Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Jak odpowiedzieć na kłamstwo o Polakach jako współsprawcach holokaustu?


Odtwórz w YouTube
 

Jest sposób na to, by odpowiedzieć na tzw. kłamstwo oświęcimskie. Na to, by stawić czoła haniebnym oskarżeniom rzucanym na Polskę dotyczącym współudziału w holokauście. To sztuka, teatr. Dlaczego więc nie sięga się po te środki? Tomasz A. Żak zaprasza na program Kultura, tak!


DATA: 2020-01-02 10:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Sztuka, o której mówi Pan Tomasz Żak została pokazana w Teatrze Telewizji W TVP1 pod koniec listopada br. Z Radosławem Pazurą w roli przeora. Warto było obejrzeć. Od czasu do czasu TVPiS - chociaż ciągle zbyt rzadko - potrafi pokazać coś wartościowego.
7 miesięcy temu / Bo_J
 
...nie da się uciec od faktów, i jakakolwiek odpowiedzi będzie zwykłym kłamstwem. Stopień zbrodni był zatrważający i o tym należy wreszcie powiedzieć bez uciekania się do uwarunkowań politycznych...
7 miesięcy temu / Mr. Refleksja..
 
Jak wymrzemy my świadkowie historii to wszystko młodym wmówią co chcą , byle przekonywujący film i posprzątane. Należy wprowadzić karę za kłamliwe oczernianie kraju i fałszowanie historii bo niestety "naukowcy " często zamiast na dokumenty i zeznania świadków powołują się na filmy i książki pisane przez amatorów.
7 miesięcy temu / seniorka
 
Wystarczy popatrzyć na programy w teatrach i działania Glińskiego,reklamy na ulicach i wszędzie. szkoły i Gowina kładącego się rejtanem - czy to nie pokazuje na stracone 4 lata Dobrej Zmiany?> Czy nie był to chwyt jak Tuskowa Polska "zielona wyspa" - bez Polaków bo wyjechali za chlebem?
7 miesięcy temu / Remek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.