Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Zobacz poruszające świadectwo dziewczyny z zespołem Turnera

Ją też mógł zabić kompromis aborcyjny!


Zespół Turnera jest jedną z aborcyjnych przesłanek eugenicznych. Schorzenie to jest przez zwolenników aborcji chętnie „wrzucane” do kategorii „ciężkich uszkodzeń płodu”, które – ich zdaniem – usprawiedliwia zabicie dziecka w łonie matki. Tak ofiarami aborcji stają się dzieci, które mogłyby prowadzić normalne życie. Zobacz poruszające świadectwo Katarzyny.


DATA: 2018-01-10 19:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Może myślisz, że to jakaś łaska z mojej strony? Zapewne nie, i słusznie, ponieważ nie jestem mordercą.
ponad 1 rok temu / stefan
 
do trooper > jesteś nieco w błędzie, ponieważ żyjesz RÓWNIEŻ dlatego, że ja nie postanowiłem Cie zabić.
ponad 1 rok temu / stefan
 
Ją mogła zabić równie dobrze aborcja za granicą, rodzice mogli wrzucić do Wisły lub ukisić w beczce po kapuście. Kompromis aborcyjny nie ma nic do rzeczy. Gdy matka będzie chciała to dziecko wychować to nie pójdzie na aborcję za żadne pieniądze, a jak będzie chciała zrobić aborcję to i tak zrobi wszystko co w swojej mocy, aby aborcji dokonać. Żyjemy tylko dzięki temu, że nasi rodzice nie wzięli nas na aborcję.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Do klasyki przejdzie naklejanie serduszek na wszelkie możliwe sprzęty w szpitalach. Wszyscy naklejają je sobie gdzie popadnie, ale umieszczenie tego znaku na sprzęcie medycznym ma swoją określoną wymowę, w końcu do tego pije obłudne stwierdzenie "potępiasz Owsiaka, nie lecz się na sprzęcie z serduszkiem". Otóż naklejenie serduszka na ten czy inny sprzęt nie oznacza "sfinansowane z WOŚP". Udział zbiórki Owsiaka w wydatkach na służbę zdrowia to promil (chyba nawet dosłownie). Tyle szumu i promocji, niewiele realnych skutków. Jak więc nawet ma tu funkcjonować argument o tym, że "Owsiak musi, bo państwo sobie nie radzi"? Ta wielka ostentacyjność pokazuje prawdziwą naturę rzeczy. Do tego ta bijąca agresja podczas jakichkolwiek spotów. To tak chyba ma wyglądać że Jurek jest taki zaangażowany i entuzjastyczny. No jak nie dasz to jesteś smutas bez serduszka... Nawet dosłownie. Wychodzi moim zdaniem bardzo sztucznie, bardziej jakby chciał dać po ryju ;)
ponad 1 rok temu / incuss
 
Pan Jurek Owsiak z tego co wiadomo dorobił się pozycji super filantropa multikulti-fundacji pod wieloma względami mrocznej zuwagi na wykorzystywanie nieszczęść ludzkich....Swego czasu Kukiz, który kibicował OŚP zaczął głośno mówić NIE Owsiakowi i jego szemranym interesom...szpitale zawalane były darami Owsiaka,z którymi miały problem. OŚP na samym początku pamiętam kupowała tony opatrunków bo musiała pieniądze wydać po roku trzymania na koncie bankowym ...głośne zarządu OŚP wypady na safari oczywiście finansowane z datków Polaków wrzucanych do puszek,które zmarznięte dzieci całą niedzielę żebrając ZAPEŁNIAJĄ dla OŚP...Wspierający OŚP POlitycy dali wczoraj świadectwo swoim głosowaniem udowodnili,kim są i komu służą...Co niektórzy to medycy oPOwiadający się za śmiercią NIE za życiem...Panie Arłukowicz przynosisz pan wstyd zachodnioporskiemu środowiskowi medycznemu...
ponad 1 rok temu / Megi
 
Przekleństwem są lekarze, którzy mordują i do mordowania namawiają, jak i wszyscy ci, którzy w imię interesu lub chęci zabawy w boga wykorzystują genetykę do niecnych celów zamiast chociażby opracowywać strategie terapii genowych. Sama wiedza jest dobra, te mechanizmy biologii są dziełem Bożym. Zwrócę jeszcze uwagę na oburzającą rzecz z ostatnich dni, mianowicie jedną z reklam promującą WOŚP. Rozchodzi mi się o to, że występują tam osoby niepełnosprawne, mężczyzna z zespołem Downa, do tego jeszcze jest kadr z badania USG. Wszystko w cukierkowej wymowie, że "każdy inny, każdy wyjątkowy". No gdyby byli tylko obrzydliwi, to by taktownie przemilczeli w tej autopromocji kwestię tego czy posiadanie np. zespołu Downa kwalifikuje się pod pożądaną i promowaną przez nich "różnorodność", czy też ludzi takich należy eksterminować. Jednak "pan Jurek" charakteryzuje się nie tylko wymienionym wcześniej przymiotem, ale jest jeszcze tak zwyczajnie i po ludzku mówiąc bezczelny.
ponad 1 rok temu / incuss
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.