DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do eryk. Nawet w Polsce nikt nikomu nie zabrania realizować się seksualnie mężczyznom i kobietom według ich upodobań (mężczyzna z mężczyznom, kobieta z kobietą). Oczywiście w takich sytuacjach trzeba bronić dzieci i zwierzęta przed tego typu praktykami. Ja osobiście twierdzę, że pederastia jest schorzeniem na równi z wszystkimi chorobami, które dążą do zakończenia ludzkiej populacji. Ponieważ, nawet gdy mężczyzna wprowadzi litr życiodajnego nasienia w ciało drugiego mężczyzny (obojętnie w jaki sposób), to nie przedłuży gatunku ludzkiego. I zaznaczę jeszcze, że szanuję nawet miłość zoofila do zwierzęcia,ale bardzo nad tym ubolewam i modlę się za takie osoby. Zawsze jest szansa wyleczenia z Bożą pomocą wszystkich schorzeń.
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Ja tam nie oglądam filmów o treści gejowskiej. I innym normalnym też to radzę.
ponad 6 lat temu / cynik
 
do Eryk. W Polsce są ruchy na rzecz walki o prawa gejów i lesbijek. Dużo o nich mówią i pokazują je media. Oglądaj i czytaj uważnie ale chyba nie na tym portalu. Jeśli uważasz, że jest konieczność powstania nowego ruchu to go stwórz. Jeśli chcesz wprowadzać nowe przepisy do kodeksu karnego to napisz do prezydenta, sejmu, sam zainicjuj ruch obywatelski, który zgłosi inicjatywę ustawodawczą. \'\'Konieczne jest stworzenie... wprowadzenie..\'\'.Do kogo kierujesz te słowa? Chcesz żeby ktoś to zrobił za ciebie? Kto? I o jakie prawa gejów i lesbijek chcesz walczyć? Co to jest homofobia na wzór Albanii. Jeśli to obraża ten piękny kraj, to ja protestuję!
ponad 6 lat temu / magii
 
Widać tu całą hipokryzję tych wszystkich postępowych tolerancjonistów...próbują nas pacyfikowac tolerancją, dialogiem i wolnością jednostki ,ale jak czują się już swobodnie to wychodzi prawdziwa twarz: tak łatwo wszystkich ,który mają przeciwne poglądy zdehumanizować i zrobić z nich fanatyków i już cała \'tolerancja i dialog\' nas nie dotyczy - można zgnoić,zabić,zniszczyć. Oni imputują nam zbrodnie wszystkich dyktatorów ,karzą się kajać za św. Inkwizycję ,grając na naszym chrześcijańskim współczuciu chcą podkopać naszą tożsamość. Ale to oni są totalitarystami ,ta rozwydrzona rewolucyjna hołota nie ma żadnych skrupułów ,oni są groźni i niebezpieczni. Oni nie znają umiaru i nie można ich lekceważyć...
ponad 6 lat temu / Kamil
 
Jak to się ma z artykułem o Jeremy\'m Ironsie, gdzie krytykował on homoseksualizm. Ludzie muszą zrozumieć, że bycie homoseksualistą to wciąż bycie człowiekiem.
ponad 6 lat temu / TheModern
 
w Polsce konieczne jest stworzenie takiego ruchu na rzecz walki o prawa gejów i lesbijek, a tym bardziej wprowadzenie do Kodeksu Karnego przepisów dotyczących karania za homofobię na wzór Albanii. Może wtedy ta chora z nienawiści strona, by zniknęła w końcu :D
ponad 6 lat temu / eryk
 
Z Sodomią.
ponad 6 lat temu / precz
 
@Ania: Ten upadek nie jest przypadkowy. T. Adorno, Max Horkheimer, H. Marcuse, W. Schönflies Benjamin, E. Fromm, Leo Löwenthal, F. Neumann. "Szkoła Frankfurcka" zastanawiając się dlaczego w Europie po pierwszej WS nie rozpalił się komunizm, doszła do wniosku, iż: "Rewolucja w Europie odbędzie się dopiero po systematycznym zniszczeniu jej chrześcijańskich korzeni"... Następnym pytaniem jakim sobię zadała, było: "Czy istnieje wobec tego substytut dla klasy robotniczej?" ... walczącej zajadle przeciwko sobie w I i II WS Tak, uciekająca z III Rzeszy "Szkoła Frankfurcka" - agitująca następnie na uniwersytetach USA - znalazła go w latach 60tych tamtego stulecia: mniejszości etniczne, imigrańci i DEWIANCI. György Lukács - wraz z Herbertem Marcuse byli projektodawcami politycznej poprawności, kulturowego terroryzmu oraz radykalnej reedukacji seksualnej - mającej na celu dewastację "RODZINY" jako jednostki. ... Jak czytamy w artykule, nieźle im to wychodzi.
ponad 6 lat temu / Tiberias
 
Upadek każdej cywilizacji zaczynał się od upadku kultury.
ponad 6 lat temu / Ania
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.