DZIŚ JEST:   28   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


bardzo dobry tekst -jak zawsze Prof Kucharczyka ...tylko dlaczego podajecie tak dziwnie date? OD TYLU? TO NIE PO POLSKU I NIE PO EUROPEJSKU!
2 miesiące temu / EUROPA
 
Mnie już co raz mniej coś dziwi biskup milczy a w mojej parafii ksiądz przed wyborami na kazaniu powiedział nie jest ważne na kogo głosjemy
2 miesiące temu / majka
 
@Aha. Miłość fizyczna, faceta do faceta, czy kobiety do kobiety, lub też człowieka do zwierzęcia, nie jest ani chucią, ani miłością. JEST DEWIANCTWEM. I jako takie należy traktować. Oddzielić od zdrowej części społeczeństwa i pracować nad psychiką takich osobników.
2 miesiące temu / taki 1
 
Dla wielu wiara komercją i biznesem się stała. W tym tkwi największy zagrożenie i kryzys Kościoła.
2 miesiące temu / W-Sawa
 
Tymczasem sprawy są wyjątkowo przyziemne i proste, aż do bólu. W USA, w sposób planowy wprowadzana jest anarchia, z pomocą dużych pieniędzy i ruchu BLM. U nas, w homogenicznym społeczeństwie nie ma wielu czarnoskórych, więc plan jest ten sam, tylko szczuje się tęczową mniejszość. Biskup - biskupem. A co robi w tej chwili ABW? Nasze służby to dramat. Niemcy przysłali kwartał temu agenta na ambasadora, który w przeciągu kwartału wylewarował pozycję Trzaskowskiego tak, że nieomal wygrał wybory. Jeśli władza cofnie się przed tym ruchem, to wkrótce będziemy mieć tu taki bajzel jak w USA.
2 miesiące temu / M
 
Wielkie dzięki za te słowa i za odwagę, Panie Profesorze. Właśnie skończyłem czytać jedną z kilku Pana książek, jakie nabyłem ? "Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa i Kościoła". Z wyrazami szacunku i solidarności ? czytelnik z Australii.
2 miesiące temu / MP
 
Aha - niby nam zabronisz oceniać sytuację i dewiacje? Jak zabiorą się za twe dziecko to nie będziesz oceniać czy to chuć czy wielka płomienna miłość z wyrazami fizyczności? Bóg rozum odebrał?
2 miesiące temu / Jot
 
Zobaczcie na youtube film "Z cienia - Hollywood"
2 miesiące temu / nbnbnbnb
 
Jakże pasują do sytuacji słowa św. Pawła z 2 listu do Tesaloniczan, rozdz.3, cytuję:"...abyście stronili od każdego brata,który postępuje wbrew porządkowi,a nie według tradycji,która przyjęliście od nas"; aktywistom,ideologicznym jeśli określają się jako chrześcijanie należy dedykować słowa z tego samego rozdz :" Kto nie chce pracować,niech też nie je...niektórzy wśród was postępują wbrew porządkowi: wcale nie pracują,lecz zajmują się rzeczami niepotrzebnymi" - także dotyczy to pracy ewangelizacyjnej.
2 miesiące temu / t
 
@ Józef Nie ma się czemu dziwić. On wie, że na tym łez padole najczęściej zwycięża zło. Tak jak musiały ustapić Karmelitanki z Oświęcimia.
2 miesiące temu / Ryś
 
Nie macie prawa odbierać ludziom tego co czują. Nie macie prawa miłości i uczuć nazywać chucią... Bo kiedyś Was ktoś może potraktować podobnie. Byłoby Wam miło?
2 miesiące temu / Aha
 
Od początku człowiek wierzący prawdziwie zastanawiają się, gdzie podział się Abp Warszawy? Tak mało w nim siły do walki z diabłem? Co tak osłabiło tego człowieka - przewaga władzy ciała nad władzą Ducha?!
2 miesiące temu / Józef
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.