DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy zycie czekajacego na przeszczep jest przyjemniejsze niz starszego,przeciez to sa ludzie mocno zniszczeni choroba.W tej calej "ekonomi eutanazji" chodzi o latwiejsze pozyskiwanie narzadow do przeszczepow dla bogatych schorowanych.Rokefeler mial 6 przeszczepow serca!!!
8 dni temu / Ell
 
Było. Już w III Rzeszy było życie niewarte życia i koszty utrzymania psychicznie chorych ludzi, którzy są bezwartościowi. Tak, eutanazja jest ekonomicznie uzasadniona. Problem w tym, że są jeszcze inne aspekty oprócz ekonomicznych które należy brać pod uwagę, a takie tutaj nie były brane. Ale tak się dzieje w królestwie boga Mammona.
8 dni temu / trooper
 
A co jak ktoś "polubił" swoje cierpienie/krzyż ? czy wtedy egzekucja ?
8 dni temu / qwe
 
@krakusik Nie są zdolni udowodnić swojej niewiary ? Pfff...Za to ty jesteś w stanie udowodnić istnienie Boga : Twoja wiara jest ''prawdziwa'' a ich niewiara jest nieprawdziwa... Cóż za pokrętna ''logika'' Ci są naukowcami a tamci już nimi nie są. To ciekawe. Kim ty niby jesteś aby to oceniać, samozwańczy ''ekspercie''od wszystkiego ? Kto nie jest z nami jest przeciwko nam prawda ? Ten sam argument podnosi lewactwo. Zalatuje pychą z twojego wpisu... Z Bogiem.
8 dni temu / Zeus ex
 
Wobec tego należy wybić większość zwoerząt ponieważ jakość ich życia jest na pewno nie satysfakcjonująca i wszystkie zjeść aby uniknąć nieekonomicznego marnotrastwa
8 dni temu / ProBro
 
To jest kontynuacja hitlerowskiej akcji T4
8 dni temu / pantam
 
Mówienie o tych ludziach, że są naukowcami to gruba przesada. Statystyka i arkusz kalkulacyjny, to nie dowód na to, że ktoś ma coś sensownego do powiedzenia. Warto może żądać od tych oświeconych odpowiedzi na pytanie: A co z życiem wiecznym? Ich potencjalna deklaracja, że są niewierzący tylko ich ośmieszy w oczach nauki, gdyż nawet swojej niewiary nie są zdolni udowodnić. Jaka więc jest wartość ich argumentacji? Jest bez znaczenia... Pachnąca siarką...
8 dni temu / Krakusik
 
Ludzie psychicznie chorzy są na tyle chorzy by ich uśmiercić z tego powodu i na tyle zdrowi by o tym zadecydować.Ot logika.
8 dni temu / kasiakasia
 
Zatem zacznijmy "poprawiać" jakość życia od tych "naukowców". Popadało im te te ich szatańskie mózgi. Zastosowanie względem nich eutanazji będzie stosowne.
8 dni temu / CZASY KOŃCA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.