DZIŚ JEST:   29   LUTY   2020 r.

Św. Roman, opat
 
 
 
 

Janukowycz: to ja jestem prezydentem. Rosja pomoże?

Janukowycz: to ja jestem prezydentem. Rosja pomoże?
Wojciech Artyniew/Forum
#ROSJA    #AUTONOMIA KRYMSKA    #TATARZY    #KRYM    #JANUKOWYCZ    #ROZPAD    #UKRAINA    #PREZYDENT    #ROSJANIE    #LEGALNOŚĆ

Wiktor Janukowycz przesłał do mediów oświadczenie w którym utrzymuje, że nadal uważa się za legalnego przywódcę Ukrainy. Dodał też że zwrócił się o pomoc do Rosji...


„Tak jak wcześniej uważam się za legalnego prezydenta ukraińskiego państwa, wybranego nieskrępowaną wolą obywateli Ukrainy” - napisał Janukowycz w oświadczeniu przesłanym do rosyjskiej agencji Interfax.


„Zostałem zmuszony prosić władze Rosyjskiej Federacji o zapewnienie mi osobistego bezpieczeństwa od działań ekstremistów” - czytamy w oświadczeniu Janukowycza. „Niestety wszystko co dzieje się w Wierchownej Radzie Ukrainy nie ma legalnego charakteru. W tej sytuacji, oficjalnie informuję o swojej determinacji, by do końca walczyć o wypełnienie kompromisowych ustaleń w kwestii wyjścia Ukrainy z głębokiego kryzysu politycznego”.


„Staje się już oczywiste, że naród Ukrainy na południowym wschodzie i Krymie nie przyjmuje bezwładzy i faktycznego bezprawia w kraju, kiedy szefowie ministerstw wybierani są na placu” - pisze Janukowycz.


Obalony przywódca oświadczył również, że jakiekolwiek rozkazy wydawane organom bezpieczeństwa, aby włączyły się w rozwiązanie wewnętrznego konfliktu na Ukrainie, będą uznane za przestępstwo. Zwrócił też uwagę, że opozycja nie wypełniła porozumień zawartych z nim, w obecności ministrów spraw zagranicznych: Polski, Niemiec i Francji.


 

kra

Polskieradio.pl


DATA: 2014-02-27 11:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Uzgodnienia z Janukowyczem należy traktować jak uzgodnienia terorysty który grozi śmierciom zakładników a psychologiem który wszystko obiecuje aby uwolnić zakładników. Janukowycz połknął rybkę, ale ości nie pogryzł.
ponad 6 lat temu / krzysztof
 
JANUKOWICZ będzie prezydentem Rosyji Putynjuż zmęczony i namaścił Janukowicza naród rosyjski jest zachwycony chwała PUTYNOWI
ponad 6 lat temu / Jelcyn
 
Naród wybrał, aby należycie i rzetelnie sprawował w jego imieniu władzę, ale jak nie sprawuje tej władzy w imieniu Narodu to jakoś dziwnie stołki przykleiły się do tyłka władcom czy to na Ukrainie czy patrząc na nasze polskie podwórko, że uważają się ciągle wybrańcami mimo że pokazali się niegodni. To są politycy bez honoru, bez wstydu.
ponad 6 lat temu / Sylwester
 
@DNA Tak sie sklada, ze koktajle molotowa od dwoch miesiecy rzucali ci z majdanu. Zadna propozycja nie byla dla nich wystarczajaca poza "wladza zupelna". Tak sie sklada, ze milicjanci / policjanci zgineli w podobnej liczbie co "majdanisci".
ponad 6 lat temu / gaugan
 
Faceta wybrano demokratycznie a nastepnie przy uzyciu chocby pieniedzy z zachodu (vide sprawa filmiku z mloda Ukrainka) zrobiono przewrot. Polska powinna trzymac sie z daleka od tego wszystkiego niestety pcha sie tam, zeby zalatwiac interesy w imieniu plemienia zony Radoslawa Sikorskiego. Szczytem wszyustkiego bylo przedstawianie przez media rezydencji panstwowych jako rezydencji Janukowicza. szatan na imie ma KLAMSTWO. A kto tu klamie widac z dalek.
ponad 6 lat temu / gaugan
 
Jest legalnym prezydentem zabójcą.
ponad 6 lat temu / DNA
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.