DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Jarosław Kaczyński krytykuje Konfederację: wykluczam koalicję

Jarosław Kaczyński krytykuje Konfederację: wykluczam koalicję
Fot. Adam Chelstowski / FORUM

Popieranie takich formacji jak Konfederacja to w gruncie rzeczy popieranie Koalicji Europejskiej czyli Platformy Obywatelskiej. To zabiera głosy nam, te głosy może nic nie będą znaczyły i będą tworzyły strefę, która nie jest zdolna do koalicji i ułatwi sytuację totalnym opozycjonistom, z którymi tak ciężko musimy walczyć – powiedział piątek w programie „Sygnałach Dnia” Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

 

Lider partii rządzącej został zapytany o zapowiedzi niektórych przedstawicieli Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, którzy sugerowali, że nie wykluczają, iż po wyborach parlamentarnych zaplanowanych na jesień tego roku ich ugrupowanie wejdzie w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością.

 

To jest formacja - łagodnie mówiąc - prorosyjska, pomijając inne cechy tej formacji. Ta prorosyjskość jest transparentna. My jesteśmy formacją prozachodnią – powiedział Kaczyński. – Nie ma o czym mówić. Definitywnie wykluczam taką możliwość – dodał.

 

Źródło: niezalezna.pl

TK


DATA: 2019-05-24 08:23
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"...My jesteśmy formacją prozachodnią ? powiedział Kaczyński". Doprawdy? Przecież Izrael leży w Azji.
ponad 1 rok temu / xyz
 
Kłamstwa i manipulacja Panie Naczelniku
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Panie prezesie dlaczego mając większość w sejmie i senacie nie uchwaliliscie ustawy zakazującej aborcji ze względów eugenicznych ?
ponad 1 rok temu / Jadwiga
 
Zarzut godzenia w sojusze...już to było...i było nieskuteczne
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Nie któży a właściwie większość nie zauważyła że ZSRR od 28 lat już nie ma. Polskie "elity" nie rozumieją Rosji. Umieją tylko Rosją straszyć. Rosja nigdy nie należała do cywilizacji łacińskiej i nie można jej mierzyć wg standardów zachodnich. Gdyby Dmowski tak myślał w Poznaniu chodzilibyśmy zamiast po alejach Marcinkowskiego na Berliner strasse.
ponad 1 rok temu / PRPR
 
Zapomniał,że bratał się z takim indywiduum jak lepper. Pis prowadzi Polskę na skraj lewackiej przepaści. Rozdawnictwo pieniądzy to czysty socjalnym. Oczywiście rząd może wydrukować dowolną ilość pieniędzy, ale konsekwencje tego będą tragiczne. Nie będę po raz kolejny wytykać wszystkich złych rzeczy, obiektywnie było też kilka dobrych, ale fakt, że nic nie zostało zrobione w sprawie aborcji i zabijania nienarodzonych dzieci powoduje niechęć do głosowania na nich. Te wybory mają bezpośrednio dla Polski małe znaczenie, ale są ewidentnym kierunkowskazem co do wyborów krajowych jesienią. Ważne jest zatrzymanie zboczeńcow czyli po/ko-wiosna, oraz wskazanie pis,że obecny kierunek jest zły, bo nie czarujmy się za wcześnie jeszcze na pełne zwycięstwo konferencji i czystej prawicy. Za długo bolszewik robil papkę z polskich mózgów.
ponad 1 rok temu / Kpt. Żbik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.