DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

Zobacz poruszające świadectwo dziewczyny z zespołem Turnera

Ją też mógł zabić kompromis aborcyjny!

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Może myślisz, że to jakaś łaska z mojej strony? Zapewne nie, i słusznie, ponieważ nie jestem mordercą.
ponad 1 rok temu / stefan
 
do trooper > jesteś nieco w błędzie, ponieważ żyjesz RÓWNIEŻ dlatego, że ja nie postanowiłem Cie zabić.
ponad 1 rok temu / stefan
 
Ją mogła zabić równie dobrze aborcja za granicą, rodzice mogli wrzucić do Wisły lub ukisić w beczce po kapuście. Kompromis aborcyjny nie ma nic do rzeczy. Gdy matka będzie chciała to dziecko wychować to nie pójdzie na aborcję za żadne pieniądze, a jak będzie chciała zrobić aborcję to i tak zrobi wszystko co w swojej mocy, aby aborcji dokonać. Żyjemy tylko dzięki temu, że nasi rodzice nie wzięli nas na aborcję.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Do klasyki przejdzie naklejanie serduszek na wszelkie możliwe sprzęty w szpitalach. Wszyscy naklejają je sobie gdzie popadnie, ale umieszczenie tego znaku na sprzęcie medycznym ma swoją określoną wymowę, w końcu do tego pije obłudne stwierdzenie "potępiasz Owsiaka, nie lecz się na sprzęcie z serduszkiem". Otóż naklejenie serduszka na ten czy inny sprzęt nie oznacza "sfinansowane z WOŚP". Udział zbiórki Owsiaka w wydatkach na służbę zdrowia to promil (chyba nawet dosłownie). Tyle szumu i promocji, niewiele realnych skutków. Jak więc nawet ma tu funkcjonować argument o tym, że "Owsiak musi, bo państwo sobie nie radzi"? Ta wielka ostentacyjność pokazuje prawdziwą naturę rzeczy. Do tego ta bijąca agresja podczas jakichkolwiek spotów. To tak chyba ma wyglądać że Jurek jest taki zaangażowany i entuzjastyczny. No jak nie dasz to jesteś smutas bez serduszka... Nawet dosłownie. Wychodzi moim zdaniem bardzo sztucznie, bardziej jakby chciał dać po ryju ;)
ponad 1 rok temu / incuss
 
Pan Jurek Owsiak z tego co wiadomo dorobił się pozycji super filantropa multikulti-fundacji pod wieloma względami mrocznej zuwagi na wykorzystywanie nieszczęść ludzkich....Swego czasu Kukiz, który kibicował OŚP zaczął głośno mówić NIE Owsiakowi i jego szemranym interesom...szpitale zawalane były darami Owsiaka,z którymi miały problem. OŚP na samym początku pamiętam kupowała tony opatrunków bo musiała pieniądze wydać po roku trzymania na koncie bankowym ...głośne zarządu OŚP wypady na safari oczywiście finansowane z datków Polaków wrzucanych do puszek,które zmarznięte dzieci całą niedzielę żebrając ZAPEŁNIAJĄ dla OŚP...Wspierający OŚP POlitycy dali wczoraj świadectwo swoim głosowaniem udowodnili,kim są i komu służą...Co niektórzy to medycy oPOwiadający się za śmiercią NIE za życiem...Panie Arłukowicz przynosisz pan wstyd zachodnioporskiemu środowiskowi medycznemu...
ponad 1 rok temu / Megi
 
Przekleństwem są lekarze, którzy mordują i do mordowania namawiają, jak i wszyscy ci, którzy w imię interesu lub chęci zabawy w boga wykorzystują genetykę do niecnych celów zamiast chociażby opracowywać strategie terapii genowych. Sama wiedza jest dobra, te mechanizmy biologii są dziełem Bożym. Zwrócę jeszcze uwagę na oburzającą rzecz z ostatnich dni, mianowicie jedną z reklam promującą WOŚP. Rozchodzi mi się o to, że występują tam osoby niepełnosprawne, mężczyzna z zespołem Downa, do tego jeszcze jest kadr z badania USG. Wszystko w cukierkowej wymowie, że "każdy inny, każdy wyjątkowy". No gdyby byli tylko obrzydliwi, to by taktownie przemilczeli w tej autopromocji kwestię tego czy posiadanie np. zespołu Downa kwalifikuje się pod pożądaną i promowaną przez nich "różnorodność", czy też ludzi takich należy eksterminować. Jednak "pan Jurek" charakteryzuje się nie tylko wymienionym wcześniej przymiotem, ale jest jeszcze tak zwyczajnie i po ludzku mówiąc bezczelny.
ponad 1 rok temu / incuss
 
Krótko mówiąc,badania prenatalne to błogosławieństwo i przekleństwo równocześnie.Błogosławieństwo dla dzieci,które są leczone w łonach matki,przekleństwo dla zabijanych.Młoda kobieta,która usłyszy naukowy termin i informację,że to kwalifikuje do zabicia dziecka,bo sobie ono w życiu nie poradzi ulega szokowi i kończy się sprawa jak się kończy.A tu proszę,kobieta nie wiedziała,że tzw.płód ma wadę,urodziła córkę,wychowała,posłała do szkoły i dopiero kiedy były kłopoty ze wzrostem(nie z ciężką ułomnością umysłową)zaczęto szukać przyczyny.Każde życie człowieka jest cenne.A pamiętacie,nie takie dawne zresztą,wyznanie,nie pomnę,pisarki czy dziennikarki,która brała udział w pro aborcyjnych akcjach feministek i przed kamerami powiedziała,że dzieci upośledzone czy z rozszczepem kręgosłupa należy eliminować?A sama ma córkę z rozszczepem i to dziecko słyszało mamunię w tv.Zapytała matkę czy gdyby wcześniej wiedziała o jej chorobie to czy by ją z czystym sumieniem zabiła
ponad 1 rok temu / to nie ząb
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontak[email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.