Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2018 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Ks. prof. Waldemar Chrostowski o kryzysie naszych czasów

Jak dziś odebrany byłby Chrystus?


Życie Świętej Rodziny było wkomponowane w życie ówczesnego Nazaretu i ówczesnej Ziemi Świętej. Nie było wielu przesłanek, które wskazywałyby, że Święta Rodzina w zasadniczy sposób różni się od innych rodzin. Czy w dzisiejszych czasach odnalazłaby się ona między nami? Z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim rozmawia Arkadiusz Stelmach.

 

  


DATA: 2018-04-02 07:42:00
AUTOR: ROZMOWA PCH24.PL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak odebrany byłby dziś Pan Jezus? Jako "Chrystus ukrzyżowany po raz wtóry" w odpowiedzi na "Quo vadis, Domine?".
5 miesięcy temu / Hanka
 
Odpowiedz jest prosta. Taka samo jak odebraliście Orędzia Ostrzeżenie
5 miesięcy temu / Henoh
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 76 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.