DZIŚ JEST:   22   MARCA   2019 r.

Św. Zachariasza, papieża
Bł. Baldwina z Boucle
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Oczywiście że nie jest tak układnie, wielu niezaślepionych widzi twoje agresywne wybryki reprezentanta grup ateistów popierających zboczenia. A twoja tutejsza działalność to jest właśnie przykład fanatyzmu ateistycznego.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Jednak nie jest tak układnie,są tacy którzy widzą agresywne wybryki grup reprezentujących chrześcijaństwo.Jest to przykład fundamentalizmu katolickiego.
ponad 2 lata temu / NN
 
Dosadnie i rzeczowo ateiści i lewacy są za każdym razem punktowani w internecie.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Dosadne i rzeczowe.Przeciwnicy,wrogowie ateizmu i lewaków poczytajcie w internecie,jak was wypunktował.Gdzie was zlokalizował.
ponad 2 lata temu / NN
 
Obłudnik żydowski. Przecież PiS totalnie trzyma sztamę z B\'nai B\'rith, którego Hartman jest prezesem.
ponad 2 lata temu / Gostek
 
jak niżej, MA RACJE! nawet powiem wiecej ta racja wynika własnie z rzeczowej naukowej refleksji Pana Profesora Hartmana; bez emocji i demagogii
ponad 2 lata temu / jluc
 
Niestety, ma rację.
ponad 2 lata temu / Stormer
 
Lewaków promujących zboczenia nam nie potrzeba.Potrzebni są ludzie rozumni,którzy bez ateistycznych wstawek i bełkotliwych pouczeń innych sami będą przestrzegali etykę.Bo u NN tego się nie zauważa.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Misjonarzy nam nie potrzeba.Potrzebni są ludzie rozumni,którzy bez religijnych stawek i pouczeń innych sami będą przestrzegali etykę chrześcijańską.Bo ostatnio tego się wśród tz katolików,którzy się tu ujawniają, nie zauważa.
ponad 2 lata temu / NN
 
@NN Widzę, że służysz synagodze szatana, nawróć się chłopie póki możesz
ponad 2 lata temu / Olek
 
Przypominam! Jest to absolwent KUL-u.
ponad 2 lata temu / prof. po podstawówce
 
Ten pan sam siebie nazywa NIEWIERZĄCYM ŻYDEM - wszystko jasne, niewierzący w jakikolwiek system wartości lewactwo przede wszystkim, dlatego pluje na wierzących i pluje też na tych Żydów, którzy ośmielają się byc wierzącymi
ponad 2 lata temu / wigo
 
Mam tylko Mgr-a, ale napiszę szczerze, cóż za brednie Pan głosisz Panie Hartman? Gdybyś wierzył Pan w Chrystusa, gdybyś Pan był Chrześcijaninem i Katolikiem, prawdziwym a nie z tradycji, gdybyś chociaż Pan otarła się o Pismo Święte, zrozumiał byś Pan na czym polega różnica pomiędzy islamska sektą fanatyków, a wiarą w Jedynego Boga w Trójcy. Pan tyle wiesz, Panie profesor, ile zło Panu podpowiada, tylko modlitwa może Pana ocalić. Znawcy wszelakich mądrości...profesory za dychę.
ponad 2 lata temu / Łukasz z Kielc
 
Jednak prof.Hartman robi swoje i trafnie ocenia niektóre postępki.Czy to nie jest refleksja człowieka zaangażowanego w walkę z ideologią nienawiści zakamuflowaną pod hasłami sprawiedliwej demokracji.Być może,to ostrzeżenie?
ponad 2 lata temu / NN
 
Może niech ten "profesor" odpowie na następujące pytania: 1. Jak to się dzieje, że Żydzi kochają muzułmanów i stręczą nam ich, ale tylko w diasporze, czyli de facto na terytorium wroga, podczas gdy u siebie w Izraelu ich bezwzględnie terroryzują i mordują? 2. Jak to się dzieje, że Hartman tak nakłania do ateizmu, podczas gdy sam jest członkiem żydowskiej loży Synowie Przymierza? Może niech występuje z otwartą przyłbicą? Jako Żyd i wróg chrześcijaństwa?
ponad 2 lata temu / Robokopo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.