dziennika Gazety Prawnej? Andrzej Krajewski zauważa to może lepiej gdyby stanął w obronie interesów Polski jeżeli ma polskie obywatelstwo w dowodzie? Jakie obywatelstwo mają wołający,że są europejczykami?
ponad 1 rok temu / Kto?
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jak możemy płacić haracz i to jeszcze banksterom? W cywilizowanym świecie i to jeszcze państwie prawa, okupy? Biedakom zawsze wiatr w oczy. A USA w roli sutenera? Tego za wiele od nas żądacie. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / Yamamoto
 
A kiedy Żydzi zapłacą Afryce za handel niewolnikami? Wydrenowali cała zachodnią Afrykę. Mają w tym bardzo duży udział wraz z Arabami. Wyniszczyli całe plemiona. Jest mnóstwo materiałów na ten temat.
ponad 1 rok temu / A kiedy?
 
Rzad ktory podejmie decyzje placenia zydlactwu.......nastepnego dnia nie dozyje....politycznie i oby uratowali swoje zyciw fizycznie,Polacy ich fizycznie rozedra
ponad 1 rok temu / Ela
 
Była taka piosenka cytat z pamięci "zdrada płynie z ust" a w Piśmie jest napisane "po czynach ich poznacie" zdrada, zdrada, zdradzili już wielu i wielokrotne. To po raz kolejny "nasz rząd" i "prezydent" dopuszczają się zdrady Polski na rzecz żydów, ue a teraz do tego dodając usa. My Polacy ponieślismy największą ofiarę II wojny światowej, to my walczyliśmy na wszystkich frontach, to my narazalismy życie by ratować żydów, to nam odmówiono prawa do parady zwycięstwa i długo można by było wyliczać nasze zasługi. A teraz te plugawe żydy, ci niedorozwiniete amerykany chcą od nas jeszcze pieniędzy. A teraz rząd "urabia" nas do tego. "Powstań Polsko skrusz kajdany dziś Twój Tryumf... albo zgon". Lepszy zgon niż niewolnictwo u niemca, żyda czy amerykanów. Jak rozbudzimy inne ciemiezone narody wschodniej Europy to i o tryumf nie będzie trudno. Mamy Chrystusa Króla i pod Jego Znakiem Polska będzie Polską a Polak Polakiem. Z Polski Katolickiej wyjdzie rekonkwista Europy.
ponad 1 rok temu / Kpt. Żbik
 
dlaczego Polska , niech zwracają się do Ukrainy i Białorusi i Litwy przed wojną Polska zajmowała 50 procent ich terytoriów. mamy płacić za Ukrainę Litwę Białoruś i częsc Rosji ?
ponad 1 rok temu / rexrex12
 
Dzis niedziela Milosierdzia. Zawsze mnie zastanawialo, dlaczego na obrazie Jezus Milosiernego siostry Faustyny namalowane sa 2 dlugie barwne wstegi wychodzace z serca. Biala i czerwona. Czy oznaczaja one cialo i krew Jezusa? A moze chodzi tu o barwy polskiej flagi narodowe? Co chcialby Jezus nam powiedziec? Mysle, ze Jezus wyznaje w ten sposob swoja Milosc do Polski. Ale Jak wiadomo do tanca potrzeba dwojga. Z kim ma Jezus tanczyc, radowac? Wydaje sie ich byc coraz mniej. Takich, ktorzy zachowuja przykazania boze. Nie poddaja sie pisowskiemu materializmowi, nowoczesnym pomyslom lewicy i platformy, eutanazji i teczy wiosny,itd. Jezeli rzadzacy nie zawierza narodu polskiego Milosierdziu Bozemu, to Polska zginie. Bo tylko Jezus poprzez plaszcz Maryi moze uchronic Polske przed zakusami zydowskich roszczen. To przeciez Zydzi wydali Jezusa na smierc. Posluguja sie srebrnikami, aby ukryc prawde. Nö bo skad wziela sie nagle Wiosna? Rodacy wszyscy wrocmy do modlitwy. To jedyna droga.
ponad 1 rok temu / CH
 
Trzeba bedzie przygotowac spychacze i najechac sejm jezeli sie tak zeszmaca ...
ponad 1 rok temu / sprawa polska
 
Bezprawna zlodiejska grabierz .jezeli do tego by doszlo mam nadzieje ,ze sejm pojdzie z dymem a ci pseudopolitycy zawisna na latarniach .
ponad 1 rok temu / Kalina
 
Niech żydzi zaczną płacić krajom arabskim za zrabowane ziemie w wyniku choćby wojny 6-cio dniowej. Banda bezczelnych oszustów.
ponad 1 rok temu / Teddy
 
Zaczyna sie urabianie nas Papolaków przez ?nasze? ?polskie? media. W tym wypadku dgp. Gońcie się. Sami wiemy co mamy na ten temat myśleć.
ponad 1 rok temu / Dino
 
"Opieka" Waszyngtonu - efekt ? - uśpiony Polski Duch Narodowy budzi się, i cóż nam mogą zrobić, zrzucą na nas swoje bomby jak np. na Serbię ?, najadą nas ? - i co - aby to pierwszy raz ? były Prusy, były Rusy mogą być i Amerykanie. Obłożą nas sankcjami ? czasy kiedy na półkach sklepowych znaleźć można było tylko ocet przeżyliśmy, i z tym damy sobie radę. Wciąż jeszcze żyją tu wierni synowie i wierne córki Maryi - Królowej Polski. Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko ...
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
Od 1996 roku w przestrzeni publicznej ten temat istnieje. Wtedy padały pierwsze publiczne groźby pod adresem Polski. Co od tego czasu robiły kolejne rządy. Nic, albo my nic o tym nie wiemy, bo ustalenia są nie do przyjęcia.
ponad 1 rok temu / Gsc
 
Decyzja o płaceniu Żydom rzeczywiście będzie wołała o pomstę do nieba. Rządu który ją podejmie NIKT w Polsce nie poprze, taki rząd zaraz upadnie. W żaden sposób nie da się wytłumaczyć biedakom, że mają dobrowolnie płacić bogaczom za nie swoje winy. Takie haracze można nakładać tylko siłą.
ponad 1 rok temu / katarzyna
 
W takim razie dziękujemy! Brońmy się najlepiej sami!
ponad 1 rok temu / Anna
 
Jeśli rządowi USA uda się obrabować Polaków choć z miliona dolarów pod pretekstem żydowskich roszczeń, to zostaniemy obrabowaniu z całego naszego majątku i państwa . "Roszczenia" są nowoczesną forma podboju kolonialnego i grabieży całej własności podbitego kraju . Tu nie istnieje punkt , w którym bandyta , czyli rząd USA, powie : "już się narabowałem dosyć i resztę wam zostawię" . Realizacja "roszczeń" żydowskich oznaczać będzie zagładę Polski i polskiego narodu.Los , który szykuja nam Stany Zjednoczne jest porównywalny tylko z okupacją sowiecką w momencie , gdyby doszło do sowieckiego ataku na zachodnią Europę. Wtedy amerykańskie , atomowe bombardowania Polski unicestwiłyby nasz kraj i naród . Nie ma opcji zgody na grabież pod pretekstem żydowskich roszczeń , ponieważ to jest gra dosłownie o wszystko . Los Polaków pod zaborem rosyjskim był bajeczny w porównaniu z obecnymi zamiarami amerykańskiego rządu wobec nas
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Oprócz USA i Rosji są jeszcze Chiny. Czego pan dziennikarz zapomniał . Recepta to rozwój gospodarczy i 800 rakiet atomowych...Pytanie; dlaczego nie ma różnych podatków w województwach ?! Jak ktoś nie chce być wielki to inni będą go ,,jechać ,wybór należy do Polaków.
ponad 1 rok temu / Peter
 
Z żydami kłamcami się nie negocjuje. Z bandytami amerykańskimi również.
ponad 1 rok temu / nie!
 
Przepraszam, ale co ma wspólnego z tematyką artykułu wizerunek Premiera? Czy narodowa prawica jest narodowa, czy pro-rosyjska? Czy mamy zacząć kolaborować z Rosją przed wyjaśnieniem Smoleńska? Dzięki za taki artykuł. I za parę innych też.
ponad 1 rok temu / Tom Bombadil
 
Dlaczego Tusk obiecał Zydom 65 mld USD? Na to miały być przeznaczone Lasy Państwowe? Polska miała być wyludniona przez konieczność wyjazdu 2-3 milionów młodych Polaków za praca i chlebem - przez wyprzedaż firm?
ponad 1 rok temu / My
 
Możecie nas pocałować w trąbkę - amerykańskie prawo nie ma mocy na terytorium Polski. Koniec i kropka.
ponad 1 rok temu / tom-tom
 
Co za brednie. Nie wiem ile ten Krajewski nad tym myślał. DGP już nas przygotowuje do zgody na żydowski skok na kasę.
ponad 1 rok temu / emk
 
Orban ma możliwość balansowania miedzy mocarstwami ponieważ pozwala mu na to położenie geograficzne Węgry leżą za karpatami. Polska nie ma takiej możliwości. Moim zdaniem powinniśmy prowadzić niezależną politykę rezygnując z protektoratu jakichkolwiek mocarstw a co za ty idzie nie służąc komukolwiek ze świata, co bez opieki Boga jest bardzo ryzykowne. Jedynym warunkiem jest oddanie się przez naród Bogu który nas bezpiecznie poprowadzi. Czyli rezygnacja ze zła tego świata co musi mieć potwierdzenie w ustawodastwie /prawie i oddanie się Bogu i jego woli.
ponad 1 rok temu / Michał
 
Czas isc do szklarza po pieniadze za wybite szyby.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Nie chcemy opieki Waszyngtonu. Bóg sam wystarczy.
ponad 1 rok temu / dkg
 
Rozsądną drogę proponował Tomasz Gryguć - Pan Nikt. PiS wtedy zrobił wszystko żeby zmarnować szansę. Ludzie u władzy winni odpowiedzieć za zdradę i oddać władzę bo nie chcą i nie potrafią obronić Polski.
ponad 1 rok temu / Polak
 
Czy dobrze rozumiem problem? Przed wojną ktoś z polskich Żydów zbudował kamienicę. Potem Niemcy bombardujac Warszawę zrownali kamienicę z ziemią a właściciela zamordowali w obozie koncentracyjnym. Zmarł bezpotomnie. Teraz mamy płacić odszkodowanie obcemu państwu?
ponad 1 rok temu / Czloax
 
?Jeśli chcemy opieki Waszyngtonu, musimy zaakceptować żydowskie roszczenia?. Primo: nie chcemy żadnej "opieki" - albo będziemy samodzielni, albo zginiemy. Secundo: nawet jeśli Amerykanie będą nas bronić w co bardzo wątpię, na ewentualnym konflikcie mniej byśmy stracili. Co za interes płacić ochroniarzowi więcej niż złodziej mógłby ukraść?
ponad 1 rok temu / Janusz
 
Na pohybel waszyngtońskiej masońskiej kurateli!
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Na czym opiera się teza że prawica dąży do zbliżenia z Rosją. Bo ja nie wiem. W sumie żadna opcja nie jest dla nas dobra. Tylko rozgrywanie mocarstw lub izolacjonizm.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
To nie Polacy Żydom,ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze z różnych tytułów.Odsetki karne lecą ! Nie dajmy się ogłupic !
ponad 1 rok temu / Spostrzegawczy
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.