Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

Jak zaprowadzić muzułmanów do nieba? Odpowiada ks. Guy Pages [VIDEO]


Jako chrześcijanie nie możemy pogodzić się z tym, że ktoś sam siebie skazuje na potępienie dlatego, że nie zna Pana Boga. Jak więc nawracać muzułmanów? O swoich doświadczeniach w pracy misyjnej opowiada ks. Guy Pages.


DATA: 2018-10-22 07:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardzo dobry wywiad, bardzo madre slowa tego ksiedza!
5 miesięcy temu / Muelhausen
 
We Francji biskupi katoliccy biorą udział w otwieraniu meczetów. Kto stworzył opinię, że nawracanie muzułmanów stało się niemodne?
5 miesięcy temu / Rys
 
Nie trzeba.Muzułmanie mają swoje niebo.
5 miesięcy temu / nn
 
Jak zaprowadzić muzułmanów do nieba? Otóż potrzebne nam będą: Skrzydła za plecami, solidna karabela w dłoni, szyszak, kopia (najlepiej tradycyjna, o długości ok 5 m.), przydałby się koncerz lub tasak pod lewym kolanem, no i oczywiście dobry koń. wykonanie wsiadamy na koń czynimy znak krzyża ruszamy stępa, powoli rozpędzając konia do galopu - i to w zasadzie wszystko ?. -
5 miesięcy temu / rafiki
 
Może by tak entuzjastycznie nastawieni do "Dni Islamu" oraz "korytarzy humanitarnych", duchowni szczebli różnych, obejrzeli ten film. O politykach postępu nie ma co wspominać bo im Chrystus wadzi.
5 miesięcy temu / ma
 
Raczej oni nas prędzej doprowadzą do nieba niż my ich.Bardzo wielu wprost tysiące z chrzescijan juz tam wyprawili.To nie moja złosliwość,ale okrutna prawda.
5 miesięcy temu / Jan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.