Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Jak być bohaterem w walce z szatanem?


Wielu ludzi rzuci się do lodowatej wody, aby uratować pieska albo wbiegnie do płonącego budynku, aby uratować dziecko - to heroizm przyrodzony i oczywiście należy go chwalić. Ale czy ci sami ludzie zrezygnowaliby z antykoncepcji albo pornografii czy nawyku masturbacji? Czy walczyliby u działali, aby pokonać skrywane w głębi pożądliwe lub gniewne myśli po to, aby zniewolić diabła wewnątrz zamiast dać mu się usidlić?

 

Film opublikowany dzięki uprzejmości: ChurchMilitantTV

 

Polskie napisy po włączeniu.


DATA: 2018-06-23 07:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Michael Voris is just amazing guy! A propos "rzucać ogień na ziemię" - chodzi o Ducha Św. jak to było w przypadku zesłania Ducha Św. pod postacią języków ognia? Niesamowity przekaz.
7 miesięcy temu / Wow!
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.