Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Jak powstrzymać falę demoralizacji dzieci i młodzieży? Jest na to sposób! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Mariusz Dzierżawski w programie „Prawy prosty”. Znany obrońca życia mówi o prawdziwym obliczu seksedukacji opartej na „standardach WHO”. Kto może być zainteresowany, aby ten program pojawił się w polskich szkołach? Odpowiedź w programie Łukasz Karpiela.


DATA: 2019-08-21 08:40:00
AUTOR: MARIUSZ DZIERŻAWSKI W „PRAWYM PROSTYM”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

metoda na zasadzie "tak ich zmęczmy żeby nie mieli siły mysleć " serio ?
5 miesięcy temu / do Izydor Oracz
 
nazywam się Dorota Romanowska i jak już wspominałam nie będę się ukrywała pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Sprawa seksualizacji dzieci i młodzieży posunęła się za daleko ale przede wszystkim o To obwiniam naszych Ministrów którzy wyrazili na to zgodę w Brukseli. Założenia UE były dobre ale zaczęli Nią rządzić nie odpowiedni ludzie, którzy sami mieli ze sobą taki problem jaki zaczął się szerzyć w Naszym Kraju. To nie z Zachodu przyszły związki homoseksualne bo one były dużo wcześniej tylko że w podziemiach. Zrobiła się tzw. moda na inność i to co złe stało się raptownie dobre i godne naśladowania.Ludzie stali się"godni" XXI-go wieku. Teraz potrzebujemy MĄDRYCH ludzi którzy to zło zatrzymają, powrót do wspomnień nic nam nie da.
5 miesięcy temu / Puchatka
 
Witam; nazywam się Dorota Romanowska, nie chcę ukrywać się pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Mam 56 lat czyli nie jestem ani młoda ani stara i pamiętam czas komuny i widzę to co się dzieje teraz. Wydaje mi się że na wszystko patrzę obiektywnie, nie faworyzując żadnej partii /tak naprawdę nie ma mojej partii która by była dla mnie dobra/. Patrząc z perspektywy czasu nasz upadek moralny zaczął się z chwilą wstąpienia do UE. Nie mówię że UE jest zła, jest wiele dziedzin gdzie przynależność do Niej przyniosło spore profity np. dofinansowanie i rozbudowa wielu dziedzin naszej gospodarki ale przyniosła to co najgorsze - zostaliśmy pozbawieni własnej tożsamości, jesteśmy zmuszani do przyjmowania wielu poglądów które nam wcale nie pasują a wręcz szkodzą. Po co obwiniać Zachód o LGB, różowych, niebieskich i jeszcze jakiś inny kolor który może się pojawić. To z Brukseli przychodzą Ustawy które nasi Ministrowie przyjmują na ślepo nie wnikając czy są dla Nas dobre.
5 miesięcy temu / Puchatka
 
No to trochę kij w mrowisko... Jeśli prawdą są te procenty promile, które ten Pan podaje to mówienie o pedofilii w Kościele jest nadużyciem logicznym. Czyli nie ma czegoś takiego jak pedofilia w Kościele, są - niestety - księża, nieliczni, którzy popełniają to przestępstwo. I to trzeba wyśledzić i skazać w sądzie nie w mediach, bo od tego mamy sąd. Dlaczego NIEKTÓRZY hierarchowie to ukrywają? A no, bo w Kościele działa lobby homoseksualne, którego celem jest rozbicie kościoła przez demoralizację. Oni wiedzą, że takie ukrywanie winnych zaszkodzi Kościołowi, dlatego właśnie ukrywają. Jednak to trzeba jasno postawić: dla człowieka wierzącego nie ma i nigdy nie było pedofilii w Kościele.
5 miesięcy temu / suanek
 
Jednym ze sposobów powstrzymania demoralizacji jest odpowiedni system służby wojskowej. Zaczynałby się po ukończeniu 15 roku życia, poprzez udział 10-15 dniowych obozach militarnych, których głównym tematem byłaby musztra. Po ukończeniu szkoły średniej - roczna,powszechna obowiązkowa służba zasadnicza. Po jej ukończeniu, powiedzmy do 40-45 roku życia możliwość powołania na kilkudniowe ćwiczenia. Tu nie byłoby miejsca dla tęczowych czy różowych. W okresach różnego typu parad sodomickich, aktywiści byliby wzywani na ćwiczenia i problem rozwiązany. Nasza młodzież jest w tak fatalnym stanie, że ktoś musi wziąć ich w ryzy.
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Nie macie nic innego w glowie .Co wam tecza przeszkadza.
5 miesięcy temu / eryk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.