Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Jak budować ekonomiczną siłę polskiej rodziny - Ireneusz Jabłoński


Prof. Jabłoński przypomniał, że zdecydowana większość środków publicznych pochodzi od polskich rodzin, oraz od najmniejszych, rodzinnych małych i średnich firm, które dają aż 75 proc. miejsc pracy. Ekspert Centrum im. Adama Smitha wyliczył, że łączna suma podatków płacona przez rodzinę, to aż 41 proc. całości. Dodał do tego horrendalne koszty pracy, co jest ważnym obciążeniem, odbijającym się ka kondycji gospodarki, w tym zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw. Zaproponował konkretne rozwiązanie -- system bonów wychowawczych, przedszkolnych, oświatowych, edukacyjnych i opiekuńczych. Przyznał, że przygotowano już projekt ustawy dotyczący jednego z nich.


DATA: 2013-09-10 20:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Adam Smith odkrył dwieście lat temu że źródłem bogactwa narodów jest praca?!!!! Niech mnie..... :-) Tyle tysięcy lat wytwórczości, handlu i ekonomii a tu nagle filozof oświecenia rytu szkockiego nas oświeca, że praca przynosi bogactwo. Tak jak gdyby nikt nigdy tego nie wiedział?
ponad 3 lata temu / Krzysiek
 
Gorąco polecam wysłuchanie audycji prezentowanego również przez PCh ks. prof. dr. hab. Tadeusza Guza "Polska na rozdrożu pomiędzy chrześcijaństwem a liberalizmem i neosocjalizmem".
ponad 6 lat temu / Anna
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.