Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Ks. prof. Waldemar Chrostowski o kryzysie naszych czasów

Jak dziś odebrany byłby Chrystus?


Życie Świętej Rodziny było wkomponowane w życie ówczesnego Nazaretu i ówczesnej Ziemi Świętej. Nie było wielu przesłanek, które wskazywałyby, że Święta Rodzina w zasadniczy sposób różni się od innych rodzin. Czy w dzisiejszych czasach odnalazłaby się ona między nami? Z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim rozmawia Arkadiusz Stelmach.

 

  


DATA: 2018-04-02 07:42:00
AUTOR: ROZMOWA PCH24.PL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak odebrany byłby dziś Pan Jezus? Jako "Chrystus ukrzyżowany po raz wtóry" w odpowiedzi na "Quo vadis, Domine?".
11 miesięcy temu / Hanka
 
Odpowiedz jest prosta. Taka samo jak odebraliście Orędzia Ostrzeżenie
11 miesięcy temu / Henoh
 
Straszne :( nie ma nadzieji by musiał przyjść jakieś ratunek z nieba cud a w to ciężko uwierzyć ile Pan Bóg wojen strasznych na Polskę spuszczal a 2 coś potwornego. Błagać o pokój wciąż nie wiem by musiała cała Polska na kolanach błagać Pana Boga o wybaczenie a w to dopiero trudno uwierzyć bo ile ludzi nie chodzi do kościoła ma słabą wiarę. Piękny kraj piękne kościoły a wojna to ogień i niesamowitego potworne zniszczenia. Pozostała nam Fatima.
11 miesięcy temu / Wierna
 
Pokoj jest nam szczegolnie potrzebny !!! Ale zeby byly laski potrzebne jest cierpienie. Ks.profesor dotknal tego problemu pytajac jak sie ma nasza gotowosc na cierpienie do samego cierpienia gdyby przyszlo ? Ciarki przechodza mi po plecach myslac o tym jak ja sie zachowam gdy Pan dotknie mnie tym szczegolnym milosierdziem ?.
11 miesięcy temu / Gm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 92 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.