DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Mg: Jezus Chrystus jest potomkiem Dawida, a aktualnie jest też Królem Polski Ergo: Jerozolima dla Polaków.
ponad 2 lata temu / Hmmm
 
Uwazam ze tak czy inaczej Jerozolima nalezy sie Zydom nie Muzulmanom
ponad 2 lata temu / Servus
 
Tom = a jednak istnieje ciaglosc zydowskiego myslenia I wspolne dzialanie przy realizacji tego planu ?
ponad 2 lata temu / pejot
 
@Gm: pytałem o realną podstawę prawną a nie o twoją "opinię"
ponad 2 lata temu / bvr
 
@Gm ale kto jest żydem? Ten kto uznał Chrystusa za króla i zbawcę, czy ten kto Chrystusa odrzucił i uznał że Talmud jest ważniejszy od Tory? Która wspólnota jest winnicą pańską, a która dziczką w tejże? Przypomnę Ci tylko, że chrześcijanie byli sektą w ramach judaizmu i gdy Rzymianie oblegali Jerozolimę wyszli z niej, bo uznali, że proroctwo Chrystusa się spełnia. Co więcej, ci co przeżyli kataklizm a nie uznawali Chrystusa zreformowali tak dalece swoją religię, że utożsamiać ją z judaizmem sprzed zburzenia świątyni i przede wszystkim sprzed zmartwychwstania Chrystusa niepodobna. Dzisiejsze żądania talmudystów wobec Jerozolimy są niczym więcej niż uzurpacją, a stosunek protestantów do talmudystów pokazuje jakie były źródła herezji luterskiej, kalwińskiej i anglikańskiej.
ponad 2 lata temu / empiryk
 
Chiny zapowiedziały budowę nowego Jedwabnego Szlaku . Ta bardziej realna wersja ma właśnie przebiegać jego starożytną trasą przez Bliski Wschód . Chęć zablokowania chińskich planów poprzez zbudowanie amerykańskiej kolonii nazywanej Wielkim Izraelem lepiej wyjaśnia przyczyny wywołania chaosu w tym regionie świata. Ten amerykański zamysł również świetnie tłumaczy wprowadzenie w stan chaosu w dużych europejskich państwach przez falę muzułmańskiej imigracji . Zachowanie rządu USA wobec nas nie pozostawia nam wyboru . 12 grudnia Amerykanie de facto zerwali sojusz z Polską . Jesli rząd PIS-u zgodzi sie na amerkański dyktat , to dokona zdrady i bez problemu zostanie obalony. Oznacza to powrót do kondominuim niemiecko-rosyjskiego w Polsce . Jeśli pisowcy wyśmieją żadania rządu USA , to Amerykanie zerwą sojusz z Polską i przyłączą sie do ataku na nasz kraj,żeby obalić obecny rząd. To również najprawdopodobniej skończy sie powrotem do rosyjsko-niemieckiego kondominium.
ponad 2 lata temu / Mirek
 
@bvr, jesli David i Salomon byli krolami zydowskimi to ich dziedzictwo nalezy do Zydow. Tak jak Wawel do Polakow.
ponad 2 lata temu / Gm
 
@TOM: kto jest legalnym spadkobiercą własności królów Dawida i Salomona i na podstawie jakiego aktu regulującego kwestię rozrządzenia tym majątkiem po śmierci właścicieli i w świetle jakiego obowiązującego prawa?
ponad 2 lata temu / bvr
 
DAWID kupił ziemię od ARAUNY JEBUSYTY i tam jego syn SALOMON zbudował ŚWIĄTYNIĘ JEROZOLIMSKĄ , a więc mamy aspekt WŁASNOŚCI PRYWATNEJ I DZIEDZICZENIA.
ponad 2 lata temu / TOM
 
autor nie pisze jednak jakie stanowisko w kwestii statusu Jerozolimy powinien przyjąć rzymski katolik
ponad 2 lata temu / bvr
 
Autor bardzo delikatnie przedstawil cala sprawe. Przez 2 000 lat realizowali plan I teraz sa o 0,5 milimetra od osiagniecia swojego celu. Jesli jerozolima jest stolica to trzeba odbudowac swiatynie jerozolimska, a zeby to zrobic trzeba zniszczyc meczet alaqsa bo stoi na jej miejscu. A to oznacza wojne z islamem na ktora my tez zostalismy wyslani. Caly swiat cierpi by spelnily sie marzenia szalencow. Jako uzupelnienie przeczytaj artykul hugon hajducki swiatynia jerozolimska a czasy ostateczne.
ponad 2 lata temu / pejot
 
Nie trzeba być żadnym syjonistą, by dostrzec, że Tel Awaiw był taką samą stolicą Izraela, jak Bonn było stolicą Niemiec.
ponad 2 lata temu / sp
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.