DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Szkoda, iż to tylko słowa, jeżeli chodzi o wypowiedź prezesa Kaczyńskiego, rządzą 4 lata, mają sejm, senat, prezydenta, rząd a nie zakazali tęczowych zgromadzeń, marsze lgbt wciąż panoszą się po naszych ulicach.
6 miesięcy temu / cywilizowany
 
Uwierzę Kaczyńskiemu, jak wypowie konwencję stambulską!
6 miesięcy temu / gpm
 
Too lateeeee! Mr Kaczynsky w Chicago wiecej ty nie reach takiego suport!
6 miesięcy temu / Darco
 
zły przykład
6 miesięcy temu / chichot
 
PiS mikogo nie obroni. To banda cwaniaczków i tchórzy. Ci którzy tworzą tą partię dali temu wielokrotnie przykład. Od badań w Jedwabnem prawie dwadzieścia lat temu po ustawę o IPN a to jeszcze nie koniec bo wisi nad nami jeden z największy raketów w historii. Ustawa 447 która jest politycznie usankcjonowanym wyłudzeniem characzu przez jedno państwo na korzyść organizacji nie wchodzące w skład tegoż państwa. I PiS z małym złodziejaszkiem na czele chce bronić rodziny? Czym? Czyba tylko gębą.
6 miesięcy temu / Krzysiek
 
Panie Kaczyński, czas przejść od słów do czynów. Konfederacja była nieudanym pomysłem, ale powinna wam dać do myślenia, wielu jest w tym kraju ludzi wykształconych i umiarkowanych, którym nie zależy na bieganiu do mediów i pustych wywiadach. Jeśli nie zaczniecie bronić Kościoła i chrześcijańskich wartości, wkrótce powstanie alternatywa dla waszej partii - poważna alternatywa, która przejmie władzę w tym kraju.
7 miesięcy temu / Gość
 
I PiS musi wygrac wybory i wygra podobnie jak w ostatnich wyborach ,odsunac dawnych zlodzieji PO,PSL,SLD oraz ta tecze pedalska z Guru Biedroniem.
7 miesięcy temu / Rodak
 
@Druh Ryszard czy w porządku jest jeśli zachodzi nagła potrzeba wprowadzenia jakiejś ustawy dla dobra państwa a oni nie mieli tego w programie i tym się tłumaczą i nie uchwalają potrzebnego prawa? Jeśli nie potrafią reagować na wydarzenia, które się dzieją na bieżąco to znaczy że są nieudolni, lub nie mają dobrej woli, a nieudolnych rządzących nam nie potrzeba, tym bardziej takich, którym brak jest dobrej woli. Potrzeba nam ludzi wyznajacych katolickie wartości, stojących po stronie prawdy, gotowych zawsze bronić Boga, Honoru, Ojczyzny
7 miesięcy temu / Polka
 
Obawiam się że druhna ma całkowitą rację. PiS jest tak samo na usługach masonerii jak PO z tą tylko różnicą że dużo lepiej się maskują w swoich poczynaniach. Zamiast działać wprost przeciwko obywatelom uruchamiają programy społeczne jak np 500+ i ludziom się wydaje że są tacy dobrzy, bo nie rozkradają dla siebie tylko dają ludziom, a tymczasem robią krecią robotę po cichu, lub pozwalają innym ją robić. Dlaczego nie powstrzymają seksedukacji? Dlaczego trzymają w tajemnicy to, że dzięki nowym technologiom dałoby się pozyskać gaz z niedostępnych pokladow węgla i wyprzedają kopalnie? Dlaczego wprowadzają masoński bank do Polski? Dlaczego zamrozili ustawę antyaborcyjną? Dlaczego zniszczyli setki gospodarstw przez durne rozporządzenie żeby wybijać zdrowe świnie tylko dlatego ze w promieniu kilku kilometrów znalazł się chory dzik ASF nie jest groźne dla człowieka zamiast powybijać dziki? Ja głosuję na Konfederację
7 miesięcy temu / Polka
 
Niech może broni tak jak chłopiec z Płocka, to go jego własna pisowska uzbrojona po zęby policja wywlecze jak tegoż chłopca wywlekli . Zrobiliby nawet to samo z kapłanem w tej sytuacji, bo to postkomunistyczny reżim, a nie ,,prawo i sprawiedliwość,, na usługach nowego marksistowskiego proletariatu.
7 miesięcy temu / Weronika
 
Ale KABARET !!! Jeszcze p. Kaczyński "podpiera się" Bp. Jędraszewskim . Szczyt BEZCZELNOŚCI. Może jeszcze "szabelki" mu potrzeba do OBRONY ? Gdzie WYROKI ? GDZIE USTAWY prawne ?
7 miesięcy temu / iskierka
 
A może by tak jeszcze coś w tej sprawie zrobił, nie tylko mówił? No, ale idą wybory...
7 miesięcy temu / Silurus
 
Obronimy Ojczyznę gdy podziękujemy tym, którzy okazję do jej obrony sprzeniewierzyli.
7 miesięcy temu / matkaPolka
 
A'propos: Właściwie dlaczego @Druh Ryszard głosował na PiS w 2015? Przeczytałam wtedy program PiS bardzo uważnie i nie znalazłam w nim ani jednego punktu zgodnego z wiarą katolicką. Dlatego nie głosowałam na PiS. Rozumiem, @Druh nie brzydzi się głosowaniem na zło, /mniejsze/ zło. Czuje się @Druh katolikiem mimo popełnionych karygodnych grzechów wobec Boga i ludzi. Szkoda.
7 miesięcy temu / druhna
 
Czy @Druh Ryszard rozumie Dekalog? Chyba nie bardzo.... Zjednoczona Prawica nie przestrzega Dekalogu. Niech Druh przeanalizuje sobie przykazania.
7 miesięcy temu / druhna
 
@ "druhna". Szanowna Druhna nie potrafi czytać, a może nie potrafi zrozumieć prostych słów druha Ryszarda ? Odnoszę wrażenie, jakoby ideologia odbierała zdolność trzeźwego myślenia i rozumowania. Takie postępowanie narzuca niezbyt korzystne paralele względem wypowiedzi Druhny.
7 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
@Druh Ryszard dalej nie chce przyjąć do wiadomości że Zjednoczona Lewica i Zjednoczona Prawica to dwa różne odłamy masonerii ale MASONERII - antykatolickiego, antykościelnego narzędzia szatana na ziemi. Mają JEDEN i TEN SAM CEL - zawładnąć światem po zniszczeniu Kościoła Katolickiego. Odłamy walczą między sobą o ostateczne zwycięstwo tzw. wojna PiS-PO ale ZAWSZE przeciw katolikom. Poparcie dla dowolnej "Zjednoczonej" oznacza współpracę z szatanem.
7 miesięcy temu / druhna
 
PAP donosi, że szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński zadeklarował dzisiaj, że "nie będzie zgody PiS na adopcję dzieci przez pary homoseksualne". PiS cofa się i przesuwa czerwoną linię obrony wobec ofensywy LGBT?
7 miesięcy temu / cyt
 
Wszyscy którzy pomstują na PiS i jego Naczelnika, niech się zastanowią nad alternatywą dla swoich żądań. Czy - na dzień dzisiejszy - jest jakaś realna siła polityczna w Polsce, która może spełnić te postulaty, ot tak, pstryknięciem palców ? Czy nadchodzące wybory do Sejmu i Senatu wykreują taką siłę ? Sądzę, że w najbliższym czasie nie będzie żadnej siły politycznej w Polsce - poza Zjednoczoną Prawicą - która by chciała i mogła to uczynić. Co do programu Zjednoczonej Prawicy z jesieni 2015 roku, to jeśli dobrze pamiętam, nie było tam, że w przypadku zdobycia władzy w Polsce, wypowiedzą Deklarację Stambulską bądź zdelegalizują aborcję w Polsce. Było w tej deklaracji 15 punktów ale żaden nie dotyczył tych kwestii. Z większości zobowiązań PiS się wywiązał. Więc jeśli Naczelnik Państwa na spotkaniu z wyborcami w Stalowej Woli powiedział to co powiedział, to na podstawie doświadczenia mogę ufać słowom Jarosława Kaczyńskiego. Jest realne zobowiązanie poważnego polityka.
7 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Ale KABARET !!! Jeszcze p. Kaczyński "podpiera się" Bp. Jędraszewskim . Szczyt BEZCZELNOŚCI. Może jeszcze "szbelki" mu potrzeba do OBRONY ? Gdzie WYROKI ? GDZIE USTAWY prawne ?
7 miesięcy temu / iskierka
 
Pan Kaczyński ma nas za durniów.....Zresztą może i słusznie jak widać po rozkładzie głosów w wyborach.
7 miesięcy temu / lolo
 
Kaczyński i jego pachołki, są tak wiarygodne, jak lokata w Amber Gold z gwarancją SKOK Wołomin...
7 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Kpina z Polaków, panie Kaczyński, wpierw lansujecie Biedronia & co w podległych mediach, by gdy koniunktura spada na plecach ks. arcybiskupa grać obrońców przed dewiacją. Brzydko gracie, i niebawem społeczeństwo na PiSie się pozna, choć szkoda że pewnie dopiero po wyborach...
7 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Niech Naczelnik Państwa nie ma nas za głupich. Zapewne nie miał i nie ma zamiaru zarządzić wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej i wstrzymanie finansowania studiów gender na uniwersytetach oraz zakazu aborcji dzieci podejrzanych o wady genetyczne.
7 miesięcy temu / Deokrata
 
Mój głos ma Pan od dawna Panie Prezesie.
7 miesięcy temu / magis
 
Za zakłócanie miru domowego oraz demoralizację i niemoralne zachowanie w przestrzeni publicznej, tęczowe parady homozboczeńców powinny zostać natychmiast zdelegalizowane! Precz z homokomuną neomarksistowskich, tęczowych zboczeńców!!! I dopiero wtedy zacznie się DOBRA ZMIANA!!!!
7 miesięcy temu / Król Artur
 
wolność i prawa odbierją ludzie politycy/rządzący,którzy właśnie uchwalją tysiące przepisów niszczących ludzką wolnośc;jednym z takich przepisów jest istniejąca od 2005 roku ustawa o przemocy w rodzinie,na podstawie której państwo zniszczyło juz tysiące rodzin.Ale pis jako partia lewacka nie zamierza tej ustawy uchylić.
7 miesięcy temu / marek
 
NIE dla fałszywych proroków! Jeżeli ktoś głosi publicznie, że dzieci musi rodzić więcej, a sam dzuieci nie ma. Słuchajmy słów Grzegorza Brauna, jasno głoszącego, kto powinien rządzić w Polsce. Nie dla dewiantów i innych zboczeńców!
7 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
@Ludwik Takie głupoty to można by było mówić, gdyby PiS faktycznie próbował coś dobrze zrobić. A dla nich liczy się tylko władza. I nie ma takiej podłości, której Kaczyński dla tej władzy nie zrobi. Prezes jest na tyle perfidny, że wykorzystuje panoszenie się lewactwa do nabijania sobie głosów, chociaż ma instrumenty, żeby na to nie pozwolić. PiS przed niczym Polski nie obronił, a zrobił bardzo wiele złego. Wiele szkód jest już nieodwracalnych. To co po nam oni? PiS nie jest żadnym mniejszym złem. Jest co najmniej takim samym złem jak PO i lewica. A w wielu przypadkach nawet gorszym, bo zwodzi prawych ludzi.
7 miesięcy temu / Robert
 
16.05.2015 podpisałem petycje obywatelska na Jasnej Górze o zakaz aborcji....
7 miesięcy temu / Tf
 
Trzeba odeprzec?! No to do cholery odpierajcie!
7 miesięcy temu / mewa
 
Wybory zostały wyznaczone na 13 października. Nie jest przypadkowa zbieżność tej daty z datą ostatniego objawienia Maryi w Fatimie, czyli 13 października. Weźmy do ręki różańce i módlmy się za Polskę, za nasze rodziny, małżeństwa, dzieci i młodzież, a będziemy świadkami wielkiego zwycięstwa naszej Królowej, która właśnie w tym dniu zmiażdży łeb szatanowi. To właśnie szatan stoi za ideologią LGBT i Gender. Chce się posłużyć politykami opozycji do wprowadzenia tego dziadostwa w naszym kraju. Nie dajmy się złu i przeciwstawmy się mu modlitwą różańcową!
7 miesięcy temu / Piotr
 
Dlatego nie wypowiemy konwencji stambulskiej, ale co się szkodzi podczepić przed wyborami pod tę anty-lgbt lokomotywę. Pae dusz się zawsze na to złapie.
7 miesięcy temu / tamiko
 
Najbardziej wiarygodni są piszący tu tyrady osądów i przewinień PISu ,moralaliści świętsi od Papieza...bohaterowie klawiatury
7 miesięcy temu / Abberacja
 
Ludwik nie rozsmieszaj mnie.Dobra zmiana okazała sie drobną podmianą
7 miesięcy temu / tyle w temacie
 
# Polak. Jak można ufać człowiekowi, który głosi z sejmowej mównicy, że dzieci musi rodzić się więcej, a sam ich nie ma? Jak można wierzyć człowiekowi, który milczy w sprawie afery "Hiacynt"? A może ową przykładną rodziną jest jego bratanica, która chyba już nie wie który ojciec jest biologicznym dla jej dzieci? A co z konwencją stambulską? Już wypowiedzona?
7 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Oj politycy, politycy ileż to już nasłuchaliśmy się tej waszej mowy-trawy, od której spora część naszego społeczeństwa ma aż "zielono w głowie". Wiarygodnością PIS-u w tej materii będzie wycofanie się z konwencji stambulskiej, tak więc czekamy, czekamy.
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Wy nas tak obronicie,jak bronicie dzieci prawdopodobnie eugenicznie chore,ustawa 447, za to bardzo dobrze ochraniacie marsze lGBT kontrolując i zatrzymując ludzi którzy są przeciw profanacji naszych świętości,żeby była jasność jestem przeciw wybrykom chuligańskim,a w druga stronę to nie działa,jakoś nie widzę by policja zatrzymywała tych ludzi którzy profanuje nasze katolickie świętości. Pozdrawiam
7 miesięcy temu / Kazimierz
 
Jak mozna wierzyc czlowiekowi, ktory klamie wprost w oczy? Nauczylismy sie z przeszlosci rzadzenia PIS I PO, ze oni zmarnowali nam Polske I zycie polskiego narodu. Kaczynski obroni nam rodzine? Przeciez to on dal nam w prezencie lgbt, ktora chce zlikwidowac prawdziwa rodzine. On chce dac nam wolnosc I prawa? Niech on juz lepiej sobie zatrzyma jego prawa I jego wolnosc dla samego siebie. Nasze swietosci to nie sa jego swietosci, bo gdyby to byly jego to by ich na pewno bronil. Natomiast on niszczy nasze swietosci I nas. Kaczynski chce odeprzec atak na nas? To dlaczego nas atakuje przez lgbt?On urzadza nam obrzydliwe cyrki na naszych ulicach I obrzydza nam zycie I prosi o poparcie w wyborach????????????????????
7 miesięcy temu / Polak
 
Ludzie módlcie się za rządzących Polską, a nie atakujcie ich. Najłatwiej jest osądzać innych. Konfederacja wiele mówi, ale w czynach mogłoby to wyglądać tak jak jest to teraz z Partią PIS. Nie wszystko jest tak prosto zrobić jak wam piszącym się wydaje. Partia PIS i jego Przewodniczący JArosław Kaczyński to bardzo dobra Partia po tych wszystkich rządach jakie od 90 roku do tej pory były w Polsce. Trzeba się po prostu za nich modlić , wspierać ich swoją modlitwą i ufać Panu Bogu, że powoli Polska zajaśnieje jako prawdziwy przykład dla świata.
7 miesięcy temu / Ludwik
 
Zacznij już działać a ludzie sami Cię wybiorą
7 miesięcy temu / GR
 
Hahhahah, dobre sobie! Prezes jedno mówi, a drugie robi. Czy ktoś jeszcze w to wierzy??
7 miesięcy temu / Cava
 
@fensys mnie też... Miejmy nadzieję że Konfederacja zdobędzie jak największe poparcie i pis będzie musiał się z nimi liczyć... Kłamcy, kłamcy, kłamcy
7 miesięcy temu / Polka
 
Kaczyński i bronić rodziny!? To ja już z moją uciekam!
7 miesięcy temu / Gosc
 
To tylko przedwyborcze gadanie. Juz ponad 2 lata walczymy z sodomitami na ulicach a Kaczyński nic do tej pory nie zrobił. I teraz nagle zaczyna gadać. Juz dawno powinni przejść do działań a nie wciąż gadać. Oni tylko gadać potrafią a politykę prowadzą taką jak im każe Ameryka i unia.
7 miesięcy temu / Tocky
 
Wstyd, że mieszkańcy takich miast jak Stalowa Wola nadal dają się nabierać na puste PIS-owskie obietnice. Cóż, ludzie oglądają tylko tvpis, wierzą w propagandę partii rządzącej i cieszą się z kolejnych 500+ nie myśląc, że trzeba będzie je z procentem zwracać. Co PIS zrobił w kwestii aborcji, zakazu marszów dewiantów na ulicach, rozliczenia afer finansowych i powstrzymania roszczeń żydowskich? Przez 4 lata nic nie zrobili i nie ma podstaw, by wierzyć, że po wyborach coś się w tej kwestii zmieni. Zmieni się, ale na gorsze, bo 447 czeka na realizację.
7 miesięcy temu / tradycja
 
Podejmijcie obronę, zamiast kapitulować. Obronę na froncie wojny wypowiedzianej niewinnym istotom ludzkim. To jest ta sama walka!
7 miesięcy temu / sp
 
Gdyby PIS naprawde chcial zatrzymac rozwoj planow sodomitow w Polsce toby calkowicie zabronil marszow lgbt
7 miesięcy temu / emigrant
 
W historii przemian po ustrojowych już mieliśmy takiego co to: "nie chciał ale musiał" a ten by "chciał ale w sumie nie musi" - jak do tej pory pokazuje.. Tylko Konfederacja lub ruchy Pro Life
7 miesięcy temu / tak sobie
 
Przez najbliższe dwa miesiące PiS, a właściwie JK, będą patriotyczni, prorodzinni, bogobojni. Ostatecznie to tylko krótki wysiłek i wzmożenie medialne. Po wyborach czeka nas 447, eksterytorialność obozu w Oświęcimiu, imigracja z Bangladeszu i obrona życia i rodziny do szuflady.
7 miesięcy temu / ruler
 
@wierny- Ależ już mamy drugą Holandię, bo nasza państwowa policja bije katolików chcących zatrzymać sodomickie marsze, a samych sodomitów ochrania ogromnymi nakładami.
7 miesięcy temu / krisbac
 
Atak na Jarosława Kaczyńskiego ciąg dalszy.Wstyd katolicy !!!! Gdyby nie Kaczyński w Polsce mielibyśmy teraz drugą Holandie pod względem moralnym.
7 miesięcy temu / wierny
 
Słowa, słowa, słowa... A tęczowa zaraza rozpełza się po całej Polsce pod ochroną policji...
7 miesięcy temu / Ryszard Kubaszk
 
Do Obcy Astronom- Masz rację. I dużo Polaków da się znów nabrać na od nich kłamstwa. Kłamią wciąż w radiu Maryja Oj Rydzyk powinnien coś z tym robić bo sam widzi że Polskę niszczą.
7 miesięcy temu / Gosc
 
To przykre że Kaczyński musi wyręczać prymasa. A co do uwag krytycznych, to polityk musi robić pewne rzeczy powoli, z rozwagą, żeby nie przegrać bitwy czy nawet wojny. Naczelnik musi być szachistą. Brawo dla Kaczyńskiego
7 miesięcy temu / Czesław
 
Zwąchał, że poparcie dla abp Jędraszewskiego się opłaca przed wyborami. Nie z nami te numery panie Kaczyński.
7 miesięcy temu / Romeus
 
Nikt mnie nigdy tak nie oszukał jak PiS.
7 miesięcy temu / fensys
 
Od tej propagandy i kłamstw Kaczyńskiego robi się niedobrze.
7 miesięcy temu / aviomarin
 
do @Tak świetny komentarz, zgadzam się. Temu Panu i jego partii już dziękujemy. Pokazali przez te cztery lata swoje prawdziwe oblicze, dlatego ja też z moją rodziną głosuję na Konfederację. W TVP promują to lewackie zboczeństwo, a do żadnego programu publicystycznego przedstawicieli Konfederacji nie zapraszają, mimo iż w sondażach mają wyższe poparcie niż PSL z Kukizem - żenada. Ale Naród mądrzejszy niż pisowska propaganda.
7 miesięcy temu / ann
 
Uczestniczka pikniku zapytała Jarosława Kaczyńskiego, co zamierza zrobić z tzw. marszami równości. ?My się na to jako Polacy nie zgadzamy? ? mówiła kobieta. Prezes PiS odpowiedział, że gdyby to od niego zależało, sprawa byłaby ?jasna?. ?Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii? ? mówił Kaczyński. ?To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to. W ten sposób, żeby to nie niszczyło polskiej kultury, nie niszczyło polskiego Kościoła. I o to będziemy walczyć? ? dodawał przywódca obozu rządzącego.
7 miesięcy temu / Ana
 
Październik 2016 i "obrona" życia w wykonaniu masonerii pod wodzą Kaczyńskiego. Pamiętamy.
7 miesięcy temu / dość!
 
Ja juz panu w nic nie wierze
7 miesięcy temu / adieu
 
Będzie "bronił" tak, żeby nie obronić. Jak zawsze, jak zwykle.
7 miesięcy temu / opi
 
"Są tacy, którzy chcą odebrać nam naszą wolność i prawa, atakują nasze świętości, podważają to, co jest normalnością." TO NIKT INNY TYLKO NAJLEPSI PRZYJACIELE PANA JAROSŁAWA, SPOD ZNAKU WUJKA SAMA.
7 miesięcy temu / Ryś
 
A co konwencja stambulska Panie Prezesie ? Obrona rodziny? Chyba w wydaniu białostockiej Policji.....
7 miesięcy temu / Leon
 
"Obronimy Polskę, ale obronimy ją wtedy, jeżeli podejmiemy 13 października odpowiednie decyzje". Właśnie dlatego powinno się usunąć ten łajdacko-krętaczy rząd od władzy i wpuścić świeżego powietrza na polską scenę politycznę. Kaczyńskiego wraz z jego świtą krętaczy i ich kumpli zaprzańców powinno się przenieść na przecięntną emeryturę żeby posmakowali co zgotowali polakom przez ostatnie dziesięć lat.
7 miesięcy temu / Krzysiek
 
O tak ?
7 miesięcy temu / Nick
 
A kiedy Jaroław Kaczyńskizadba o wypowiedzenie przez Polske konwencji stambulskiej? Byłby to pierwszy krok w walce z LGBTowcami
7 miesięcy temu / Maria
 
Bajer rumba.
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Panie Prezesie, skoro chce Pan bronić rodziny, to dlaczego nie wywiązał się Pan z obietnicy wypowiedzenia genderowej konwencji Stambulskiej. Mrożenie spraw związanych z obroną życia w TK i komisji sejmowej... Liczą się decyzje - nie puste deklaracje.
7 miesięcy temu / GG
 
Tak, akurat bardzo wiarygodne. To dlaczego przez całą kadencję nie uchwaliliście ani jednej ustawy w tym zakresie ? Dlaczego deprawatorzy i prowokatorzy nie są skutecznie ścigani ?
7 miesięcy temu / Ruben
 
Wybory, czas mydlenia oczu. Kaczyński znów robi to samo.
7 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Mamy okres wyborczy, wiec przypomniał sobie prezesik o obronie rodziny. Po wyborach zapomni, a gdy będą kolejne znowy przypomni sobie o obronie rodziny...
7 miesięcy temu / Wiesław N.
 
jakbym Gomułkę słyszała ,styl i retoryka jest nie do słuchania
7 miesięcy temu / chichot
 
to znaczy 13 pazdziernika zagłosujemy na Konfederację, zgodnie z prośbą Jarosława !
7 miesięcy temu / tak
 
I to są słowa którym należy wierzyć. I człowiek którego słowa nie są jedynie wyborczym frazesami. Obroni rodzinę tak jak obronił dzieci poczęte.każdy katolik powinien 13X zagłosować w obronie jak by to określił JPII cywilizacji...
7 miesięcy temu / "Nienarodzany"
 
A co pan Jarek zrobił, aby obronić rodzinę? Jego partia na aborcję pozwala nadal, prawa zakazującego promocji dewiacji i niszczenia rodziny nie wprowadziła.
7 miesięcy temu / R.
 
4 lata broniłeś nienarodzonych. Marsze sodomitów są chonine przez policję. Ustawa 447 jakby nie istniała. Ale wybory blisko, wiec trzeba rzucić kilka sloganów. Uwarzasz, że lemingi to kupią?
7 miesięcy temu / Miszko
 
Jasne jak słońce panie prezesie...????
7 miesięcy temu / antyPOPiS
 
"Jarosław Kaczyński: musimy bronić rodziny tak jak broni jej abp Jędraszewski". Więc czemu tego nie robicie?
7 miesięcy temu / Janusz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.