DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Jan Pospieszalski: Zjednoczona Prawica może powtórzyć błędy zachodnich chadeków

Jan Pospieszalski: Zjednoczona Prawica może powtórzyć błędy zachodnich chadeków
Fot. forumgwiazd.com.pl/ Forum

Mimo oparcia na katolickim i konserwatywnym elektoracie, Zjednoczona Prawica jest na najlepszej drodze, by powtórzyć wszystkie błędy zachodnich chadeków – tak ustępstwa obozu rządzącego wobec tęczowej rewolucji komentuje Jan Pospieszalski na łamach „Gazety Polskiej”.

 

Pospieszalski w swoim felietonie opisuje przypadek popularnej pisarki J. K. Rowling, która została wyklęta z postępowego środowiska za wstawienie się za pewną brytyjską kobietą w konflikcie z „osobą trans”. Myśląca jeszcze kategoriami poprzedniej feministycznej rewolucji pisarka nie dostrzegła, że „mądrość etapu” przeskoczyła na zupełnie inne tory, a walka o rzekome wyzwolenie kobiet jedynie przetarła szlak dla pochodu tęczowej mniejszości. Tym samym autorka serii książek o Harrym Potterze stała się ofiarą kultury wymazywania (ang. cancel culture). Jej twitterowe konto zalała też fala pogróżek i hejtu.

 

„Jak wiemy z historii, żarłoczny smok rewolucji jest nienasycony, domaga się ciągle nowych ofiar (…). U nas, gdzie po jednej stronie jest milcząca większość, po drugiej aktywiści neomarksistowskiej seks-rewolty, niezrozumiałe jest to, że w krajach, które pouczają nas o praworządności i tolerancji, toczą się wewnątrz wyzwolonych mniejszości aż tak wściekle agresywne wojny” – pisze autor programu „Warto Rozmawiać”. „To jest dewastacja ładu społecznego – wojna wszystkich ze wszystkimi” – zauważa.

 

„Nieświadomość, naiwność i brak rozpoznania zagrożenia przez polityków rządzącej większości (co widać choćby w ich wypowiedziach dotyczących konwencji stambulskiej) sprawia, że mimo oparcia na katolickim i konserwatywnym elektoracie Zjednoczona Prawica jest na najlepszej drodze, by powtórzyć wszystkie błędy zachodnich chadeków” – podkreśla Pospieszalski.

 

„Polecam więc rządzącym, parlamentarzystom i ministrom Kancelarii Prezydenta lekturę znakomitego, zwięzłego opracowania pt. „Utopia tęczowej rewolucji, 10 pytań, 100 argumentów”, przygotowana przez Centrum Życia i Rodziny, autorstwa Agnieszki Marianowicz- Szczygieł. Kompetentna, bogato udokumentowana broszura została rozesłana do posłów, dziennikarzy i liderów opinii. Zawiera najważniejsze informacje dotyczące tego najpoważniejszego konfliktu, w jakim przyszło nam uczestniczyć. Lektura obowiązkowa” – wskazuje.

 

 

Źródło: Gazeta Polska

PR

 

***

 

 

Zwolennicy ideologii gender oraz LGBT podważają najbardziej podstawowe wartości i cechy takie jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo czy płeć. Dokąd zaprowadzi nas tęczowa rewolucja, której jesteśmy świadkami? W jaki sposób odpowiadać na tezy i manipulacje aktywistów LGBT? Co jest największym zagrożeniem dla ładu społecznego i prawnego? Na te i inne pytania odpowiedź można znaleźć w publikacji „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów”.

 

 

Broszurę Centrum Życia i Rodzinny przeczytasz TUTAJ

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-09-04 08:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Coś mi się zdaję że Pan Pospieszalski jest na najlepszej drodze do tego by wylecieć z TVP, za krytykę PiSu! Wylecieli już za to Wojciech Cejrowski i Zenek Martyniuk więc on może być następny w kolejce! A do tego że PiS w rzeczywistości nie jest prawdziwą prawicą a jedynie za taką uchodzi chyba nikogo tu przekonywać nie muszę bo wszyscy od dawna to widzą, przynajmniej użytkownicy tego portalu.
2 miesiące temu / Adrian2000
 
Kasa, kasa, kasa. To staropolskie zawołanie jest w stanie pokonać prawie każdego polskiego konserwatystę i patriotę.
2 miesiące temu / Tom Bombadil
 
Jaki Episkopat tacy rządzący. Jaki Kościół taki kraj. Jest kilku prawdziwych Arcykaplanow tak jak i kilku prawdziwych polityków. Pasowałoby żeby środowiska katolickie ogłosiły szturm na niebo np Pompejańska w intencji ojczyzny. Jak nam Bóg nie pomoże to kto?
2 miesiące temu / Rycerka
 
Ja bym powiedział, że nie tyle "może powtórzyć" co po prostu z całą premedytacją powtarza. Inaczej mówiąc jest u nas realizowany scenariusz, który został już z powodzeniem przećwiczony np. w Hiszpanii.
2 miesiące temu / abc
 
Nie powtórzy. W domu głosowało trzy osoby na PIS, w ostatnich jedna w przyszłych żadna.
2 miesiące temu / anonim
 
ludzie myślą, że chodzi o wyrozumiałość, tolerancję etc. a tu jest rewolucyjna banda, która nie bierze zakładników, szybko ustawia pod murem na rozstrzelanie również tych z szeregów lgb.. którzy jakimś cudem znajdują opamiętanie i przejrzenie na oczy. JKRowling po prostu zauważyła, że jest coś takiego jak płeć biologiczna i ma znaczenie
2 miesiące temu / m
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.