DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zjednoczona Lewica "ZP" zawsze "nie chce otwierać nowych frontów" kosztem dzieci, wdów, sierot i ludzi niespełna rozumu zagonionych przez siebie do niewolniczej pracy. Przez kolejne 4 lata Zjednoczona Lewica Kaczyńskiego doprowadzi do śmierci tego czegoś co jeszcze nazywa się Polska.
ponad 1 rok temu / kruc
 
@Druh Ryszard: Wobec tego chcesz likwidacji Polski, przekazania jej pod żydowsko - niemiecko - rosyjską okupację, potępienia dusz dzieci i dorosłych nieświadomych wprowadzanego przez PiS zła. Czekasz aż wszystko się zawali. Gratuluję głupoty.
ponad 1 rok temu / iwo
 
Przeczytałem z wielką uwagą wypowiedź Księdza profesora Bortkiewicza, zamieszczoną w Waszym portalu. On tam również wypowiada się na temat Konwencji Stambulskiej sugerując, że Zjednoczona Prawica nie chce przed wyborami otwierać nowego frontu walki ze "starym". Naród chce na chwilę spokoju a nie ciągłych niepokojów społecznych. Dalej, Ksiądz profesor jest przekonany, że po wygranych wyborach parlamentarnych na jesieni 2019 roku, Zjednoczona Prawica wypowie tą umowę międzynarodową. Ja w zupełności zgadzam się ze stanowiskiem Księdza profesora Bortkiewicza i też daję Zjednoczonej Prawicy czas do jesieni bieżącego roku. Jeśli obóz "Dobrej Zmiany" - po wygranych wyborach parlamentarnych - dalej będzie zachowywał się jak struś, to niestety straci moje zaufanie a w konsekwencji mój głos. Co do redaktora Pospieszalskiego, to jako wytrawny i doświadczony publicysta polityczny powinien wiedzieć, że w ciągu czterech lat nie można naprawić całego zła z trzydziestu lat PRL Bis
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
Kto jeszcze zaprzecza istnieniu prawdziwego systemu POPiS rządzącego Polską jest beneficjentem systemu zła, kłamcą i oszustem.
ponad 1 rok temu / gaster
 
Przy okazji chwalenia się przez Morawieckiego i Kaczyńskiego realizacją postulatów Agendy 2030 pisałam o konieczności wypowiedzenia Konwencji Stambulskie, bo to się łączy z Agendą, skoro rządzący socjaliści chwalą się Agendą to trudno oczekiwać, że wypowiedzą Konwencję. Dobrzy są w pyszczeniu przed wyborami pod publikę a działają przeciwko narodowi.
ponad 1 rok temu / finka
 
Dam im czas do wyborów parlamentarnych. Jeśli po nich nie wypowiedza konwencji stambulskiej, traca mój głos.
ponad 1 rok temu / admirał
 
W przeciwieństwie do tych ciepłych kluch w sejmie, Pan Jan Pospieszalski zasługuje na szacunek. Panie Janie chylę czoło i życzę siły, wytrwałości i wielu ludzi, którzy będą dla Pana wsparciem!
ponad 1 rok temu / szacun
 
PiS ideologicznie jest partią lewacką i tego nie zrobi.Do władzy muszą dojść środowiska katolicko-narodowe.
ponad 1 rok temu / marek
 
Brawo, Panie Janie!
ponad 1 rok temu / Frondo z Krainy
 
To się nazywa "moralność sytuacyjna". Taki typ moralności jest szeroko opisany w Talmudzie, który dla żydów jest ważniejszy niż Biblia. Np na pytanie "Czy żyd powinien ratować goja tonącego w szabat? " pada odpowiedź: "tak, jeśli nie ratowanie goja mogłoby żydom zaszkodzić." Tu jest podobnie. Politycy milczą, gdy powinni działać zgodnie ze swoim sumieniem. Gdy dochodzi do ich świadomości wiedza, że brak działania im zaszkodzi, wtedy protestują i krzyczą wszyscy. Ale nie dla uniwersalnego dobra, ale wyłącznie dla swoich partykularnych interesów.
ponad 1 rok temu / PM
 
To nie jest tylko kwestia rodziny czy moralności, to jest głównie pokłosie działania zasady BMW mierny, bierny ale wierny. Zasada BMW obowiązuje w naszym kraju od co najmniej 70 lat i ŻADEN czołowy polityk jej nie może zmienić gdyż obawia się albo prowokacji i zdrady albo konkurencji. Aby tę zasadę zmienić, potrzebne jest wzajemne zaufanie. Należy zauważyć, że byli tzw. komuniści mają do siebie zaufanie np Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz, natomiast STYROPIAN nie ma do siebie zaufania zarówno po stronie PO Schetyna, Tusk, Niesiołowski, jak i po stronie PIS Marcinkiewicz, Kamiński, Giertych
ponad 1 rok temu / Bez emocji.
 
Jeszcze raz pytam: Czym PIS rożni się od PO w kwestiach rodziny i moralności ?
ponad 1 rok temu / nik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.