Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

ZOBACZ VIDEO

Jaki był dla Kościoła rok 2018? Czy kolejny rok przyniesie następne zmiany?


W noworocznym odcinku programu „Ja Katolik” Krystian Kratiuk przypomina najważniejsze wydarzenia roku 2018 w Kościele powszechnym oraz w Kościele polskim. A co wydarzy się w przyszłym roku?

 

 

Portal PCh24.pl można wesprzeć przekazując datek na konto: 

55 1680 1062 0000 3000 2577 2924

 

 

 

Zdjęcie kard. Marxa (miniatura): Wolfgang Rouck/Wikimedia

 

 


DATA: 2019-01-07 06:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Obama wspomniany w filmie jest wybrany przez elity na Antychrysta i pojawi się już niedługo w odmienionym nieco wyglądzie by zwieść jeśli to możliwe wszystkich, szczególnie chrzescijan i katolików.
5 miesięcy temu / Za Jezusem Chrystusem
 
Warto UPRZYTOMNIĆ SOBIE, że nie jesteśmy widzami w kinie i patrzymy na film pt.>Kościół< z gatunku horrorów. Pytanie co przyniesie następny ROK ? Jest NIESTOSOWNE. To tak jakby pytać >chorego< czy przeżyje. Podobnie >dawkowanie< wiedzy , która przeraża i powoduje zgorszenia nie jest rozwiązaniem PROBLEMU dla wielu katolików patrzących na planowe NISZCZENIE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO i utratę WIARY PASTERZY. Potrzeba większej ODWAGI prawdziwie katolickich mediów do określenia SYTUACJI w jakiej znalazł się Kościół, przyczyn ODSTĘPSTWA a przede wszystkim GŁOSZENIA PRAWDY o tym co się stało. Drzwi do piekła stoją otworem. Jak pisze Ks. Tim Joseph mamy >Wielką Apostazję
5 miesięcy temu / iskierka
 
Szkodnik, modernista marx. Ave!
5 miesięcy temu / ave
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.