Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2018 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Zobacz poruszające świadectwo dziewczyny z zespołem Turnera

Ją też mógł zabić kompromis aborcyjny!


Zespół Turnera jest jedną z aborcyjnych przesłanek eugenicznych. Schorzenie to jest przez zwolenników aborcji chętnie „wrzucane” do kategorii „ciężkich uszkodzeń płodu”, które – ich zdaniem – usprawiedliwia zabicie dziecka w łonie matki. Tak ofiarami aborcji stają się dzieci, które mogłyby prowadzić normalne życie. Zobacz poruszające świadectwo Katarzyny.


DATA: 2018-01-10 19:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Może myślisz, że to jakaś łaska z mojej strony? Zapewne nie, i słusznie, ponieważ nie jestem mordercą.
6 miesięcy temu / stefan
 
do trooper > jesteś nieco w błędzie, ponieważ żyjesz RÓWNIEŻ dlatego, że ja nie postanowiłem Cie zabić.
6 miesięcy temu / stefan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.