Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Jak dziś w Kościele potraktowano by św. Maksymiliana? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nazywał siebie wojownikiem, nawracał Żydów, a protestantów określał mianem heretyków i nakłaniał ich do przyjęcia katolickiej wiary. Co dzisiaj Kościół uczyniłby z takim kapłanem? Co stałoby się z św. Maksymilianem Marią Kolbe? Krystian Kratiuk zaprasza na program Ja Katolik.


DATA: 2020-08-14 22:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Michael Vortis z Church Militant kontynuuje tradycje sw. Maksymiliana.
5 miesięcy temu / OZ
 
@m: Miłość do Boga i miłość do bliźniego ze względu na Boga. Według tego działał św. Maksymilian Kolbe w przeciwieństwie do współczesnych ekumenistów i dialogistów, którzy nie mają miłości ani do protestantów, ani prawosławnych, ani do Żydów, czy muzułmanów.
5 miesięcy temu / M.
 
Zapewne dziś oficjalni hierarchowie Kościoła potępiliby 99% świętych, którzy żyli w ciągu poprzednich prawie 2 tysięcy lat.
5 miesięcy temu / minimax
 
Popatrzcie na ks. Kneblewskiego, abp. Lenge, ks. Malkowskiego, ks. Woznickiego, ks. Natanka i sami sobie odpowiedzcie, jak dzis potraktowanoby w kosciele o. Kolbe.
5 miesięcy temu / marcin
 
Jak to co? Zostal by suspendowany i wydalony z stanu kaplanskiego. Poza tym wiadomo, ze popelnil samobojstwom, jak zonaczyl do czego doprowadzil anysemityzm.
5 miesięcy temu / Trad
 
x.Dominik Chmielewski mówi o sobie,ze jest wojownikiem . myślę sobie też ,ze każdy egzorcysta bez trudu o sobie tak powie.
ponad 2 lata temu / wojtek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.