Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Jak dziś w Kościele potraktowano by św. Maksymiliana? [VIDEO]


Nazywał siebie wojownikiem, nawracał Żydów, a protestantów określał mianem heretyków i nakłaniał ich do przyjęcia katolickiej wiary. Co dzisiaj Kościół uczyniłby z takim kapłanem? Co stałoby się z św. Maksymilianem Marią Kolbe? Krystian Kratiuk zaprasza na program Ja Katolik.


DATA: 2019-01-10 10:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

x.Dominik Chmielewski mówi o sobie,ze jest wojownikiem . myślę sobie też ,ze każdy egzorcysta bez trudu o sobie tak powie.
5 miesięcy temu / wojtek
 
Św. M. Kolbe dziś siedziałby na plebanii w Puszczy Knyszyńskiej, z zakazem głoszenia kazań.
5 miesięcy temu / Em
 
TVN przypuściłby wściekły atak, a wyborczy śmieć każdego dnia by sie pastwił nad Ojcem Kolbe.respec
5 miesięcy temu / respect
 
Miłość bliźniego to działania dla jego dobra. Jeśli bliźni wskutek braku wiary Panu Jezusowi idzie drogą do piekła, zadaniem kochającego go bliźniego jest przestrzeganie przed tą drogą i zachęcanie do drogi prowadzącej do nieba.
5 miesięcy temu / @ Grzegorz
 
Programy są świetne i Prawdziwe... Bóg zapłać za to. W dzisiejszym załamanym świecie szanuję odwagę i prawdę
5 miesięcy temu / [email protected]
 
Dziwne ,że Papież Franciszek nie "odebrał " jeszcze świetości Maksymilianowi-pojechał w końcu do Szwecji świetować 400 lecie rozbicia Koscioła czyli reformacji... taki proboszcz imprezujacy na rocznicach swoich parafialnych rozwodników
5 miesięcy temu / fajny kościół
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.