DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Sodomicie do Sodomy. A nie do Kościoła. Chyba, że nawróceni.
6 miesięcy temu / DNA
 
Problem poruszany przez ks. Martina został w Kościele Katolickim rozwiązany już dawno, odrzucamy grzech, a nie ludzi. Parafrazując napominanie Św. Jana Chrzciciela skierowane do Heroda należy wołać z całych sił - "Nie wolno wam popełniać czynów sodomickich". Tak powinna brzmieć narracja Matki naszej Kościoła. W ten sposób piętnujemy grzech, a nie człowieka. Dla osób ze skłonnościami sodomickimi pozostaje droga życia w czystości, wtedy mogą korzystać również z życia sakramentami. Tymczasem to co proponuje ks. Martin to KLASYCZNE OSWAJANIE GRZECHU, troska o dobre samopoczucie tu i teraz oraz narażenie dusz biednych sodomitów na możliwość potępienia. Pod rządami Franciszka Kościół zapomniał o tak ważnej prawdzie wiary katolickiej jak kara za grzechy.
6 miesięcy temu / Andrzej
 
Według mnie słowo "Murzyn" jest zdecydowanie mniej obraźliwe niż "czarny" - przynajmniej w jęz. polskim. Swoją drogą w naszym języku wiele nazw narodowości lub krajów brzmi - delikatnie mówiąc - pejoratywnie. I dobrze, nie ma co słodzić w kółko....do bliskich też często dla żartu mówimy dość obcesowo.
6 miesięcy temu / Samanta
 
Uciekajcie bracia uciekajcie z Sodomy !
6 miesięcy temu / sten7
 
Skłonność do grzechu nie jest najgłębszą tożsamością człowieka. Jest nieporządkiem w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boże. Robienie z tego kategorii dla młodzieży jest poniżające tak samo, jak poniżający byłby termin ogólniejszy: młodzież rozwiązła, zastosowany względem tych, którzy zbyt łatwo wpadają w grzechy nierządu lub mają ku temu niepohamowane skłonności. Dostosowywanie zaś języka Kościoła do języka świata wymagać by musiało konsekwentnie choćby wprowadzenia wulgaryzmów... Propozycje ks. Martina to absurdy. Owładnięcie ideologiczne, jakie reprezentują niektórzy księża, jest żenujace, a przykre tym bardziej, gdy propagują to bezmyślnie również inni, zatrważające zaś, gdy akceptują to ich przełożeni.
6 miesięcy temu / sp
 
Niestety kosciol jest na wskros przesiakniety lawendowa mafia. Jesli sie z niej nie oczysci to na sto procent w najblizszym czasie czeka nas schizma.
6 miesięcy temu / Zatroskana
 
Grzech sodomski to jeden z 4 grzechów wołających o pomstę do Nieba, nikt i nic tej prawdy nie zmieni, trzeba ją tylko znać żeby nie ulec herezji. Nadeszły czasy, w których każdy katolik powinien mocno wziąć sobie do serca, że w domu trzeba mieć katechizm który jest skarbem i czytać go!
6 miesięcy temu / Ewcia
 
Ojciec Martin zawsze jest uśmiechnięty. To chyba najbardziej zadowolony duchowny. Jednak każdy artykuł o nim to tematyka homoseksualna. Czy ten ksiądz nie ma innych obowiązkach jak tylko rozmyślanie i opowiadanie o LGBT?
6 miesięcy temu / Michu.
 
Ksiądz już całkiem odleciał. Pomieszanie z poplątaniem
6 miesięcy temu / Ok
 
Wszyscy Święci Pańscy módlcie się za nami! Przerażające drzwi kościoła jazuitów na warszawskim Starym Mieście ilustrują co się stało z tym zakonem w ostatnim wieku.
6 miesięcy temu / Rys
 
A Pan Jezus powiedzial, ze biada temu kto zgorszy tych maluczkich. Ten agent w sutannie ma jeszcze pare lat na nawrocenie wiec nie napisze ze sie bedzie smarzyl w piekle.
6 miesięcy temu / Gość
 
Nowa wiosna kosciola charakteryzuje sie odejsciem wiernych, dlatego szukaja ich na sile w srodowiskach lewicowo dewiacyjnych. To i tak nuc nie da. Wiernych bedzie ubywac jeszcze szybcuej, kiedy pokazuje sie obraz boga, zamiast Boga jedynego!
6 miesięcy temu / Trad
 
Niepotrzebnie nagłaśniacie brednie tego heretyka!
6 miesięcy temu / Karol
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.