Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Jak Mel Gibson sprawił, że odrzuciłem „Tygodnik Powszechny”!


Odtwórz w YouTube
 

Mel Gibson uratował mi życie. Obejrzałem „Pasję” i byłem wstrząśnięty tym wspaniałym filmem. Kiedy jednak dotarło do mnie co o tym obrazie sądzi środowisko „Tygodnika Powszechnego” pozbyłem się wszelkich złudzeń. A kiedyś chciałem aby publikowali moje teksty… Zapraszamy do obejrzenia świadectwa Piotra Podleckiego!


DATA: 2018-02-19 13:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Fakt. Z gruntu prawilnaja opinia. Można się zachwycić. Można, co nie znaczy, że trzeba. I ja mam ten problem. Zgadzając się z większością kwestii artykułowanych przez naszego filmowego prelegenta, wyłapuję niestety klimaty - cóż poradzić - strasznie kabotyńskie i filisterskie. Choć podlane sosem "luzackim" i "pokorniczym", dla mnie są mało strawne...
ponad 2 lata temu / Sebastian
 
w następnym odcinku niech Redakcja zapyta Podleckiego o jego świadectwo z pobytu w sekcie ZEN i dzięki komu został PRL-wskim hipisem :)
ponad 2 lata temu / Sceptyk Krakowski
 
O Prelegencie nigdy nie słyszałem, ale tym większe było pozytywne zaskoczenie jakością polszczyzny i retoryki. Bardzo ciekawe i poruszające świadectwo, za które Autorowi serdecznie dziękuję. Po obejrzeniu powiedziałem: "To jakiś bardzo fajny facet!". Michał Obrębski
ponad 2 lata temu / Michał Obrębski
 
Swego czasu nawet prenumerowałem TP. Dawne, bardzo dawne czasy...
ponad 2 lata temu / klioes vel pislamista
 
A ja powiem przewrotnie, jak można było ogóle czytać TP? :)
ponad 2 lata temu / Senator
 
Mel Gibson jak nóż przeciął środowisko Andrzeja Hanuszkiewicza a w tym Tygodnika Powszechnego - postępowych katolików w marszu przez instytucje do marksistowskiego kościoła
ponad 2 lata temu / wierzący
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.