DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


metoda na zasadzie "tak ich zmęczmy żeby nie mieli siły mysleć " serio ?
3 miesiące temu / do Izydor Oracz
 
nazywam się Dorota Romanowska i jak już wspominałam nie będę się ukrywała pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Sprawa seksualizacji dzieci i młodzieży posunęła się za daleko ale przede wszystkim o To obwiniam naszych Ministrów którzy wyrazili na to zgodę w Brukseli. Założenia UE były dobre ale zaczęli Nią rządzić nie odpowiedni ludzie, którzy sami mieli ze sobą taki problem jaki zaczął się szerzyć w Naszym Kraju. To nie z Zachodu przyszły związki homoseksualne bo one były dużo wcześniej tylko że w podziemiach. Zrobiła się tzw. moda na inność i to co złe stało się raptownie dobre i godne naśladowania.Ludzie stali się"godni" XXI-go wieku. Teraz potrzebujemy MĄDRYCH ludzi którzy to zło zatrzymają, powrót do wspomnień nic nam nie da.
4 miesiące temu / Puchatka
 
Witam; nazywam się Dorota Romanowska, nie chcę ukrywać się pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Mam 56 lat czyli nie jestem ani młoda ani stara i pamiętam czas komuny i widzę to co się dzieje teraz. Wydaje mi się że na wszystko patrzę obiektywnie, nie faworyzując żadnej partii /tak naprawdę nie ma mojej partii która by była dla mnie dobra/. Patrząc z perspektywy czasu nasz upadek moralny zaczął się z chwilą wstąpienia do UE. Nie mówię że UE jest zła, jest wiele dziedzin gdzie przynależność do Niej przyniosło spore profity np. dofinansowanie i rozbudowa wielu dziedzin naszej gospodarki ale przyniosła to co najgorsze - zostaliśmy pozbawieni własnej tożsamości, jesteśmy zmuszani do przyjmowania wielu poglądów które nam wcale nie pasują a wręcz szkodzą. Po co obwiniać Zachód o LGB, różowych, niebieskich i jeszcze jakiś inny kolor który może się pojawić. To z Brukseli przychodzą Ustawy które nasi Ministrowie przyjmują na ślepo nie wnikając czy są dla Nas dobre.
4 miesiące temu / Puchatka
 
No to trochę kij w mrowisko... Jeśli prawdą są te procenty promile, które ten Pan podaje to mówienie o pedofilii w Kościele jest nadużyciem logicznym. Czyli nie ma czegoś takiego jak pedofilia w Kościele, są - niestety - księża, nieliczni, którzy popełniają to przestępstwo. I to trzeba wyśledzić i skazać w sądzie nie w mediach, bo od tego mamy sąd. Dlaczego NIEKTÓRZY hierarchowie to ukrywają? A no, bo w Kościele działa lobby homoseksualne, którego celem jest rozbicie kościoła przez demoralizację. Oni wiedzą, że takie ukrywanie winnych zaszkodzi Kościołowi, dlatego właśnie ukrywają. Jednak to trzeba jasno postawić: dla człowieka wierzącego nie ma i nigdy nie było pedofilii w Kościele.
4 miesiące temu / suanek
 
Jednym ze sposobów powstrzymania demoralizacji jest odpowiedni system służby wojskowej. Zaczynałby się po ukończeniu 15 roku życia, poprzez udział 10-15 dniowych obozach militarnych, których głównym tematem byłaby musztra. Po ukończeniu szkoły średniej - roczna,powszechna obowiązkowa służba zasadnicza. Po jej ukończeniu, powiedzmy do 40-45 roku życia możliwość powołania na kilkudniowe ćwiczenia. Tu nie byłoby miejsca dla tęczowych czy różowych. W okresach różnego typu parad sodomickich, aktywiści byliby wzywani na ćwiczenia i problem rozwiązany. Nasza młodzież jest w tak fatalnym stanie, że ktoś musi wziąć ich w ryzy.
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Nie macie nic innego w glowie .Co wam tecza przeszkadza.
4 miesiące temu / eryk
 
WAŻNE
4 miesiące temu / Jadwiga
 
O ile mniej problemów było by z dewiantami gdyby wrócić do powszechnej, obowiązkowej służby wojskowej. Tam nie ma miejsca na barwy tęczowe czy różowe, a obowiązuje kolor zielony.
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Ludzie zainfekowani Pisem nadal sądzą, że całym nieszczęściem nas Polaków był PRL. Kiedy to, tak naprawdę to był czas błogosławiony dla wiary!. Własnie dziś już niewielu witałoby JP II. Walec rozkładu moralnego idzie z USA i potomków wyznawców Talmudu dziś czołowych bluźnierców
4 miesiące temu / Katopol
 
bo wychowanie zaczyna się w domu ,wszystkiego na polityków nie zwalajcie gdyby to zależało tylko od polityki i ustaw to po PRLu nie miałby kto powitać JPII
4 miesiące temu / li do Ewcia
 
A kiedy niby dorośli byli mniej zdemoralizowani niż dziś? W 1914? A może w 1939?
4 miesiące temu / ala wilk
 
Zastanówmy się lepiej, jak powstrzymać tsunami demoralizacji dorosłych. Jeżeli nam się to uda, dzieci będą bezpieczne.
4 miesiące temu / Marek
 
Dodam jeszcze, że trudno mi się zgodzić z panem Dzierżawskim kiedy tłumaczy i ciągle usprawiedliwia zaniechania naszych prawicowych polityków w omawianych kwestiach. To nie jest po Bożemu, bo polityk który identyfikuje się z katolicyzmem to też misja i zobowiązanie, przede wszystkim wobec Boga. Bycie politykiem to wielka rola społeczna. Wielkim grzechem ciężkim i publicznym obozu obecnie rządzącego Polską jest niewypowiedzenie konwencji stambulskiej i utrzymanie "kompromisu aborcyjnego".
4 miesiące temu / Ewcia
 
Ave Maria! Szanuję pana Dzierżawskiego za jego działalność, jednak nie rozumiem dlaczego jakby zwalnia polityków konserwatywnych czy prawicowych z odpowiedzialności, tłumacząc ich zaniechania presją medialną, sondażową czy inną. Jasne, że inicjatywa społeczna jest bardzo ważna, jednak polityczna też. Chciałabym zwrócić uwagę, że mamy polityków gotowych bronić życia poczętego i chronić dzieci przed deprawacją, są nimi np. Grzegorz Braun i Kaja Godek. Otwórzmy oczy, bo mieć takich polityków w naszym kraju w dobie szalejącej cywilizacji śmierci to skarb!
4 miesiące temu / Ewcia
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.