DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Jarosław Kaczyński na Tik Toku. Apeluje o wsparcie ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra

Jarosław Kaczyński na Tik Toku. Apeluje o wsparcie ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra
Fot. Andrzej Hulimka/FORUM

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nagrał film, na którym zachęca do wyrażenia wsparcia dla projektu ustawy o ochronie zwierząt. Nagranie trafiło na serwis Tik Tok, niezwykle popularny wśród młodzieży i nastolatków.

 

„Piątka dla zwierząt” – to nowa inicjatywa Prawa i Sprawiedliwości, która ma zwiększyć ochronę „domowych pupili”. Jednak jednym z elementów projektu jest także zakazanie hodowli zwierząt na futra, które może być poważnym ciosem dla polskiego rolnictwa. Działania partii rządzącej wskazują, że „Piątka dla zwierząt” jest bardzo ważnym projektem dla tego środowiska politycznego. Udowadnia to choćby nowa akcja w mediach społecznościowych, którą zainicjował sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

#StopFurChallange – to nazwa kampanii internetowej, w której Jarosław Kaczyński jako pierwszy nominował osoby do publicznego wsparcia projektu, który m.in. zakazuje hodowli zwierząt futerkowych. Wśród nominowanych znalazł się premier Mateusz Morawiecki oraz poseł Krzysztof Sobolewski.  

 

„To jest naprawdę potrzebne, dzieje się bardzo wiele złego i musimy, każdy dobry człowiek powinien, poprzeć tą ustawę” – powiedział Jarosław Kaczyński na nagraniu w serwisie Tik Tok, które zamieszczono na koncie Forum Młodych PiS. Szef partii rządzącej nie tylko zachęca do poparcia projektu „Piątka dla zwierząt”. Ważnym elementem kampanii w mediach społecznościowych jest zachęcanie internautów do nagrywania podobnych filmów wspierających inicjatywę.

 

„Chciałbym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom” – powiedział Jarosław Kaczyński na nagraniu opublikowanym w serwisie Tik Tok.

 

 

Źródło: TikTok, wpolityce.pl

WMa

Czytaj także:
DATA: 2020-09-12 13:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ustawowy futerkowy "wyskok" Prezesa zaklada wyzucie z własności prywatnej rolnikow i producentów żywności jedynej dotąd warstwy społecznej w Polsce, w miare niezależnej od państwowego czy korporacyjnego władztwa.
1 miesiąc temu / st
 
to WIELKI BŁĄD PANIE PREZESIE ! Wycofac szybko te ustawe w całości i słuchac fachowców minn ministra Ardanowskiego,ktory jest najlepszym ministrem od początku lat 90-tych.To zbyt skąplikowane , zeby ot tak likwidowac ,a w ustawie sa same nie przemyslane niestety zapisy.Trzeba patrzec w przód i przewidywac. Czy Polske stac na takie ruchy? Ustawa jest nie dobra. Najlepiej to przywrócic min Ardanowskiego.Takich fachowców nie mozna ot tak oddalać ! Chcemy zeby PiS rzadził, a padnie po tym z pewnoscią.Z błędów mozna się wycofać ,póki czas !
1 miesiąc temu / erol
 
niech nagrywa niedługo jego będą nagrywać w sądzie ...
1 miesiąc temu / antyDEMOnkrata
 
Popieram. Nie mylmy zwierząt hodowanych wyłącznie na futra ze zwierzętami, które się spożywa i wykorzystuje w całości. Zwierząt futerkowych się nie je, a chodzenie w dzisiejszych czasach w futrze to totalny obciach, komu to potrzebne poza domniemanym szpanem? Nie mieszkamy na Antarktydzie. To zwykle marnotrawstwo i chciwość. Co z Was komentujących za chrześcijanie jeśli to popieracie? Co do odpadów - a co się dzieje z ciałami norek, to nie odpady? Ich nie utylizują?
2 miesiące temu / TN
 
Obywatel Kaczyński. Tak po kawałku sprzedaje się Polskę.
2 miesiące temu / Kul
 
A ja głosowałem na tych baranów antypolskich
2 miesiące temu / Piotr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.