DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dostał dyrektywę od Dzieci Wdowy i wykonał co musiał i chciał.
3 miesiące temu / Nautilus
 
W komentarzu miało być Gowina... Skróty klawiaturowe są nieraz zgubne.
3 miesiące temu / Robin
 
Pisi wyznawcy czujni nawet tu. Tylko, czy za darmo?
3 miesiące temu / Pol
 
wracaj do peło.........
3 miesiące temu / zxc
 
Nareszcie zrobił to na co wielu wyborców PiS dawno czekało,dobrze by było żeby resztę tej swojej ferajny zabrał i wrócił do swoich,czyli,UW PO.
3 miesiące temu / Kazimierz
 
Ten człowiek głosował w ramach PO za ustawą o niewolnictwie czyli ustawą nacjonalizującą dzieci czyli ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w katolickiej rodzinie .
3 miesiące temu / aaa
 
Idą trudne czasy "czas zatem wiać " z rządu by załapać się na "konfitury"z bliską ideowo kosmopolityczną ekipą. Jegomość "zaliczył" Unię Wolności,PO, - jakiż to polityk "prawicowy"? ; podobnie jak zachodnia chadecja jest nośnikiem wartości prawicowo-chrześcijańskich a Chiny są demokratyczne!
3 miesiące temu / t
 
Liberał miłośnik gender obraził się na na socjalistów aborcjonistów w walce o żłób. Normalnie nius dnia.
3 miesiące temu / gosczboku
 
wogole to o kant rozbic ci ludzie rozplywali sie w trosce o Polakow pochylali sie nad seniorami babcie i ja tez bieglem na wybory od poczatku solidarnosci i od oszusta do oszusta a teraz to szczyt hanby bo ja juz widze ze to zwykli udawacze wszyscy tam sie nikt z narodu nie przebije owego wirusa stworzyli wszedzie by zlikwidowac upodlic zniewolic wszystkie narody rzadzic strachem smierci zlikwidowac wszystko nawet Boga i jedna wielka kpina w Polsce z katolikow z naszej tradycji oni odpowiadaja za te wczesniej straszne profanacje na ulicach w teatrach przy zapewnionej bezkarnosci kim oni tak na prawde sa to pokazal Giertych Walensa a teraz Morawiecki czyli Kaczynski o tzw opozycji tuskowej to nawet nie warto mowic testuja ciagle Polakow inne narody takze a slysze ze jedynie sa wybrancy pewnego narodu tam nie ma paniki jest obserwacja Jedno wiem ze gdyby byl owy wirus smierci to politycy nie walczyliby na pierwszym miejscu z Bogiem a oni sie przeciez bawia nami
3 miesiące temu / edi
 
To całkiem prawdopodobne.
3 miesiące temu / @Ketonal
 
Gowin chyba więcej już zaszkodzić nie może. To typowy kret w środku "dobrej zmiany"!
3 miesiące temu / Zbigniew
 
Wyszedł z Platformy Obywatelskiej i wróci do Platformy Obywatelskiej a w miejsce Kidawy Błońskiej będzie kandydował na prezydenta z KO. 5 lat ministrowania szkolnictwu wyższemu czy nie są to lata stracone?. Następny poda się Gliński???
3 miesiące temu / Ketonal
 
jednym słowem w Berlinie i Moskwie wystrzeliły korki z szampana... byłemu wicepremierowi dedykuję cytat z Wesela, coś o rogu i czapce...
3 miesiące temu / beret du mohair
 
Teraz czas na tego co to niby,,Kulturą Polską,, się zajmuje, że o przewwietrzeniu i ,,dymach,, w zarządzie muzeum w Oświęcimiu i innych nawet nie wspomnę :D
3 miesiące temu / szpulas11
 
Też mi zamiana. A może w końcu ktoś o polskim pochodzeniu?
3 miesiące temu / 123
 
Moja opinia jest tylko stwierdzeniem faktu. Drażniło mnie jednostajne i do bólu przewidywalne punktowanie PIS-u. Konfederacja za łatwo weszła w rolę małej PO nie dostając nic w zamian. Czy dzwonkiem alarmowym nie powinny być słowa Nitrasa o wspólnym , z Konfederacją , pogonieniem PIS-u? To już było w wyborach w 2001 roku i nie sprawdziło się , mówiąc oględnie. Stanisław Michalkiewicz mógłby przypomniec sprawę.
3 miesiące temu / Mirek
 
W BLESLAWCU PODOBNIE SZPITAL NA JEDNA OSOBE Z WIRUSEM OBUDZCIE SIE NA TA MISTYFIKACJE I FAKTYCZNE USMIERCANIE BO LEKARZY SZPITALI NE MA TYLKO NA TELEFON I MASKI KTORE DOCELOWO NAS ZATKAJA
3 miesiące temu / ZOFIA
 
Pan Gowin jest samoofiarą "zero" koronawirusa w rządzie. Do tego prowadzi albo bezmyślność albo służba obcym. Inaczej nie widać.
3 miesiące temu / Nowak z Nowakow
 
Ty naprawdę uważasz, że to prawica?
3 miesiące temu / @ Tom Bombadil
 
Przyznasz, że 11 posłów niewiele może zdziałać.
3 miesiące temu / @Mirek
 
No to PO PISI-e !!!!!!!!! Zawsze bylem za USA ale teraz sie ciesze poczatkiem konca PISU ! Pisu Morawieckiego !!! Wszyscy ludzie ktorzy byli patriotami i ludzmi rozsadnymi zostali odstawieni na bok a wladze przeieli gowniarze i karierowicze ! Bogo dzieki bo wykazali sie tylko nie kompetecja i wprowadzaniem zamordyzmu . Amen
3 miesiące temu / Kaczor zamordys
 
A ciekawe kto stoi za zabraniem ludziom,65. tysiącom mieszkańców i 120 tysiącom z okolicznych gmin,jedynego szpitala w łomżyi przekształcenie go w zakaźny jednoimienny?
3 miesiące temu / cuekaw
 
"Konserwatywni" "liberałowie" z PO i Konfederacji pewnie rozczarowani, że Gowin nie rozsadził Zjednoczonej Prawicy. A tak dobrze żarło. Może jakiś wywiadzik dla "Sputnika"...?
3 miesiące temu / Tom Bombadil
 
Nie trzeba było dawać Gowinowi tylu dobrych miejsc na listach wyborczych. Jak Emilewicz z Małopolski jako nr 1 w Poznaniu. PiS wolał Gówna niż M. Jurka to teraz ma ość w gardle.
3 miesiące temu / Robin
 
Wreszcie.
3 miesiące temu / Małopolanin
 
Żadna strata!! Utrwalacz ideologii Lgbt na wyższych uczelniach
3 miesiące temu / Darius
 
Niech Govin lepiej w ogóle odejdzie z pisu bo ciągle wszystko mu nie pasuje...
3 miesiące temu / eee
 
Jeśli sie dobrzez zastanowimy , to widzimy , że błąd Konfederacji polega na błędnym rozpoznaniu , kto jest jej głównym przeciwnikiem. Konfederacja jest partia na okres po PIS-ie, ponieważ wtedy otworzy sie dla niej okno możliwości . To oznacza , że jednak jej głównym przeciwnikiem jest PO i PSL , które w tej sytuacji będą siebie przedstawiać jako kandydatów na znających receptę na wyprowadzenie Polski z PIS-owskiej katastrofy. Zdaje się , że rząd USA robiąc manewr Gowina , przewiduje , że PIS tak czy owak nie utrzyma się u władzy.
3 miesiące temu / Mirek
 
WRESZCIE się odsłonił i ujawnił cele. Fałszywy koalicjant zawsze porzuca w najgorszym momencie. Całkowita kompromitacja polityka, profesora, człowieka. ZMOBILIZOWAĆ KONFEDERACJĘ ABY USUNĘŁA ZE SWOICH SZEREGÓW TAKICH SAMYCH G. TYLKO WRZESZCZĄCYCH W DRUGĄ STRONĘ OBŁĘDU, TYCH RZEKOMO NAJCZYSTSZYCH, PURYSTÓW! I JEDYNIE KOALICJA Z UCZCIWYMI ZWOLENNIKAMI KONFEDERACJI DAJE SZANSĘ PRAWICY NA PRZETRWANIE. USUNIĘCIE tzw PATRIOTÓW-PURYSTÓW z PIS I KONFEDERACJI MOŻE COŚ DAĆ. Ale oni ssą fundusze z zasobów zwanych WIELKIE WYMIONA, jak to robią inni jedynie oświeceni. CZY MAMY DUCHA ABY ZWALCZYĆ ODRZUCIĆ KŁAMSTWO? KTO NAM GO WYPROSI?
3 miesiące temu / DeTruth
 
Samodzielnie Gowin nic nie znaczy. Nie ma nic do powiedzenia, nie posiada pogladów ,jest zwyczajnie nieudolny, i nie daje żadnego poparcia itd. Struktura Zjednoczonej Prawicy została narzucona Jarosłąwowi Kaczyńskiemu przez amerykańskich i żydowskich protektorów jako zawór bezpieczeństwa. Obecny manewr Gowina jest dalszym zaciśnieciem pętli na szyi PIS-u przez amerykańskiego sojusznika.Być może amerykański sojusznik na serio chce zdemontować obecny rząd w Polsce , ponieważ Gowin+Kamysz+Budka dadzą im dosłownie wszystko po naszym trupie. Z drugiej strony chyba to samo zrobi ekipa PIS-owska wiedząc o tej ewentualnosci.Teraz jest jasne , że pismo o rozmowach Jazgerdiego z Chodorowiczem podesłała Stanisławowi Michalkiewiczowi sama ambasada USA w Warszawie. Niestety muszę to napiasać , ale Konfederacja nie zdołała wznieść swojego uczestnictwa w życiu publicznym na poziom polityki i w ciągu ostatniego pół roku chcąc nie chcąc była tylko narzędziem innych
3 miesiące temu / Mirek
 
@Tytus Do tego za te 200 miliardów dolarów to dobiero będzie można wykupić mienia w Polsce!
3 miesiące temu / aaa
 
Do Pana Pawła: Mnie żona daje zupę bez soli, ale trzymam się, na razie. Gorzej, co zrobić z takim rządem, który od dawna ma wiele wad, a lepszej alternatywy brak. I z bardzo bardzo chyba ogłupionymi rodakami akceptującymi od lat "dokonania" antypolskich rządów. Na pewno trzeba wierzyć w Pana Boga i starać się żyć Pismem Świętym. A teraz biskupi i księża zabraniają chodzić nawet do pustych kościołów. Ja nie lekceważę nawet tej kłamliwej histerii. Chodzi mi o ogromne kościoły, z których księża, czego byłem świadkiem, wyrzucają 15 osób.
3 miesiące temu / Jarosław
 
Kto wie co mu obiecano w Izraelu - może teraz się usunie, a później zostanie królem? Widać, że Polsce "dobra zmiana" przechodzi na ręczne sterowanie krajem - wchodzimy w etap surowości w stosunku do "mniej wartościowego" polskiego narodu. Po przymusowej kwarantannie nastąpi dla wybranych czas złotych żniw, za bezcen wykupowania polskich firm i wysoko oprocentowanych pożyczek pod zastaw politycznych ustępstw i najcenniejszych zasobów państwa. Gowin będzie teraz wygodnie grał obrońcę przedsiębiorców i zdrowia narodu.
3 miesiące temu / Tytus
 
Miła informacja. Nie ma ludzi niezastąpionych, zwłaszcza w kręgach kręgów.
3 miesiące temu / Jakaż to
 
Ręce opadają,jak mi żona dzisiaj poda za słoną zupę ,dam jej list rozwodowy...
3 miesiące temu / Paweł
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.