Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Jak zostać oblubienicą Chrystusa? Św. Hildegarda I KOBIETA W KOŚCIELE #2


Odtwórz w YouTube
 

Zapraszamy na kolejny odcinek programu Kobieta w Kościele, poświęcony św. Hildegardzie.


DATA: 2020-10-07 14:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy i kiedy s. Hildegarda była KANONIZOWANA i została świętą? To w jaki sposób realizują współcześnie swoje powołanie zakonne siostry ze zGROMADZENIA św. Hildegardy w Niemczech budzi zdumienie od relaksacji po ziołolecznictwo i inne terapie. Pełen marketing. Ciekawy jest też wątek WIEDZY i jej źródeł. U nas w Polsce mieliśmy Ks. Klimuszko , który pozostawił liczne niepokojące pytania dotyczące rozeznania duchowego a także wielu następców i bioenergoterapeutów. Tytuł : Św. Hildegarda i Kobieta w Kościele jest jak na dzisiejszy czas TAKŻE NIEPOKOJĄCY.
27 dni temu / iskierka
 
Oblubienicą w Kościele są wszyscy wierzący...
27 dni temu / Jaś Staś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.