Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Jednorożec – program Qlturalny


Odtwórz w YouTube
 
#PRAWICA    #KULTURA    #LEWICA    #AWANGARDA    #UDO    #JEDNOROŻEC    #STYPENDIUM

Awangardowy niemiecki artysta Udo w porywającej rozmowie z redaktorami Grabarzem i Kiełbasą oraz prawicowym publicystą tygodnika „Jest Mu Źle”. Odważny performance i śmiały dyskurs w starciu z wsteczniackim prawicowcem, któremu zawsze jest źle. Przypomnijmy, że prof. Juliusz Kopydłowski już jakiś czas temu w głośnym tekście opublikowanym w czasopiśmie „fuj!art” wprost wyraził potrzebę rozwoju programów stypendialnych dla zagranicznych artystów. Efektem jednego z takich programów jest właśnie instalacja z krzesłami w roli głównej.


DATA: 2015-06-10 10:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Perro andalus me parto jaaaaaaa
ponad 5 lat temu / zouza
 
Świetne!! Coraz bardziej lubię PCh24.pl!!
ponad 5 lat temu / Czytelnik
 
To jest jajko... A tu rozum! To właśnie sztuka!
ponad 5 lat temu / Norbert Polak
 
@Emily: Myślę, że dobrze rozumiesz :) :)
ponad 5 lat temu / kvt
 
Rozumiem, że jest to prima aprilisowy żart? Na to mi wygląda:-)
ponad 5 lat temu / Emily
 
Niech jadą z tym programem do Rosji. Nergalowi się tam nie powiodło, może im się uda. Polska unijna to już nie wyzwanie dla takich ,,artystów,, . W Rosji obaczą, gdzie raki zimują.
ponad 5 lat temu / weronikasiedl[email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.