Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2019 r.

Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Jak zwykle to Kościół miał rację! ZOBACZ VIDEO


Kościół Katolicki jest Oblubienicą Chrystusa, tą, dla której On złożył w ofierze swoje życie. Sakrament małżeństwa jest odzwierciedleniem tej relacji pomiędzy Chrystusem a Jego Oblubienicą, a więc kiedy Autor tego sakramentu mówi o tym, że mężczyzna jednoczy się ze swoją żoną i oboje stają się jednym ciałem, wówczas nasz Przenajświętszy Pan przedstawia naturę tego, czym jest Kościół - jest Chrystusem tutaj na ziemi, jednym ciałem, nierozłącznym, jednym w tym samym.

 

Film opublikowany dzięki uprzejmości ChurchMilitantTV.

 

Polskie napisy po włączeniu.


DATA: 2018-01-12 09:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Rewolucja seksualna nie udałaby się, gdyby nie dobrze przygotowany do niej grunt. Tym gruntem są "państwa dobrobytu", czyli budowanie socjalnego raju na ziemi. W "państwie dobrobytu" jednostka nie musi ponosić odpowiedzialności za swoje błędy, gdyż inni ją ponoszą. Np. emerytury. To cudze dzieci będą mnie utrzymywać na moją emeryturę, nie moje. Tylko w takim prawodawstwie można pozwolić sobie na nie posiadanie dzieci, rozwody, dzieci nieślubne itd., gdyż państwo te wszystkie "zdobycze" chroni ustawowo z pieniędzy pod przymusem zabieranych wszystkim. Także tym, którzy chcą słuchać Kościoła i mieć więcej dzieci. Najgorsze jest jednak to, że obecnie Lewiatan (państwo) nie tylko pozwala nie nieodpowiedzialność seksualną, ale też wprost pożera dzieci rodzin wielodzietnych poprzez działalność różnych Jugendamtów, edukację seksualną, piętnowanie wielodzietności jako zagrażającej ludzkości (maltuzjanizm) i inne patologie. Jeszcze moment, a Lewiatan nakaże antykoncepcję.
ponad 1 rok temu / aaa
 
do beta: napisy trzeba sobie włączyć w ustawieniach
ponad 1 rok temu / Terezjusz
 
Żeby włączyć napisy trzeba kliknąć taką ikonkę karteczkę na dole, po lewej stronie paska narządziowego (przy napisie YouTube). Po najechaniu myszką pojawi się tekst "Napisy"
ponad 1 rok temu / Zbyszek
 
gdzie te polskie napisy?
ponad 1 rok temu / beata
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.