DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2018 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

Jak połączyć masakrę w Orlando z polską „homofobią” i rządami PiS? Wie tylko lewacki profesor

Jak połączyć masakrę w Orlando z polską „homofobią” i rządami PiS? Wie tylko lewacki profesor
Na zdjęciu profesor nauk humanistycznych i wykładowca akademicki Jan Hartman. FOT.Krystian Maj/FORUM
#ATAK    #KATOLICYZM    #ORLANDO    #ISLAM    #STRZELANINA    #PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ    #PIS    #BLOG    #USA    #HOMOSEKSUALIZM    #LGBT    #ISLAMIŚCI    #MASAKRA    #KLUB NOCNY    #DOBRA ZMIANA    #TERRORYZM    #DŻIHAD    #HOMOFOBIA    #JAN HARTMAN    #PROFESOR    #ZAMACH    #SAMCOŁOŻNICY

Co łączy islamskich fundamentalistów strzelających do ludzi na ulicach zachodnich miast z Polakami nie podzielającymi pro-tęczowych sympatii prof. Jana Hartmana oraz z rządami Prawa i Sprawiedliwości? „Konserwatyzm” - odpowiada na swoim blogu kontrowersyjny lewacki naukowiec w tekście pod wymownym tytułem „Orlando i Podła Zmiana”.

 

Już sam tytuł artykułu, w napastliwy sposób odwołujący się do hasła partii rządzącej z kampanii wyborczej, zdziera z Hartmana maskę rozważnego profesora gotowego do obiektywnej refleksji. Dalej jest jednak o wiele gorzej, a wpis zaczyna się od słów „I co, zdrowa polska prawico?”. Nawiązanie do polskiej prawicy w tekście o islamistycznych zamachach terrorystycznych w USA jest wybrykiem, jakiego przedstawiciel polskiego świata nauki dawno się nie dopuścił.

 

Dalej profesor Jan Hartman krytykuje ową polską prawicę za szydzenie z „homofobii”. To bowiem ona miała doprowadzić do masakry w Orlando, gdzie osoba przyznająca się do związków z Państwem Islamskim zaatakowała nocny klub dla samcołożników. Na chwilę obecną media informują o 50 zabitych.

 

Jan Hartman w typowy dla siebie sposób łączy dwa niepowiązane zjawiska. By tego dokonań cofa się o kilka tysięcy lat wstecz, a źródło zła lokalizuje na Bliskim Wschodzie, skąd - jak o dziwo trafnie zauważa - wywodzi się judaizm, chrześcijaństwo i islam. „Biedni młodzi ludzie w Orlando stali się późnymi ofiarami dzikich górali sprzed tysięcy lat” - twierdzi naukowiec.

 

Stąd już prosta droga do typowego dla polskiej lewicy jazgotu nad zagrożeniem, jakie czyha ze strony Prawa i Sprawiedliwości, „homofobów” i katolików.

 

„Jaką mamy gwarancję, że wyposażony przez Macierewicza w karabin i wychowany na homofobicznych kazaniach kościelnych dwudziestolatek nie wpadnie do klubu gejowskiego w Warszawie i nie zacznie strzelać? Nie mamy żadnej gwarancji” - pisze w swoim tekście (bądź co bądź) profesor.

 

Niestety ilość fragmentów możliwych do zacytowania bez siania zgorszenia jest ograniczona. Niech więc ten fakt pozostanie komentarzem do tekstu Hartmana.

 

Źródło: hartman.blog.polityka.pl

MWł  


DATA: 2016-06-14 14:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oczywiście że nie jest tak układnie, wielu niezaślepionych widzi twoje agresywne wybryki reprezentanta grup ateistów popierających zboczenia. A twoja tutejsza działalność to jest właśnie przykład fanatyzmu ateistycznego.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Jednak nie jest tak układnie,są tacy którzy widzą agresywne wybryki grup reprezentujących chrześcijaństwo.Jest to przykład fundamentalizmu katolickiego.
ponad 2 lata temu / NN
 
Dosadnie i rzeczowo ateiści i lewacy są za każdym razem punktowani w internecie.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Dosadne i rzeczowe.Przeciwnicy,wrogowie ateizmu i lewaków poczytajcie w internecie,jak was wypunktował.Gdzie was zlokalizował.
ponad 2 lata temu / NN
 
Obłudnik żydowski. Przecież PiS totalnie trzyma sztamę z B\'nai B\'rith, którego Hartman jest prezesem.
ponad 2 lata temu / Gostek
 
jak niżej, MA RACJE! nawet powiem wiecej ta racja wynika własnie z rzeczowej naukowej refleksji Pana Profesora Hartmana; bez emocji i demagogii
ponad 2 lata temu / jluc
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.